Skocz do zawartości

pomocy miałem wypadek


Rekomendowane odpowiedzi

laga > przeważnie chromowana rura

 

do wyprostowania tego nie trzeba luzować śrub, wystarczy wyprostować koło o drzewo jak w rowerze.

oczywiście ustawiasz prosto względem półek .

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm tak to czytam i sie zastanawiam czy kolega dobrze zrobił kupujac Enduro:) Mowisz ze chodzisz na siłke taki twardy jestes a boisz sie uszkodzen moto ?? przciez to codziennosc:) przypatsz sie czy kiera prosta :D jak krzywa wyprostuj. i zabierz sie za lagi :D poluzuj sruby i prostuj :buttrock: mowisz ze masz duzo siły wiec poradzisz sobie bez problemu :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laga > przeważnie chromowana rura

 

do wyprostowania tego nie trzeba luzować śrub, wystarczy wyprostować koło o drzewo jak w rowerze.

oczywiście ustawiasz prosto względem półek .

 

Dokladnie tak tez mozna :) Ostatnio sam korzystalem z przydroznego znaku :) Jak w prawo jest skrecona to podjedz do cczegos np drzewa,znaku itp tak ,ze masz z lewej strony kola i z sila walnij kolem w to np drzewo.Powinno pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kox1988, zrób jak koledzy mówią, ja w swoim poprzednim moto dr 125 2 razy leżałem i musiałem naciągać lagi, u mnie trzeba było poluzować 2 śruby zaraz nad tymi ochronnymi harmonijkami gumowymi, wyprostowac, dokrecic. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,dzisiaj od samego rana robie z motorem okazalo sie ze peklo jeszcze mocowanie od licznika no i kierunek pekl ale to szczegol poluzowalem te sruby no i ruszalo sie faktycznie ale nie to co mialo tam jest wszystko oki,problem w tym ze na samej górze tu gdzie jest umocowana kierownica i jest tam ta "półka" jak trzymam kierownice prosto i jednoczesnie spojrze na mocowanie amorków to widze ze kierownica jest przesunieta jakby w dół;/ Tata mowi ze tam sie nic nie da regulowac to jest poprostu zgiete;/ pomysl zarzucil taki aby wziac walnac ta kierownice przez jakies drewno?? tam poprostu wygieło sie jakby mocowanie zrobilem zdjecia telefonem tylko nei wiem jak wrzucic;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Ci sie cos nie pomylilo kolego?? czy Ja Cie obrazam??? zrozum ze jestes swiezy i jest to dla mnie zielone a nie mnie od ciot wyzywasz moze na motorze jestes lepszy ale gdyby z niego zszedl to nie bylbys taki cwaniak jebnalbym Cie o chodnik i bys gadal inaczej:) dobra zreszta nie ma co gadac jesli masz sie tak glupio zachowywac to nie gadaj nic!!!zegnam

 

dobra bylem zrobilem wszystko co pisaliscie kierownica niby jest prosto ale gdy chce zamknac ja na skrecie to ten bolec mi nie pasuje brakuje jakiegos milimetra;/ ma ktos pomysl??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Ci sie cos nie pomylilo kolego?? czy Ja Cie obrazam??? zrozum ze jestes swiezy i jest to dla mnie zielone a nie mnie od ciot wyzywasz moze na motorze jestes lepszy ale gdyby z niego zszedl to nie bylbys taki cwaniak jebnalbym Cie o chodnik i bys gadal inaczej:) dobra zreszta nie ma co gadac jesli masz sie tak glupio zachowywac to nie gadaj nic!!!zegnam

Większość przez internet to tak cwaniakuje i nie chodzi tylko tutaj o taką wypowiedź że na żywo byś go pobił, a on objechał Ciebie na motocyklu. Nie o to chodzi, nie ma co tak kozaczyć :] I jeśli wszystko chcesz rozwiązywać siłowo po chwili, to szacunek :notworthy: - to do Ciebie kolego kox1988. A inna sprawa to nie ma co tak panikować, no i tak zjechać świeżego motonitę...Ale o takie błachostki to pytaj ludzi na GG lub PW najlepiej :crossy:.

Pzdr, Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki spokojnie :)

zrobilem zdjecia telefonem tylko nei wiem jak wrzucic;/

wchodzisz na www.imageshack.us tam masz przycisk "przegladaj" klikasz na niego i dajesz to zdjecie które zrobiles dajesz "host it"czekasz i ci linki wyskakuja 3 czy 4 link to twoje zdjecie i tutaj wklejasz link :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra looz ja podałem tylko przykład nie rozwiazuje wszystkiego siła unikam tego ale to nie było za miłe :( next mysle ze bez fotek sie juz obejdzie a wiec tak chyba jednak to skrzywienie jest na tych lagach bo gdy wyrowna kierownice do tej polki musze ja miec delikatnie skrecona a gdy zrobie kierownica tak ze nie jest skrecona to kierownica jest krzywo polozona wzgledem tej polki, chyba dobrze wniozkuje co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij używac przecinków i myśl co piszesz bo nie idzie zrozumieć o czym mówisz

 

poluzuj śrubki na półkach(te boczne) , przestaw lagi, jak dalej cos nie pasi to albo kierownica sie przestawiła w półce albo jest krzywa

zacznij myśleć a nie wyzywac innych

 

i nie strasz ludz- to była zwykła gleba a nie wypadek :wink: przyzwyczaj się albo zrezygnuj z enduro :lalag:

Edytowane przez robak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprubujcie sobie to wyobrazic poprostu dostalem pozadne uderzenie na kierownice uwierzcie bylo naprawde silne

 

nom naprawde musialo byc pożadne w koncu jechales 30 km/h

 

bo mam za soba staz na silowni i nie takie ciezary dygam

 

bo nie o to chodzi w enduo ile "dygasz" na siłowni tylko jak długo mozesz to robic, i do tego technika jak i kiedy cos zrobic

 

jebnalbym Cie o chodnik i bys gadal inaczej:)

a jeśli ja bym Cie je*nął o chodnik to co?? zastanów sie nad tym co piszesz, piszesz o jakimś wypadku jakbys sie skotłowal z motorem co najmniej z Giewontu w zime podczas burzy snieżnej, wrzeszczysz jak 10 latek po "wypadku" na rowerze do mamy, jeśli masz naprawde 19 lat to naprawde szkoda gadać.

 

nikt Ci nie ma za złe, że jestes zielony w temacie motocyklowym, ale opcja szukaj na forum dotyczy również zielonych jak i czerwonych w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...