Skocz do zawartości

SPAM PARK


tita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeździ ktos z was czasem do rossoszycy na dawne lotnisko wojskowe?

 

 

Przejeżdżałem tamtędy dwukrotnie i zawsze trafiałem na stado buraków w rozpadających się calibrach, audi 80, golfach i kadettach.

 

Motocykli mało bo droga choć szeroka to nie należy do równych.

 

zdjęcia na potwierdzenie:

 

http://img507.imageshack.us/img507/7783/p9240041ax6.jpg

 

http://img507.imageshack.us/my.php?image=p9240043jd1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejeżdżałem tamtędy dwukrotnie i zawsze trafiałem na stado buraków w rozpadających się calibrach, audi 80, golfach i kadettach.

 

Motocykli mało bo droga choć szeroka to nie należy do równych.

 

zdjęcia na potwierdzenie:

 

http://img507.imageshack.us/img507/7783/p9240041ax6.jpg

 

http://img507.imageshack.us/my.php?image=p9240043jd1.jpg

 

 

no przykro mi, źle kolega trafił :icon_mrgreen: do godziny ok. 14 w niedziele jest trochę motocyklistów i warto przyjechać. później właśnie zjeżdzają się gnojki w starych kadetach i golfach i urządzają sobie wyścigi, palenie gumy itp. ogólnie robią wioskę :/ jest tak już od jakichś 2 lat, kiedyś naprawde przez cały weekend zjeżdzali się motocykliści, trochę sie popisywali ale nie było to niebezpieczne dla innych (nie to co puszkarze). jedni lepiej drudzy gorzej jeździli ale było wesoło - http://filmy.scigacz.pl/MOV00186 <= coś takiego też sie zdarza ale rzadko. ogólnie to czasem jest fajnie, a i ostatnio jest trochę mniej samochodów bo dzielna policja ich ściga :flesje: tak tylko zapytałem, bo kawałek pustej, szerokiej i długiej drogi jest. a jak na polskie warunki nie jest znowu taka zła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty wypisujesz za bzdury :)

 

przeczytaj wszystko co napisałem, a nie tylko kawałek, dzieciaku! ciekaw jestem czy ty jeździsz 100% przepisowo? gościu na filmiku jeździł sobie na kole kiedy było całkiem pusto na drodze, ruch tam jest niewielki. więc co ty widzisz tam niebezpiecznego dla innych? a że stwarza niebezpieczeństwo sam dla siebie to jego sprawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te dzieciaku!

Czepiam się tego, że wypisujesz bzdury typu puszkarze tworzą tam większe zagrożenie niż mtocykliści.

Jak dla mnie nie ma różnicy czy ktoś stracił panowanie nad puszką czy motocyklem

 

Jako świeżak na forum daj lepiej na wstrzymanie zanim zaczniesz podskakiwać z byle powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te dzieciaku!

Czepiam się tego, że wypisujesz bzdury typu puszkarze tworzą tam większe zagrożenie niż mtocykliści.

 

 

nie no kolego to źle cie troche zrozumiałem. ale tutaj nie masz racji, puszkarze faktycznie tworzą tam większe zagrożenie. bo w większości to debile w starych kadetach, którzy dopiero dostali prawo jazdy i chcą sie popisywać. kręcą sobie kóleczka na poboczu nie zważając na to że wyrzuca ich momentami na drogę - nieraz była z tego powodu stłuczka. albo urządzają sobie "wyścig", kiedy pod drodze poruszają sie normalni kierowcy itp.! na szczęscie motocykliści sa poważniejszi i naprawde nie stwarzają tak dużego zagrożenia. wiem, bo dosyć często tam jestem. wpadnij kiedyś :banghead:

dyskryminujecie "nowych" ? :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy 17 latek mowi do 24 latka dzieciaku to sam sie prosi. A ton twoich wypowiedzi raczej wielu znajomych Ci nie przysporzy. Taka rada.

 

 

kiedy 24 latek czepia się 17 latka dokładnie nie czytając i nie przemyślując tego co czyta, to jest dobrze :/

 

ps. nie chce sie z nikim kłocić ale czytajcie dokładnie co napisałem. PROC wyciągnął kawałek cytatu, który zmienił cały kontekst.

nie był, nie widział,a wie lepiej. to trochę denerwuje

Edytowane przez dono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jery, widze ze na dobre zagościłeś na forum :buttrock: I jak sie hornecik sprawuje??:wink: Pozdr

 

 

 

Hornecik super. Mam dwie rzeczy do zrobienia (uklad paliwowy i wymiana zestawu napedowego), ale pozatym jest super. Wrociles juz do polszy?? Jak tam Bladzik??:wink:

 

kiedy 24 latek czepia się 17 latka dokładnie nie czytając i nie przemyślując tego co czyta, to jest dobrze :/

 

 

Z tego co widze to Ty nie zrozumieles punku widzenia innej osoby. Pozatym nie ma znaczenia kto kogo nie zrozumial. Sposob w jaki sie odnosisz do innych swiadczy o tobie niezaleznie od przyczyny. I jeszcze jedno. Kiedy piszesz o kolesiu ktory mial wypadek, ze "bylo zabawnie" nie spodziewaj sie fajnych reakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to Ty nie zrozumieles punku widzenia innej osoby. Pozatym nie ma znaczenia kto kogo nie zrozumial. Sposob w jaki sie odnosisz do innych swiadczy o tobie niezaleznie od przyczyny. I jeszcze jedno. Kiedy piszesz o kolesiu ktory mial wypadek, ze "bylo zabawnie" nie spodziewaj sie fajnych reakcji.

 

 

nie no kolego, trochę sie nie zrozumieliśmy (znowu). to że było zabawnie nie odnosiło sie do wypadku.

jak ja sie odnosze? źle? ale wyzywanie że piszę bzdury nei poparte argumentem to jest ok. no panowie, trochę powagi. co do zrozumienia punku widzenia innej osoby to doskonale zrozumiałem, i ta osoba się troszkę myliła. dobra, koniec tematu bo i tak będziecie na mnie jechać, bo jestem "nowy", niezależnie od tego kto ma racje i kto zaczął. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Dono popełnic błąd rzecz ludzka, ale trwać w błędzie to już grzech, nie pal cegły. Pozdr

 

no Miłosz, weź przestań :icon_razz: ja nie trwam w błędzie, przecież wiem jak tam jest, to samochody są niebezpieczne, nie motocykle. również pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te dzieciaku!

Czepiam się tego, że wypisujesz bzdury typu puszkarze tworzą tam większe zagrożenie niż mtocykliści.

Jak dla mnie nie ma różnicy czy ktoś stracił panowanie nad puszką czy motocyklem

 

Jako świeżak na forum daj lepiej na wstrzymanie zanim zaczniesz podskakiwać z byle powodu.

Brzmi groźnie... ;) więc lepiej nie podskakuj :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...