Skocz do zawartości

SPAM PARK


tita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

a tam organizuja, jak bedzie tak samo jak w zeszlymn roku to ja nie wiem, chyba sie potne.

 

uzbiera sie wieksza ekipe i pojedziemy, mam nadzieje ze sie zalapiemy na cos konkretnego...

 

pzdr:)

 

swoja droga za pamieci, skoro to spam-park:

 

nie potrzebuje nikt nikogo (w postaci mnie jako magneta:P ) do jakiejkolwiek pracy w lipcu???

 

wrzucalem wegiel, rabalem drzewo no i tez bardziej odpowiedzialne prace. mam chore ambicje wiec ciezko bedzie mnie zlamac, tzn zebym czegos nie wykonal. takze jakies podstawowe prace przy moto, cokolwiek...

 

na sierpien juz mam prace, ale teraz w lipcu jajo mozna zniesc. caly czas siedze w domu albo spedzam czas na rowerze.

 

jesli mialby ktos jakas propozycje, potrzebowalby pomocy, cokolwiek, to prosze o info, bede na pewno dozgonnie wdzieczny... :wink:

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjechaliśmy z chłopakami z rana(ja, sfera, damiano i tam chyba ktos jeszcze;p) okolo 10, i bylismy w sumie do wieczora, az sie zaczelo sciemniac. ale z tego co pamietam to bylismy na 90% w niedziele.

 

tym razem musimy sie zabrac z kims kto juz tam byl, zrestza teraz mam juz pare kontaktow do osob z forum wiec licze ze ktos mi pomoze jakbysmy nie mogli dojechac... ale to i tak przeciez dopiero we wrzesniu... :icon_exclaim:

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjechaliśmy z chłopakami z rana(ja, sfera, damiano i tam chyba ktos jeszcze;p) okolo 10, i bylismy w sumie do wieczora, az sie zaczelo sciemniac. ale z tego co pamietam to bylismy na 90% w niedziele.

 

tym razem musimy sie zabrac z kims kto juz tam byl, zrestza teraz mam juz pare kontaktow do osob z forum wiec licze ze ktos mi pomoze jakbysmy nie mogli dojechac... ale to i tak przeciez dopiero we wrzesniu... :crossy:

 

pzdr:)

 

 

 

Borki są piatek-sobota. W niedziele od rana wszyscy wyjezdzają :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

A ja teraz bede jojczyć na całego. Zimno jest, deszcz pada, lato się kończy i jesień idzie. I ja chce zaprotestować :icon_razz: Jak ktoś ma jakieś znajomości w meteo to proszę żeby zamówił ładną pogode co najmniej na najbliższe 3 weekendy. Ma być ciepło, słonecznie i sucho :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz bede jojczyć na całego. Zimno jest, deszcz pada, lato się kończy i jesień idzie. I ja chce zaprotestować :crossy: Jak ktoś ma jakieś znajomości w meteo to proszę żeby zamówił ładną pogode co najmniej na najbliższe 3 weekendy. Ma być ciepło, słonecznie i sucho :flesje:

 

Co do trzech weekendów to nie wiem, ale podobno od jutra ma się pogoda jeszcze letnia zrobić - więc jest nadzieja!!! W sumie ja też na to czekam, bo w najbliższym czasie weekendy to jedyeny termin w którym będę mógł pośmigać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...