Skocz do zawartości

XJR1200 - XJR1300


Rekomendowane odpowiedzi

moto jest spoko.sam jezdze podobnym[inazuma1200]podobne osiagi,wygoda,choc moje moto troszke mniejsze[prowadzi sie jak 600ke]dzieki wysokiemu momentowi rwie do przodu jak opentany,obojetnie na jakim biegu jedziesz.piekna linia.co tu duzo mowic-goraco polecam :bigrazz:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny sprzecior :) ,szkoda ze mojej polowce golasy sie nie podobaja,sam zastanawialem sie nad Xjr na kolejne moto,no ale niestety sila wyzsza :flesje:

 

Pozdro

 

 

No wiesz co!! Z powodu różnicy gustu nie nabędziesz otocykla, o którym marzysz?? Oj kolego, kolego, nie dobrze :flesje:

 

P.S. Ja swoją chce zamienić ze wzgledu na jakość jazdy w dwie osoby a nie z powodu gustu ;)

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:flesje: Wielkie dzieki panowie za pomoc .Utwierdzilo mnie to w przekonaniu ,że musze ten motocykl nabyć jak najszybciej ,jest jedna piekna sztuka ,na allegro ale na razie nie dysponuje taką kasa aby jego nabyc ,zastanawiam sie też nad malym fazerkiem ,jak równierz Hondą cbr 1000 dual .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam,

 

Mam prośbę - pytanie. Czy ktoś w okolicach Śląska, a najlepiej Rybnika, ma motocykl Yamaha XJR 1300? Mój ojciec chce taki kupić, ale dobrze by było, żeby mógł się do niego przysiąść. Oczywiście tylko przysiąść, nie mówię o żadnej jeździe :banghead:

 

Drugie pytanie - czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czy osoby o wzroście 187cm i więcej dotykają kolanami silnika, tj. cylindrów? Bo tak słyszałem i jakoś wierzyć mi się nie chce, sam siedziałem na XJR i takiego czegoś nie zauważyłem...

 

Z góry dzięki za pomoc - szczególnie, że sprawa jest pilna, bo może w sobotę ruszymy po XJR, a żal byłoby robić 700 km na darmo :biggrin:

 

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie dotkniesz kolanami cylindrów.... nawet jak byś miał 215 cm wzrostu....

Pozdrawiam.

 

I tu sie mylisz i to bardzo,mając 192 cm wzrosu i krótki tułów a długie nogi dotykasz kolanami głowic

takze nie trzeba miec 215cm wzrostu a miec nie typową budowe ciała.

Jezeli niewiesz to nie pisz że w zyciu nie dotkniesz............

bo to bzdura.siedziałes choć na XJR 1300 ?? ten motocykl ma specyficznie mocno wystające cylindry

które niestety dla długonogich nie są zbyt wygodne zwłaszcza latem gdy się mozna opażyć

Jestem w temacie i rozumiem dlaczego LYsY się pyta o tak ważną rzecz

Edytowane przez Rafał22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dobra tak jak w temacie przewija się w mym życiu taka myśl gdzieś tam na dnie głowy kiełkuje XJR

I teraz pytanie do tych którzy jeżdżą i mieli okazje posmakować obu modeli jak wielkie są różnice w prowadzeniu obu modeli ?????? Cena przemawia za starszym 1200 to co wyczytałem sugerowałoby jednak nie do końca dopracowane podwozie w tym modelu przy jazdach próbnych na pewno nie wychwycę takich różnic stąd ten wątek.

 

Cena jaką mógłbym wydać na sprzęta z szybą i przynajmniej centralnym kufrem to 16000 pln patrząc na ceny w Rzeszy to byłyby najtańsze egzemplarze xjr 1300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj

 

od listopada 2006 smigam xjr 1200 - specem nie jestem ale na zawieszenie nie narzekam :icon_exclaim: - motocykl prowadzi sie swietnie- i w miescie i na trasie, pozycja za sterem bardzo wygodna :biggrin:

chcesz zasiegnac wiecej opini - pisz na gg 6781016

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...