Skocz do zawartości

XJR1200 - XJR1300


Rekomendowane odpowiedzi

Jechałem na takiej, 2002 rok, istne cacko, miała 150 (słownie ; sto pięćdziesiąt) kilometrów przebiegu. Ale Cię zasmucę - zrobiłem rundkę po swoim podwórku wolniutko na pierwszym biegu. Działo się to w zeszłym roku, jak ledwo sobie radziałem z moto. Jak bym dzisiaj miał taką okazję to bym Ci zapewne więcej powiedział.

 

Pozdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

8) Jeden z najpiękniejszych golasów z seri BIG Bike. Motocykl rzeźba. Testowałem w 2001 r. pierwszą XJR-ę 1300 udostępnioną przez MMP. Prywatnie jeżdżę CB 1000 i powiem Ci szczerze jeśli chodzi o wrażenia to są porównywalne. Elastyczność deko lepsza, V-max ok. 225 km/h. XJR ma lepiej osadzony środek ciężkości, przez co jest bardziej poręczna. Generalnie nie przepadam za silnikami chłodzonymi powietrzem, są głośniejsze i ciężko się je pucuje. Golas Yamahy powyżej 140 km/h przepala zbyt duże ilości paliwa. Spalanie dochodzi do 14 l/100 km. I ten fakt odstrasza przy wyjazdach zagranicznych poprowadzonych po autostradach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Uważam (nie tylko ja zresztą), że jeżdżenie golasem powyżej 140/h nie ma sensu (chodzi o dłuższe utrzymanie prędkości oczywiście 8) ) Duże owiewki psują image motocykla, a to w tym wszystjim jest najpiękniejsze.

Pozdro

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilku kolegow ma takie maszyny ale szczerze mowiac nic nadzwyczajnego. duzo pali,problemy ze sprzeglem,jazda powyzej 140 to meczarnia.plusy to wyglad motocykla ale to chyba wszytsko. mysle ze bandit 1200 jest ciekawszym i bardziej porecznym moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Przecież kupując taką maszynę, każdy wie , że nie da się tym jeździć powyżej 140 km/h w komfortowy sposób. Temat szybkości maksymalnej jest czysto iluzoryczny. Kupuje się cos takiego dla przyspieszeń, elastyczności, image i z miłości :)

Pozdro

Dyzio

P.S. jakbym chciał turystycznie szybko jeździć kupiłbym przecież sobie XX-a albo GTS-a czy cóś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilku kolegow ma takie maszyny ale szczerze mowiac nic nadzwyczajnego. duzo pali,problemy ze sprzeglem,jazda powyzej 140 to meczarnia.plusy to wyglad motocykla ale to chyba wszytsko. mysle ze bandit 1200 jest ciekawszym i bardziej porecznym moto

masz 100% racje :twisted: prawie wyjołeś mi to z ust :)

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bandit w wersji S. Bo inaczej co to za różnica :?: :roll:

Szramer nie obraź się, ale mi sie bardziej podoba GSX 1200 (Inazuma) co nie znaczy, że ma lepsze właściwości jezdne. (zresztą to twoje cudo niedługo zobaczę)

Pozdro

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj,czy w wersji s czy nie to róznica w MOIM odczuciu i tak pozostaje bo:

- baditi jest duzo lzejszy przez to lepiej sie prowadzi,lepiej chodzi po zakretach

-mniej pali

- lepiej odchodzi,nie jest taki mulasty,

-silnki w prostej linji od GSXR 1100 czyli nie do zakatowania,

-lepsze ,stabilniesze zawieszenie,kolega ma wrsje SP i wcale to nie poprawia tematu,

Oczywiscie jesli chodzio to zeby cie ludzie podziwiali to xjr moze i jest lepsze ale tylko pod wzgledem wygladu..podobno.Aha,sprzegło w xjr to istne badziewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem wczoraj na Motor Speed 2003 i mialem okazje usiasc na tym cudzie. Odrazu sie zakochalem. Jezdzil moze ktos z was na takim sprzecie? Jakie wrazenia?  Moze znacie jakies stronki z filmikami?

 

Pozdrawiam.

 

Ja tez sie w xjr zakochałem ale tak jak w Cycatej brunetce (super ale do wszystkiego się nie nadaje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...