Skocz do zawartości

rozmowa z potencjalnym kupcem


Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie tylko telefon.

jak sprzedawałem motor przez zime to miałem nawał e-maili z dziwnymi pytaniami od włansie ludzi z przedziału wiekowego od 13-17 lat :/ dopiero na wiosne ludzie zaczeli dzwonić.

mam nadzieje, że nie mówisz o mnie:P

bo ja jednak przyjechałem oglądnąć:]

 

sam sprzedawałem RMX-a... i wiem co ludzie mówili tylko do mnie przez telefon.

 

-jaka bedzie cena za motor?

+taka jak na aukcji 4700 do negocjacji

-a nie sprzeda Pan za 4000 ?

+nie cena jest 4700 do lekkiej negocjacji na miejscu

-a spuścił by Pan troche za co ja będe żył ?

+to niech Pan kupi tańszy motor.

-dobra to kiedy moge przyjechać?

 

:icon_exclaim: i sprzedałem temu kolesiowi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie, nawkurwiałem się wczoraj ostro rozmawiając z kolem na gg. Ale nic to, w zasadzie powinienem się przyzwyczaic. Miałem tyle telefonów i maili, że masakra, a żeby chociaż obejrzeć, to tylko 1 osoba się pofatygowała. Wszyscy mówili, że się jeszcze odezwą albo za 2500 zł chcieli kupić.. Ja nie wiem, może jakoś odstraszam ludzi kiedy z nimi rozmawiam :icon_exclaim: A tego z gg to już miałem gdzieś, więc nie zależało mi wcale :icon_exclaim: A najlepsze, że to chyba ktoś z forum, bo tylko tu mam swój nr gg :icon_exclaim:

Edytowane przez math1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tyg. sprzedałem moto a dzień przed jakiś małolat pisze mi smsa

 

-Czy zamieni sie Pan na skuter

+nie zamieniam sie

-jest odblokowany

+nie zamieniam sie interesuje mnie tylko gotówka

-a z moja dopłata?

 

I postanowiłem dać sobie spokój.

Po jakoś 15min dzwoni ten sam dzieciak lat z może 13 ze zmienionym głosem bo to było słychać (jak go usłyszałem to zaczołem sie śmiać a rozmowa wyglądała nastepujaco:

 

+Tak?

-ja w sprawie ogłoszenia.

+ tak słucham?

- czy jest zarejestrowany na 50-ke?

+nie, nie jest.

-a czy zamieni sie Pan na skuter?

+ nie zamieniam sie, dziękuje i dowidzenia

-yyy.. dowidzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ze mna rozmawial czlowiek ktory wiecej o moim motocyklu wiedzial niz ja sam, tzn myslal ze wie wiecej, takie glupoty pieprzyl ze sie w pale nie miesci, chyba chcial w ten sposob sie targowac, no ale mu nie wyszlo, jak jeszcze mam to wkleje rozmowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też wkurzają tacy ludzie sprzedawałem simka za 2000zł gość do mnie dzwoni i mi mówi -Jade koło pana miejscowości i moge simka od razu wziąć tylko za 1400zł -ja mu mówie sprzedam go minimum za 2000zł -on mi mówi że przyjedzie i zobaczy go- Przyjechał i zaczął mi mówić co w nim czeba kupić zaczął od siedzenia żę potargane to ja mu mówie że muj sąsiad (tapicer) zrobi mu to za 10zł a on na to NIE!! Siedzenie musi kupić orginalne za 150zł!!! Wyśmiałem go pużniej zaczął gadać o amorach że niby miękkie i tak dalej. Kolesia zbyłem bo zaproponował mi ostatecznie 1500zł i powiedziałem DOWIDZENIA. a 3 dni pużniej natrafił mi się gość który od strzała dał 2000zł i pojechał z moim simkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcpol

Mnie też wkurzają tacy ludzie sprzedawałem simka za 2000zł gość do mnie dzwoni i mi mówi -Jade koło pana miejscowości i moge simka od razu wziąć tylko za 1400zł -ja mu mówie sprzedam go minimum za 2000zł -on mi mówi że przyjedzie i zobaczy go- Przyjechał i zaczął mi mówić co w nim czeba kupić zaczął od siedzenia żę potargane to ja mu mówie że muj sąsiad (tapicer) zrobi mu to za 10zł a on na to NIE!! Siedzenie musi kupić orginalne za 150zł!!! Wyśmiałem go pużniej zaczął gadać o amorach że niby miękkie i tak dalej. Kolesia zbyłem bo zaproponował mi ostatecznie 1500zł i powiedziałem DOWIDZENIA. a 3 dni pużniej natrafił mi się gość który od strzała dał 2000zł i pojechał z moim simkiem.

 

Dlatego cena za jaką sprzedajesz motocykl powinna być wyższa od oczekiwanej - zgadzasz się na negocjację, upust i masz klienta zadowolonego, że udało mu się "tyle" stargować. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe skąd ja to znam...

 

Sprzedawałem TDR. Zainteresowanie takie sobie,. JAk zawrze gówniarze na gg pytają ile pójdzie itd. Następnym razem już nie dam gg...

Ale najleprze. Dzwoni gośc że przyjedzie oglądnąc . To ok zapraszam

.. Przyjezdzą ..

-czesc

-czesc

- no to daj się przejechać

- ja mówie ale nic Cie nie interesuje stan itd

- a on że wsumie niechce go kupić ale interesuje go jak sie takim czymsc jezdi..

Zamknołem brame wprowadziłem motocykl do garazu i poszedłem do domu, Koleś postal przed bramą wsiadł w auto i pojechał.. Co za debill... A nie był to gówniarz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak jest, pytaczy i zawracaczy dupy zawsze jest mnóstwo, a konkretnych ofert i konkretnych ludzi mało.

 

Ale najlepsze są oferty typu ,, dam ci tyle poczekaj z 2 miesiące".

 

Jak sprzedawałem motor zadzwonił koleś i pyta czy za 1800 pójdzie?

Mówię ze cena jak na aukcji 2200, do małej negocjacji na miejscu.

Napewno?

Tak napewno

A nie poszedłby za te 1800?

Nie..

Przyjadę jutro z 1800 i sie dogadamy...

 

 

Kiedy już jechał, akurat zadzwonił ktoś inny, przyjechał i kupił.

 

O tym co na gg było to już w ogóle nie wspomnę.

 

Wszelakie zamiany na mniejsze pojemności, dopłaty...pier*** o Helenie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż tak już bywa jak ja sprzedaje jakiś motorek to też sie znajduje z 2,3 takich mądrych co im nie pasuje rżną mądrych a w rzeczywistości tempe aż szkoda gadać bo mysla ze kupią tanio albo za darmo motor a stan chcieliby jak z salonu albo jeszcze lepszy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to przyjedzie ty zapomnisz wlaczyc stacyjki albo ssania nie odpalisz na kopa a on "zajechany":/ Do mnie koles jak przyjechal po Auto za ktore chcialem 2200 stragowal sie na 1900 i jak juz laweta byla zalatwiona on -1500 hah wysmialem go i powiedzialem ze za 1500 to ja ją wole na drzewie rozje*ac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...