Skocz do zawartości

Zlot Forumowy 19-20 maja Koszelówka koło Płocka


Rekomendowane odpowiedzi

Jakby co to Klaudiusz zabral bym sie razem z toba z wawy, nie wiem tylko czy jeszcze jakies lokum dla mnie sie znajdzie, napisalem maila celem rezerwacji ale obawiam sie, ze moze byc problem z wolnymi domkami. Wiec gdyby ktos mial wolne miejsce i chcialby przygarnac bezdomnego to ja sie pisze...

:buttrock:

No problemo, a pomieścić sie pomieścimy :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Lisene tez adoptujcie......dziecko samo tak zostanie na pożarcie tych degeneratów;) ;) :banghead:

Mówiłem o wszystkich, nikt nie zostanie wystawiony na pożarcie .............................. jakich ku*wa degeneratów?!?!!?!? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję przeprowadzkę w okolicę Płocka. Jest tam jakaś fajna grupa zapaleńców? Jeśli tak to podajcie namiary ;)

kazdy czwartek spotkania kolo 20:00 nad wisla albo pub paradoks na jachowicza

 

co do wieku to co ja bede wam pisal, jak ja juz jezdzilem na moto to niektorzy na stojaco pod stol wchodzili i na g... mowili papu ;)

Edytowane przez -Jurgen-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudio, zanim podniesiesz moto na winklu to Wojtasik Cię dogoni i tak na każdym ostrym winklu :cool: :icon_biggrin:

Nie no Miklas, wtedy to była skucha przez problemy z podjazdem Dziadzia Prota i jego Traktora :biggrin: a pozatym mi jeden cylinder wtedy nie działał :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja chciałam zapytać tylko, czy są jeszcze miejsca :biggrin: :P

[...]

...pewnie, że są ...a co ma nie być? :flesje:

 

...i taka ogólna wskazówka ...kierownikiem zamieszania jest Gerard von Grodzisk

 

...i jeżeli wątek się tutaj pokazał ...ni mniej, ni więcej oznacza to ...iż świeża krew jest jak najbardziej pożądana ...

 

pozdr,

w

 

ps.

Dawaj numer kom na PW, siem ustawimy ale .................. czy ............ nadąrzysz? :icon_biggrin:

[...]

...znaczy się ...czy nadążę zdublować Cię siedem czy dziewięć razy? :cool:

Edytowane przez wojtasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy czwartek spotkania kolo 20:00 nad wisla albo pub paradoks na jachowicza

 

co do wieku to co ja bede wam pisal, jak ja juz jezdzilem na moto to niektorzy na stojaco pod stol wchodzili i na g... mowili papu :)

 

nad wisła lanserka a w paradoksie nekrologi :P, reszta, czyli fajna ekipa się nie spotyka bo jeżdzi lol

 

Jureczku ja Cie też "kofam", swoja droga Ty juzstara dupa jestes :D

 

Jureczku jedziemy na ten zlocik? muszę małżowinkę przekonać, tyle, że ona wszystkich nas przepije ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo coraz nas więcej :cool:

...hehe to może zamiast jeździć gdzieś daleko :) ...zostaniemy w tym Ożarowie :banghead: ...jest tam jakaś taka buda ...chyba Mazurkas się nazywa ...co prawda ma tylko 4 gwiazdki ...ale myślę, że sie jakoś przemęczymy tę jedną noc :buttrock:

Edytowane przez wojtasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...hehe to może zamiast jeździć gdzieś daleko :buttrock: ...zostaniemy w tym Ożarowie :banghead: ...jest tam jakaś taka buda ...chyba Mazurkas się nazywa ...co prawda ma tylko 4 gwiazdki ...ale myślę, że sie jakoś przemęczymy tę jedną noc :biggrin:

I co? W Niedziele na śniadanko do Koszelówki? :buttrock:

 

Ale kurde w Ożarowie nie ma Jeziora :) ...................... ale jest Fabryka Kabli :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

...................... ale jest Fabryka Kabli :banghead:

...była Klaudio, była ...ale chyba powinna jeszcze być huta szkła :cool: ...czyli dla wszystkich 'dzieci z próbówki' to prawie jak dom :)

Edytowane przez wojtasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...była Klaudio, była ...ale chyba powinna jeszcze być huta szkła :biggrin: ...czyli dla wszystkich 'dzieci z próbówki' to prawie jak dom :biggrin:

Jest, jest ............................ Fabryka Kabli :notworthy:

 

p.s. To po Hucie nas oprowadzisz, co? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, jest ............................ Fabryka Kabli :notworthy:

...wg mnie nie ma ...i nie kłóć sie ...a także nie zapominaj z kim rozmawiasz :biggrin: ...ale EOT

 

p.s. To po Hucie nas oprowadzisz, co? :buttrock:

...no właśnie liczyłem na Ciebie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...