Skocz do zawartości

Zlot Forumowy 19-20 maja Koszelówka koło Płocka


Rekomendowane odpowiedzi

prawdopodobnie wpadne: musze gdzies sie na liste wpisać? ;}

kwestia noclegow itp. samodzielna czy cos hurtowo organizujecie?

pozdr.

Pewnie Don Gerardo con Grodzisko zaklepał z 30-40 miejsc więc looooz :icon_twisted:

 

p.s. Wojtas, o której z Wawy lecisz w Sobote rano?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

p.s. Wojtas, o której z Wawy lecisz w Sobote rano?

:icon_twisted: ...jakbyś też czasem czytał wątki ...a nie tylko w nich pisał :D ...to dowiedziałbyś się, że nie będę jechał z wawy :P

 

HINT: spójrz 4 posty wyżej :)

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) ...jakbyś też czasem czytał wątki ...a nie tylko w nich pisał :P ...to dowiedziałbyś się, że nie będę jechał z wawy ;)

 

HINT: spójrz 4 posty wyżej :D

 

pozdr,

w

Wiem Krasnalku że lecisz z Kazika, czytam, czytam, nie bój żaby, ale myślałem że przez Wawe :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie wpadne: musze gdzies sie na liste wpisać? ;}

kwestia noclegow itp. samodzielna czy cos hurtowo organizujecie?

pozdr.

 

...zgłoszonka na PW do Don Gerardo von Grodzissk :bigrazz:

 

ale tylko wtedy gdy słowo "prawdopodobnie" będzie tylko odległym wspomnieniem i zmieni się w "na pewno" :)

 

..no i z tym wpadaniem bym nie ryzykował... ostatnio to jakoś modne się stało :)

Edytowane przez rob_rocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówię prawdopodobnie, bo 21 i 23.05. mam rozszerz. mature z francuskiego :P :) i nie wiem, czy wyrobie sie czasowo z materiałem :icon_biggrin:

Psh --> mnie ta średnia też przeraża :P} (bez obrazy również :bigrazz:) mam nadzieję, że około 20-30-tki będą też ludzie? :P :D a za ten tekst o wieku to w twarz ;) :P

Edytowane przez Lisena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlodziezy!

Srednia wieku (ktorej sie tak obawiacie) nie ma co sie przejmowac. Wrecz powinniscie dazyc do spotkan ze starszyzna - bo to jest wysmienita okazja do nauki dla Was, nauki dosc wszechstronnej :icon_question:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Krasnalku że lecisz z Kazika, czytam, czytam, nie bój żaby, ale myślałem że przez Wawe :notworthy:

Nic nie wiem o żadnym Kaziku :banghead: a przez Wawe to już na pewno nie ten kierunek.

 

 

 

Uprasza się o nieużywanie imienia/nicka nadaremno :notworthy: bo będzie kara :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez oczywiście, Prot ma 23, ja mam 21, Waldi ma 16-ście ale jego nie będzie itd. :P

 

Taaa a to dlaczego ? Bana mam na zloty ? :icon_mrgreen:

 

A czego mogę się nauczyć od 36-letniego mężczyzny? :icon_mrgreen: ;)

 

Praktycznie to niczego ;D za to od 16 latka otrzymasz taka wiedze, ze Ci kolezanki beda zazdroscic :icon_exclaim:

 

btw. Francuskiego sie uczysz ? Ja tez, milo by bylo gdyby "ktos" mi pomogl :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadlbym chetnie ale martwi mnie srednia wieku..bez urazy Panowie z EKG :P

 

...wprawdzie jest jeszcze Lisena. tez nie za mloda no ale.. ;) zartuje

Ja z tymi alkoholika czasami jeżdżę na jakieś zloty, imprezy czy inne Montenegra i jest masakra ;) ... wątroby poprzeżerane, na motocyklach nie umieją jeździć, rozmawiają tylko o chorobach wieku starczego. Ogólni kiła i mogiła :icon_razz:

 

Wpadajcie... pośmiejemy się razem ze staruchów :D

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...