Skocz do zawartości

Widzialem DEBILA


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No zdarzyc sie moze kazdemu, ze sie przejedzie bez kasku...no roznie bywa, wiadomo ze nikt nie bedzie pochwalal takiego zachowa, ale pisanie o takich przypadkach mija sie troche z celem...

- a moglbys tak bez chamstwa i prostactwa czy nie bałdzo? Bo widzisz kazdy zna te slowka, ale nie kazdy chce je czytac w takim natezeniu na forum w takim kontekscie...innymi slowy-psujesz atmosfere takimi wypowiedziami...

pozdr

 

Moze on mysli, ze jak takich slow uzywa to bardziej dorosly od tych juz doroslych bedzie ? :biggrin:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tak apropo masz troche wyobrazni czy trzeba Ci wyjasnic, ze on definitywnie stanowi zagrozenie na drodze dla innych ? banghead.gif "

Wiesz co ? Wedlug ciebie kazdy powinien grac w gry komputerowe w pelnym stroju... Ciekawe jak zagraza innym ? A jakby jechal w orzeszku albo wlasnie kasku crossowym ? Bez gogli, jakos nie widzialem w przepisach, ze jest to nakazane. Takie samo by stwarzal zagrozenie jak bez kasku, a to on sobie leb rozwali.

 

"a moglbys tak bez chamstwa i prostactwa czy nie bałdzo? Bo widzisz kazdy zna te slowka, ale nie kazdy chce je czytac w takim natezeniu na forum w takim kontekscie...innymi slowy-psujesz atmosfere takimi wypowiedziami...

pozdr"

Nie kazdy potrafi kazdemy wlazic do dupy. Kazdy tu slodzi sobie nawzajem, a pozniej obgaduja siebie za plecami na zlotach.

Z wami sie nie na normalnie, 99% ludzi na tym forum mysli, ze pozjadalo rozumy wszystkich i tylko bic piane potrafia. Debil nie debil, to on o sobie decyduje. Nienawidze je**nego preclostwa i bicia piany za minitorami. Ciekawe czy chodz jeden z was co wypisuje tu jaki z tego debila po*eb, by mu to powiedzialo w twarz jakby sie zatrzymal. Zaden !!!!!

 

"Moze on mysli, ze jak takich slow uzywa to bardziej dorosly od tych juz doroslych bedzie ? icon_mrgreen.gif"

Nie wyjezdzaj mi tu z dorosloscia. Gowno widziales i gowno o mnie wiesz.

Riposte zatrzymaj dla siebie, i tak nic z niej sobie nie zrobie.

 

Jedyne co ludzie umieja na tym forum to wlasnie wypisywac jacy to ludzie sa poj**ani, bo jezdza w podkoszulkach itp itd. Wezcie sie za siebie *****!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tak apropo masz troche wyobrazni czy trzeba Ci wyjasnic, ze on definitywnie stanowi zagrozenie na drodze dla innych ? banghead.gif "

Wiesz co ? Wedlug ciebie kazdy powinien grac w gry komputerowe w pelnym stroju... Ciekawe jak zagraza innym ? A jakby jechal w orzeszku albo wlasnie kasku crossowym ? Bez gogli, jakos nie widzialem w przepisach, ze jest to nakazane. Takie samo by stwarzal zagrozenie jak bez kasku, a to on sobie leb rozwali.

 

"a moglbys tak bez chamstwa i prostactwa czy nie bałdzo? Bo widzisz kazdy zna te slowka, ale nie kazdy chce je czytac w takim natezeniu na forum w takim kontekscie...innymi slowy-psujesz atmosfere takimi wypowiedziami...

pozdr"

Nie kazdy potrafi kazdemy wlazic do dupy. Kazdy tu slodzi sobie nawzajem, a pozniej obgaduja siebie za plecami na zlotach.

Z wami sie nie na normalnie, 99% ludzi na tym forum mysli, ze pozjadalo rozumy wszystkich i tylko bic piane potrafia. Debil nie debil, to on o sobie decyduje. Nienawidze je**nego preclostwa i bicia piany za minitorami. Ciekawe czy chodz jeden z was co wypisuje tu jaki z tego debila po*eb, by mu to powiedzialo w twarz jakby sie zatrzymal. Zaden !!!!!

 

"Moze on mysli, ze jak takich slow uzywa to bardziej dorosly od tych juz doroslych bedzie ? icon_mrgreen.gif"

Nie wyjezdzaj mi tu z dorosloscia. Gowno widziales i gowno o mnie wiesz.

Riposte zatrzymaj dla siebie, i tak nic z niej sobie nie zrobie.

 

Jedyne co ludzie umieja na tym forum to wlasnie wypisywac jacy to ludzie sa poj**ani, bo jezdza w podkoszulkach itp itd. Wezcie sie za siebie *****!

 

 

Jak ci to forum nie odpowiada to sie nie odzywaj wcale.. Znajdz sobie lepsze i bedzie spokój.. Jak chcesz zeby cie ludzie szanowali to szanuj innych a takimi tekstami tylko udowadniasz ze jestes dzieciak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty :| O k***a, ja pie***e. Takiego zaje*ac to malo...

 

Spusciles sie, a nastepnie przyleciales napisac to na forum. Tak ? Krzywde ci zrobil ? Moze komus ?

 

Przestancie sie dopier**lac w czym kto jezdzi, bo to juz jest wkurwiajace na maksa. Zajmijcie sie swoimi gownianymi sprawami, to on SOBIE zrobi krzywde.

 

:banghead:

Gowniarzu jeden jak nie masz co robic tylko klac na forum to za ksiazki sie wez, poczytaj troche moze wiekszej oglady nabierzesz. To ze sie to tobie nie podoba wcale nie znaczy ze musisz na forum publicznym doroslego udawac rzucajac miesem, na ktore forumowicze nie maja ochoty. Zaczniesz pisac normalnie jak na forumowicza przystalo albo kolejne posty z bluzgami powedruja do moderatorow, nikt tu nie bedzie chamstwa tolerowal, szczegolnie od mlodzierzy, ktorej wydaje sie ze wszystkie rozumy pozjadala...

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ? Wedlug ciebie kazdy powinien grac w gry komputerowe w pelnym stroju... Ciekawe jak zagraza innym ? A jakby jechal w orzeszku albo wlasnie kasku crossowym ? Bez gogli, jakos nie widzialem w przepisach, ze jest to nakazane. Takie samo by stwarzal zagrozenie jak bez kasku, a to on sobie leb rozwali.

 

To, ze Ty nie widziales, to jeszcze nie znaczy, ze nie ma !

 

1. Czy w/g prawa / przepisow jest obowiazek zakladania helmu ochronnego na glowe czy nie ? Jak myslisz dla czego ???

 

Swoja wypowiedzia udowodniles, ze na temat poruszania sie po drogach publicznych wiesz mniej niz NIC.

 

Przeczytaj uwaznie posty, kolega wajasnil na przykladzie latajacego drobnoustrojstwa i oka oraz wjazdu w kogos / innego urzytkownika. Poza tym gwarantuje Ci ze po kolizji z srednim owadem ( o komarze nie mowie ) z okiem przy 100 km/h bedziesz potrzebowal nowe oko - pech, ze tych nie produkuja.

 

Wybacz kolego ale dorosli ludzie w gry komputerowe raczej nie graja. Ten przywilej maja ci mlodsi. :icon_razz:

 

:icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To ze sie to tobie nie podoba wcale nie znaczy ze musisz na forum publicznym doroslego udawac rzucajac miesem,"

To, ze wam sie cos nie podoba nie znaczy, ze zaraz musicie zazywac kogos DEBILEM.

 

"na ktore forumowicze nie maja ochoty"

No wlasnie, niektorzy forumowicze tez nie maja ochoty czytac co chwile preclowskich kazan w kazdym temacie !!!!!!!!!!! Obojetnie o czym to zaraz pojawia sie grupka starych "wyjadaczy" i smeci spamujac. W dupie mam czy wam sie cos podoba czy nie, zachowajcie swoje komenty dla siebie to i ja zachowam. Dlugo wytrzymywalem, ale teraz nie.

 

"Gowniarzu jeden"

A ty co ? Dziadu ?

 

"Jak chcesz zeby cie ludzie szanowali to szanuj innych a takimi tekstami tylko udowadniasz ze jestes dzieciak."

Obrazilem kogos ? NIE ?! To wy kogos obraziliscie... Ja oddalem tym postem podniecenie jakie mnie ogarnelo po przeczytaniu piany w tym temacie. :laughting:

 

"1. Czy w/g prawa / przepisow jest obowiazek zakladania helmu ochronnego na glowe czy nie ? Jak myslisz dla czego ???"

Nie no k***a. Ty mi kazesz czytac dokladnie posty ? Gdzie napisalem, ze nie ma nakazu uzywania kasku ? NAPISALEM, ZE NIE MA NAKAZU UZYWANIA GOGLI DO KASKOW NIE OSLONIETYCH. Jest roznica, nie ? Sam zacznij czytac dokladnie, bo naprawde wszystkiego nie wiesz, a tak sie zachowujesz.

 

"Przeczytaj uwaznie posty, kolega wajasnil na przykladzie latajacego drobnoustrojstwa i oka oraz wjazdu w kogos"

Czytalem. No to powiedz mi jaka roznica byla by przy kolizji z tym owadem jakby koles jechal w orzeszku ? Zadna. Oko tak samo odsloniete jak bez kasku. Czyli ci jezdzacy w orzeszkach, kaskach crossowych bez gogli i intergralnych z podniesiona szybka to debile , idioci, po*eby, sk***ysyny na polskich drogach i trzeba ich eliminowac, bo stwarzaja takie same zagrozenie jak ci bez kasku.

 

Wiek moge sobie wpisac inny. Bede wtedy lepszy ?

 

Jak zaczniecie sie zachowywac normalnie, nie jak precle ktore pozjadaly wszystkie rozumy i tylko oni sa dobrzy to ja zaczne psiac z kultura i bez przeklenstw.

Edytowane przez Maly-PMI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały, naucz sie wpierw obsługiwac wszystkie funkcje na Forum bo cos ci nie wychodzi :icon_razz:

 

p.s. Nie klnij, bo to nie ładnie :icon_razz: aha Pozdrowienia dla Reni Grabowskiej ha ha ha ha

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mały, naucz sie wpierw obsługiwac wszystkie funkcje na Forum bo cos ci nie wychodzi icon_mrgreen.gif "

Nie mam czasu nieraz aby kliknac odpowiedz i czekac az te forum zareaguje, dlatego biore szybka odp, a tam nie ma opcji cytowania.

 

"p.s. Nie klnij, bo to nie ładnie biggrin.gif aha Pozdrowienia dla Reni Grabowskiej ha ha ha ha"

Nie ladnie jest tez nazywac kogos debilem.

Nie wiem kto to Jakas Renia (pewnie cos z polityka, a tym sie nie interesuje) i nie wiem czy to jest jakas aluzja.

 

No dalej starzy "wyjadacze" szos. Czyzbyscie nie mieli juz argumentow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dalej starzy "wyjadacze" szos. Czyzbyscie nie mieli juz argumentow ?

Mam.

Nie mam czasu nieraz aby kliknac odpowiedz i czekac az te forum zareaguje, dlatego biore szybka odp, a tam nie ma opcji cytowania.

Jest.

:icon_mrgreen:

Edytowane przez wieczny student
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem kto to Jakas Renia (pewnie cos z polityka, a tym sie nie interesuje) i nie wiem czy to jest jakas aluzja.

 

 

 

No jak to, spotykasz sie z nią codziennie i jej nie znasz? Hahahaha, no z polityką może to ma coś wspólnego, prorodzinną :icon_mrgreen: A w Twoim przypadku raczej antykoncepcyjna :icon_mrgreen:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To, ze Ty nie widziales, to jeszcze nie znaczy, ze nie ma !

 

1. Czy w/g prawa / przepisow jest obowiazek zakladania helmu ochronnego na glowe czy nie ? Jak myslisz dla czego ???

 

Swoja wypowiedzia udowodniles, ze na temat poruszania sie po drogach publicznych wiesz mniej niz NIC.

 

Przeczytaj uwaznie posty, kolega wajasnil na przykladzie latajacego drobnoustrojstwa i oka oraz wjazdu w kogos / innego urzytkownika. Poza tym gwarantuje Ci ze po kolizji z srednim owadem ( o komarze nie mowie ) z okiem przy 100 km/h bedziesz potrzebowal nowe oko - pech, ze tych nie produkuja.

 

Wybacz kolego ale dorosli ludzie w gry komputerowe raczej nie graja. Ten przywilej maja ci mlodsi. :icon_mrgreen:

 

:icon_mrgreen:

 

 

Mi tam czasem się zdarzy grać w gry komputerowe, a w niedzielę jeździłem w orzeszku na sporcie, czasem v-max była sporo większa niż te 100 km/h. Ale ze mnie kretyn, a może jeszcze nie jestem dorosły?? Walić to, fajnie było i dużo śmiechu :smile:, a jaki lans w Toruniu :icon_mrgreen: .

Edytowane przez Miklas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały ma troche racji w tym co pisze.

To jest czyjaś sprawa czy jeździ w gaciach, bez kasku czy w nim.

A te kazania są bezsensu, bo głównego "bohatera" tematu tutaj nie ma ...

 

Tak samo jak ktoś zapyta się o to czy wybrac R1 czy ZX-10R to od razu są pytania "Czym jeździłeś wcześniej?", "Czy wiesz czym ryzykujesz siadając na takie moto?" itp.

Nie można poprostu komuś doradzic normalnie co wybrac?

Przecież nie trzeba gadac w kółko, że to za mocne, za duże itp.

Każdy ma swój rozum ...

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały ma troche racji w tym co pisze.

To jest czyjaś sprawa czy jeździ w gaciach, bez kasku czy w nim.

A te kazania są bezsensu, bo głównego "bohatera" tematu tutaj nie ma ...

 

Tak samo jak ktoś zapyta się o to czy wybrac R1 czy ZX-10R to od razu są pytania "Czym jeździłeś wcześniej?", "Czy wiesz czym ryzykujesz siadając na takie moto?" itp.

Nie można poprostu komuś doradzic normalnie co wybrac?

Przecież nie trzeba gadac w kółko, że to za mocne, za duże itp.

Każdy ma swój rozum ...

 

Pozdr.

o nie nie nie, mój drogi. To jest zasadnicza róznica. W tym temacie (i przypuszczam byłby to jeden z nielicznych, bo zasadniczo jestem jak to nazwał "preclem") zgadzam się z Mały-PMI. jadąc bez kasku czy motocyklowej odzieży stwarzasz zagrozenie najwyżej dla siebie, jednak siadając na duży i mocny motocykl nie mając odpowiedniego doswiadczenia, opanowania i rozsądku stanowisz zagrożenie dla innych ludzi.

 

 

poza tym, z własnego doswiadczenia mogę powiedziec, że często ludzie, którzy zaczynają się interesować motocyklami wcześniej nie mając z nimi kontaktu, nawet nie zdają sobie sprawy z zagrożeń jakie niesie ze sobą kupno na początek mocnej maszyny. Dlatego zawsze warto o to spytać i poinformować czy wiedzą o tym, ze lepiej zaczynac od mniejszego.

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...