Skocz do zawartości

problem z gs 500


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam co moze byc przyczyna telepania na boki mojego GS przy okolo 140 km/h

 

Wiatr :)

 

A tak na poważnie... może masz już zużyte łożysko główki ramy. Może w ogóle rama albo lagi są krzywe. Być może jest to również wina złego stanu ogumienia. Trudno mi coś na odległość powiedzieć. Napisz może coś więcej, jakie jest to telepanie? całego motocykla czy tylko kiery? czy wcześniej miałeś już takie objawy? Masz zamontowaną szybę albo jakieś akcesoryjne owiewki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bylo tak wczesniej jechalem 170 i bylo ok zmienilem opone z tylu ale nie wywazylem bo u mnie nie ma gdzie i wlasnie wczoraj jak sie bujalem za jakms szkopen na Yamaha to zaczelo tak telepac

Edytowane przez drbig800
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bylo tak wczesniej jechalem 170 i bylo ok zmienilem opone z tylu ale nie wywazylem bo u mnie nie ma gdzie i wlasnie wczoraj jak sie bujalem za jakms szkopen na Yamaha to zaczelo tak telepac

 

Sam sobie dałeś odpowiedż. Tak kiedyś miałem w CBX. Po wymianie opony i wyważeniu wszystko było ok.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze ja chlopaki nie mam gdie tego zrobic miweszkam w kalisz pomorski 100 km od szczecina i 54 od walcza i 74 od pily. JESZCZE JEDNO PYTANIE MAM SRUBKI OD SKLADU MIESZANKI TAK SAMOU USTAWIONE IGLICE NA TYM SAMYM ZABKU ALE JEDNA SWIECA JEST JASNA A DRUGA TROCHE CIEMNIEJSZA DLACZEGO ??? POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze ja chlopaki nie mam gdie tego zrobic miweszkam w kalisz pomorski 100 km od szczecina i 54 od walcza i 74 od pily. JESZCZE JEDNO PYTANIE MAM SRUBKI OD SKLADU MIESZANKI TAK SAMOU USTAWIONE IGLICE NA TYM SAMYM ZABKU ALE JEDNA SWIECA JEST JASNA A DRUGA TROCHE CIEMNIEJSZA DLACZEGO ??? POZDRO

 

Mozesz miec rózne dysze głowne w gaznikach niektore modele tak miały. Na jednym 120 a na drugim 122,5. sprawdż w serwisówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło wyważyć można sobie w warsztacie be z pomocy fachowcy.

Ośkę w imadło w poziomie i nasadzamy koło, kręcimy i szukamy najcięższego puntku gdy go wyczaimy dobieramy parę gram przyklejamy taśmą samoprzylepną po przeciwnej stronie i sprawdzamy czy już jest ok.

Jeśli tak, odklejamy taśmę, odklejamy taśmę pod ołowianym ciężarkiem i na odtłuszczoną felgę przyklejamy i łyyycha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło wyważyć można sobie w warsztacie be z pomocy fachowcy.

Ośkę w imadło w poziomie i nasadzamy koło, kręcimy i szukamy najcięższego puntku gdy go wyczaimy dobieramy parę gram przyklejamy taśmą samoprzylepną po przeciwnej stronie i sprawdzamy czy już jest ok.

Jeśli tak, odklejamy taśmę, odklejamy taśmę pod ołowianym ciężarkiem i na odtłuszczoną felgę przyklejamy i łyyycha.

A skad wziac takie ciezarki??? :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srubka ma wplyw gdy silnik pracuje na wolnych obrotach.

Przeciekajacy troszke zaworek iglicowy tez spowoduje taki objaw.

Na roznice wygladu swiec bedzie mial wplyw rowniez stan obu cylindrow.

Jezeli roznica nie jest duza to bym sie nie przejmowal.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tAk wyglada pierwsza swieca http://www.wrzuta.pl/obraz/x0dJMUei78/

a tak druga http://www.wrzuta.pl/obraz/mRFIOBpD7K/ i co o tym sadzicie

A CZY TE SRUBKI OD REGULACJI SKLADU TO POWIINY BYC CZYMS ZASLEPIONE CZY CIOS TAKIEGO

Edytowane przez drbig800
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...