Skocz do zawartości

EXC 125


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka !

 

Wiecie czego ja w tym kaczolandzie nie rozumiem ? Jak mozna nie miec mozliwosci zarejestrowania sprzezu ! Mozna przeciez sprawdzic czy jest kradziony. Dokumenty tez powinno dac sie wyrobic ( tu nie wiam ale widocznie sie myle - inna mentalnosc ). Z tego co widze to nie cross tylko enduro ktore powinno miec homologacje - moze jej nie ma ?

 

Sam'a tez przeciez idzie zarejestrowac wiec o co chodzi ? Moze ktos mi to wytlumaczy ?

 

:icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w tym kraju,jest wiele spraw pogibanych - zgubisz mala czesc niemieckiego brifu i juz nikt Ci nie zarejestruje. Teraz lataj spowrotem do niemiec ,zalatwiej duplikaty itd - nie ktorzy nie maja sil i srodkow juz na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki że się podczepiam po temat ale nie chcę zakłada nowego tylko zadam pytanko odnośnie tego KTM-a http://www.bikepics.com/pictures/841109/ możecie mi odpowiedziec na pytanie co to jest za model SX, EXC ?? bo pojemnośc to chyba 250. W sprawach KTM-a jestem ciemny jak ... coś tam więc proszę o odp ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki że się podczepiam po temat ale nie chcę zakłada nowego tylko zadam pytanko odnośnie tego KTM-a http://www.bikepics.com/pictures/841109/ możecie mi odpowiedziec na pytanie co to jest za model SX, EXC ?? bo pojemnośc to chyba 250. W sprawach KTM-a jestem ciemny jak ... coś tam więc proszę o odp ??

napewno pojemnośc 250 lub wyzej a rocznik 93 lub starszy. Zdjęcie jest troche slabej jakosci i nie widac nic co mogło by go zdradzić czy to SX czy EXC. Mozna by sie dopatrywać braku miejsca na sruby ponozków pasazera co jak wiadomo jest raczej do crossa podobne :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahaz a co jeszzce polecacie z 125ccm ae z prawem rejestracji i do 6tys cos mocnego i na tor prosze rozwnei o foty jak mozna odrazu :biggrin: z gory thx

 

 

HUSKA WR 125 !! Bardzo dobry sprzet!!

 

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M377719

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno pojemnośc 250 lub wyzej a rocznik 93 lub starszy. Zdjęcie jest troche slabej jakosci i nie widac nic co mogło by go zdradzić czy to SX czy EXC. Mozna by sie dopatrywać braku miejsca na sruby ponozków pasazera co jak wiadomo jest raczej do crossa podobne :wink:

 

 

na blotniku pisze exc 200 ale to tylko blotnik ktory mozna zmienic w kazdej chwili, wyglada mi na mlodszy ale to tylko wewnetrzne odczucie :P a z przodu sa chyba upsy no nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z przodu sa chyba upsy no nie

I to własnie przesądza o tym ze jest to model robiony do 93r :lalag: potem UpSideDown zaczeli robić dopiero w 2000r a pomiedzy tymi datami był klasyczny amortyzator. Wtedy nie robili 200 :smile: to dopiero od 98r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega kupił tego KTM-a za dość małe pieniądze no i chce mieć pewnośc co do modelu. Na błotniku i na boczku jest napisane EXC 250 ale wg mnie jest to SX. A motorek pięknie bzyczy :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob zdjecie cylindra+dyfuzora, powiedz ile cali ma tylne kolo i czy jest mocowanie do nozki bocznej to bez problemu dojdzie si co to za maszyna :biggrin:

pzdzr

dyfuzor jest taki jak od 250 i wzwyż. Najłatwiej bedzie poznać po rozmiarze tylnego koła --> 19' = cross

Natomiast jezeli chodzi o mocowanie nozki bocznej to ja mam SX a mam mocowanie a rame i motor mam na bank SX :icon_mrgreen: więc to nie moze przesądzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze

 

A propo husek to wre jest tak samo dobre jak wr. Wiem że wr ma pare kucy więcej. Tylko podobno one są strasznie wysokie. ( 97 cm ) Jeśli to prawda to jak można ją obiżyć o jakieś 5-6 cm. I jak z częściami. Chodzi o dostęponość i cene. A może inne modele nie wysilonych zbytnio 125 cm. Za ile można wychaczyć za granicą np taką huske z 98-01 r. Z góry dzięki. :icon_twisted: :buttrock: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...