Skocz do zawartości

Oleje z allegro???


Rekomendowane odpowiedzi

Czy nie macie wrazenia ze czesc z nich to podroby, mowiac delikatnie nie oryginaly?

Sam nie wiem czy kupowac czy nie?

No jesli mamy Castrol magnatec w cenie orlenu to nie wiem co o tym myslec?

Jakie macie zdanie?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajcie

 

zawsze patrzy sie na komentarze danego sprzedawcy,jak ma za duzo negatywow,a w negatywach tresci typu : "przeslal mi kartofle zamiast towaru" wtedy sie od takiego nie kupuje.Nie badzcie paranoikami.A to ze jest taniej nie oznacza ze bubel !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie bardzo czeto to ze jest taniej to znaczy ze bubel:) 65% artykułów na allegro to chińszczyzna....a zazwyczaj takimi artykułami handlują ci co maja po kilka tysięcy komentarzy...tacy sa tak samo nie pewni jak ci co maja po 1 komentarzy...takie moja spostrzeżenia...

 

moim zdaniem bardzo łatwo by było przelać olej do innego karnisterka firmowego...wystarczyło by mieć dostęp do nakrętek z plomba i tyle albo umiejętnie odkręcać originały moim zdaniem jest to do wykonania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajcie

 

zawsze patrzy sie na komentarze danego sprzedawcy,jak ma za duzo negatywow,a w negatywach tresci typu : "przeslal mi kartofle zamiast towaru" wtedy sie od takiego nie kupuje.Nie badzcie paranoikami.A to ze jest taniej nie oznacza ze bubel !

Poza tym jak ktoś ma stwierdzić że przysłąny olej to ten za ktorego zapłacił...daje pozytywa i tyle a mógł nie wlać tego co zamierzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

moim zdaniem bardzo łatwo by było przelać olej do innego karnisterka firmowego...wystarczyło by mieć dostęp do nakrętek z plomba i tyle albo umiejętnie odkręcać originały moim zdaniem jest to do wykonania....

 

Pie#$%cie Hipolicie :)

 

To może nie kupujcie koledzy nic w tym kraju,bedzie bezpieczniej. :P

 

Zastanówcie sie troche ,ze można sprzedawać coś bez marży ,aby tylko zarabiać na tym grosze.Ten ktos nie potrzebuje sklepu ,pracownika ,itp. Może ktoś kto ma styczność z tą branżą to rozumie.

 

p.s.

 

Może i sie uniosłem ,ale to jest tak samo jak mówi sie o nas ,ze motocyklisci to wariaci,dawcy nerek,poje... i cos tam jeszcze. A "jedna jaskólka wiosny nie czyni"

 

Pozdrawiam Was wszystkich i życzę bardziej optymistycznych poglądów na świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markom13 ma racje , ten ktoś moze zarabiać na ilości , a jako że olej moze trzymac w piwnicy i handluje tylko na necie to i po kosztach znacznie idzie i nie musi narzucać zajebistej przebity. Jeszcze warto sie zastanowić od jak dawna on tym handluje , o jeśli faktycznie jakieś podróby to koś by mu ise do dupy dobrał juz dawno tymbardziej , że Castrolowi na jakości raczej zależy. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha a ja nie mam racji ? :banghead:

 

Poza tym jak ktoś ma stwierdzić że przysłąny olej to ten za ktorego zapłacił...daje pozytywa i tyle a mógł nie wlać tego co zamierzał.

 

predzej czy pozniej pojawilby sie komentarz neagtywny o odpowiedniej tresci.czasami warto ich kilka przeczytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i z beczki ale po orlenie :biggrin: . Tylko jesli koles weznie i naleje do butelki olej to jaką mamy pewnosć ze to nie jest jakieś g**no ???? Zadnej, panowie, żadnej......... Ja tam wole dać 2 dychy wiecej i kupić w sklepie. Chociaz bede mógł spać spokojnie. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiegoś czasu olej kupuję tylko na Allegro. Kiedyś przy odbiorze osobistym zapytałem gościa wprost: "Czemu tak tanio?" (Mobil1 5W-50 za 97,- PLN). Się okazuje, że ma ze dwie palety i idzie na ilość. Olej jak najbardziej OK, plomba, hologram itp. w porządku. Więc chyba nie ma co się bać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mowimy tu o olejach luzem tzw, z beczki. To co mnie interesuje ma np oryginalne (podobno) opakowanie korki zrywalne hologramy i takie tam duperele. Niby wszystko Ok. Np od juz ladnych kilku lat kupuje na allegro sobie maszynki Gillette, sa kilka razy tansze niz w pobliskim sklepie. Wszystkie to niby oryginaly i tylko raz dostalem podrabiany szmelc. poprostu wywalilem go do kosza, ale sami wiecie olej to olej. Zreszta kilka lat temu popularny byl tzw olej luzem , mozna bylo go prawie w kazdym wiekszym warsztacie dostac. Co sie okazalo ze owszem Castrol, tylko ze z armi NATO i mial chyba z 5 lat. Kto wie moze zoltki podrabiaja juz nawet oleje? Przy ich potencjale i technologi to zaden problem. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbig

1/ A jaka jest różnica w cenie pomiędzy sklepem a allegro.?

2/ Czy ten z tą bardzo niską ceną daje fakturę ? I czy to jest jakaś firma z adresem, bo widziałem już faktury wystawiane przez nieistniejących sprzedawców.

Mam pewną koncepcję ale ona jest prawdziwa przy spełnieniu pewnych warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszędzie trzeba uważać, była podobna historia np z łańcuszkami rozrządu niektórych był napis DID na innych nie... wiadomo nie ma nic za darmo, a że na allegro jest taniej to chyba normalne wkońcu niektórzy ze sprzedających nie musza płacić np za lokal itp. choć często zdarza się że po doliczeniu przesyłki nie jest juz tak kolorowo a jak ktoś będzie chciał cię oszukać "po profesjonalnemu" i tak to zrobi...ja tam kupuje na allegro w większości od sklepów, od osób prywatnych jakoś nie mam zaufania.

Edytowane przez mierzwa2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...