Skocz do zawartości

Winkle są fajne ale....


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera jak on to zrobił ?? Mówie o drugim filmie.Jechał lajtowo ,przyspieszył ,uslizg delikatny tylnego koła ,wyprowadził na prostą i normalnie przy jeździe na wprost przyjebał w murek.

BTW.Ten kolo na pierwszym filmie też nie wykazał się zbytnią inteligencją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym drugim filmie to nie wiem co on chcial zrobic ,zupelnie tego nie rozumiem

Noo, pewnie chcial skrecic... ale stracil panowanie i wyrznal w mur. Albo nie zdazyl zareagowac albo go 'sparalizowalo'.

Edytowane przez Lime82

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym drugim filmie to nie wiem co on chcial zrobic ,zupelnie tego nie rozumiem

 

 

jak to co ?

 

chcial wysiadac i mur go zaatakowal :D :biggrin:

81620200.jpg

Spotykam na trasie pędzących niebezpiecznie wariatów...

... aż ciężko ich wyprzedzić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

Film nr. 1). Jestem naprwde pelen uznania dla ..... glupoty goscia !

 

zostawiam bez dalszego komentarza

 

pozdrawiam

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z pierwszego filmiku to niezły głupol był, ale tego 2 to nawet za pierwszym razem nie załapałem. Jak on to zrobił?!

 

 

Ten drugi film już był omawiany na forum. Zajęło to co najmniej cztery pełne strony i ... nie dało się racjonalnie wyjaśnić przyczyny murkowania :smile: Jedyne do przyjęcia, błąd czynnika ludzkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w drugim filmie nie złapał gumy z tyłu????

Raczej jestem pewny że to opona.

 

Pozdrawiam..

 

PS. przanalizowałem jeszcze raz film z kolegą, to chyba jednak łożysko, mieliśmy kiedyś podobny strzał.

Edytowane przez konikkonik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pierwszy filmik chyba był omawiany na forum. Zauważcie że jak koleś wyprzedzał z prawej strony :icon_exclaim: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: , to puszka gwałtownie mu zajechała droge. Ale wina i tak jest ze strony motocyklisty :icon_mrgreen:

 

Ta druga gleba bardzo bolała..... :wink:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja złapałem gumę w tylnym kole to jechałem z prędkością 160 - 180 w porywach do 200 jakieś 10 km co najmniej po gierkówce, a póżniej z prędkościa50 km/h jakieś 3 km do najbliższej stacji. jak jechałem szybko to nic nie poczułem (dobrze, że zwolniłem, bo bym przeciął gumę i byłaby tragedia), jak jechałem wolno to był dyskomfort, ale dało się jechać. Tak więc nawet jak złapał gumę to by nie było takiego efektu IMHO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facio złapał uślizg koła..zdaje mi się że przedniego... (może jakiś piasek na drodze) zupełnie się tego nie spodziewał... uślizg wybił go z rytmu i kiedy gościu odzyskał kontrolę ...moto zmieniło wcześniej przez niego obrany kierunek (w momenci uślizgu koleś już zaczął przenosić środek ciężkości i zaczynał skręcać w lewo)......zareagował zbyt gwałtownie żeby opanować motocykl...motocykl odzyskał stabilność ale już się wyprostował i zmienił lekko kurs ... kolo próbował odbijać w lewo nie hamując myśląc że się uda...(ta zdaje się zx10 a nawet jeśli zx 6 to dobre ponad 200 kg wagi)... koleś nie dał rady przerzucic motocykla w porządanym kierunku tak szybko jak wymagała tego sytuacja... myślę że lepiej by na tym wyszedł gdyby prostował i wdepnął wszystkie heble na maxa...albo położył moto na glebe...no ale być może było za szybko... ta sytuacja na tym filmiku (lekki uślizg opony... wypadniecie z obranego wczesniej toru jazdy) zdarza się często... mi np kilka razy tak się zdażyło... na szczęście kiedy ratowałem się prostując moto i szukając ucieczki nie było na mojej drodze betonowego muru...a przeciwny pas jezdni...na moje szczęscie był pusty... czasami widać tez na torach jak kolo wydaje sie na zakręcie.. powinien złożyć motocykl ...a ten wali prosto w zielone... za duża prędkkość, kolo kalkuluje szybko że nie złoży moto i wybiera mniejsze zło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...