Skocz do zawartości

góra czy dół? czyli pytanie o rusy wszelkiej masci


yoanna_gsx600r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież wiadomo ze kwintesencją jazdy jest jazda WSKą -> moze to zdanie opacznie zrozumiałem;]

 

 

Co do jazdy poprostu jak dlamnie szkoda by było tego babrac w błocie, jesli chodzi o dukty lesne to wiadomo ze tam przejedziesz, Mz smigam przez las od tak dla przyjemnosci.

 

Ale ruskiem jakim kolwiek było by mi szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze najlepszym ruskiem dla kolegi byłaby wierchowina, po 1)stosunkowo mało pali jak na ruska 2)awaryjnosc jest żadna bo nigdy nie słyszałem zeby ktos naprawiał wierchowine 3)w teren jest zajefajna, bo jak jest za duze błoto to mozesz wziac na plecy i przeniesc przez kałuze 3)mozesz jezdzic bez wózka albo z wózkiem(pasuje kazdy znaleziony, nawet takie małe od złomiarzy) 4)niska cena pozyskania bo jak znajdziesz to dostaniesz za darmo albo ci nawet dopłaca zebys to cos zabrał z podwórka wiec wydaje mi sie ze jest to najlepsiejsza propozycja dla niezdecydowanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze najlepszym ruskiem dla kolegi byłaby wierchowina, po 1)stosunkowo mało pali jak na ruska 2)awaryjnosc jest żadna bo nigdy nie słyszałem zeby ktos naprawiał wierchowine 3)w teren jest zajefajna, bo jak jest za duze błoto to mozesz wziac na plecy i przeniesc przez kałuze 3)mozesz jezdzic bez wózka albo z wózkiem(pasuje kazdy znaleziony, nawet takie małe od złomiarzy) 4)niska cena pozyskania bo jak znajdziesz to dostaniesz za darmo albo ci nawet dopłaca zebys to cos zabrał z podwórka wiec wydaje mi sie ze jest to najlepsiejsza propozycja dla niezdecydowanego

Wszystko wszystkim - ale zaczynasz pisac jak Prince - on pewnie w ten sam sposób podsumowałby całą dyskusje na ten temat :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...