Skocz do zawartości

Preznetacja 18+


tra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko pieknie tylko w podanym adresie prezentacja nie istnieje. Swoją drogą oglądanie drastycznych obrazów zmusza do refleksji ludzi, którzy generalnie uzywają mózgu. Innych niestety nie, co obserwuje po kilku przypadkach o których wiem , ze przechodzili juz szkolenia dodatkowe( w celu zdjecia punktów) gdzie pokazują takie prezentacje. Na bezmozgowców za kierą czegokolwiek nic nie dziala.Ale to moje przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos to u siebie na twardzielu to prosze o umieszczenie na jakims serverze, bo z tamtego adresu juz nie mozna sciagnac, a chetnie bym obejrzal i pewnie nie tylko ja.

Ja też bardzo chętnie, ale niestety nie mogę... WSTAW TO NA INNY SERWER KOLEŚ :icon_biggrin:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dareusz dałeś linka do prezentacji o podobnej tematyce tylko ze z roku 2004 i przeznaoczne dla Młodszych widzów.

 

TU jest link do prezentacji o której była mowa do tej pory.

 

http://www.piechur.webd.pl/zycie.rar

 

------------------------------------------------

pozdrawiam

Edytowane przez piechur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dareusz dałeś linka do prezentacji o podobnej tematyce tylko ze z roku 2004. Dzieki, również ciekawe.

 

TU jest link do prezentacji o której była mowa do tej pory.

 

http://www.piechur.webd.pl/zycie.rar

 

------------------------------------------------

pozdrawiam

 

 

Ano, i thx za linka dobrego :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

primo: wyrażaj się w sposób kulturalny, bo ci bozia język upier...li

secundo: niejeden raz spotykamy się na forum z cymbałami, którzy ładują posty po 3x. więc zwróciłem uwagę. grzecznie, w przeciwieństwie do twojej odpowiedzi

tertio: zrobiłeś coś źle - przeproś, nie rzucaj mięchem

quarto: żądam przeprosin za te zniewagi. i to szybko :clap:

jsz

 

 

1: to nie ja pierwszy byłem nie grzeczny tylko jakis kolo ktory mi wygarnia że narobilem 10 topicow chyba logiczne ze specjalnie tego nie zrobilem tylko mialem prpblem z netem mozna inaczej to napisac a nie z geba odrazu

2: nie zwracaj admin jest od tego nie ty

3:przepros co moze jeszcze mam ci nowy motocykl kupic

4. nie doczekanie

 

 

ps. prezentacje jakas madro osowa skasowala z mojego ftp pewnie zamiast kliknac kopiuj kliknela przenies i po prezentacji jak ktos by nie mial alinki zamieszczone wyzej przez innych kolego nie dzialy to prosze pisac wrzuce jeszcze raz

Edytowane przez tra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie obejrzalem, wraz z wspollokatorami z mieszkania, wstrzasnelo to nami.To powinien byc obowiazkowy material na kursie na prawko jazdy.Terapia wstrzasowa.Jak by ludzie na prawku widzieli jakie sa skutki,na przyklad tego czlowieka z rozpolowiona czacha, moze byloby mniej wypadkow.

 

Ale zaczela mnie zastanawiac 1 rzecz : dlaczego ograniczenia predkosci dla moto i samochodow sa takie same ?droga hamowania motocykla jest znacznie krotsza niz samochodu.

 

Poza tym ciesze sie ze Policja zrobila cos takiego, to znaczy zrobila taki material.

Edytowane przez Raff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos ma slabe nerwy nie powinien tego ogladac.

 

imo wieksza przyczyna tego wszystkiego jest infrastruktura ktora nie nadaza za zwiekszajaca sie iloscia samochodow. latwiej im postawic ograniczenie niz zbudowac dobra droge..

 

choc czesc tych wypadkow to poprostu glupota..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie obejrzalem, wraz z wspollokatorami z mieszkania, wstrzasnelo to nami.To powinien byc obowiazkowy material na kursie na prawko jazdy.Terapia wstrzasowa.Jak by ludzie na prawku widzieli jakie sa skutki,na przyklad tego czlowieka z rozpolowiona czacha, moze byloby mniej wypadkow.

 

Ale zaczela mnie zastanawiac 1 rzecz : dlaczego ograniczenia predkosci dla moto i samochodow sa takie same ?droga hamowania motocykla jest znacznie krotsza niz samochodu.

 

Poza tym ciesze sie ze Policja zrobila cos takiego, to znaczy zrobila taki material.

 

z tego co wiem to właśnie ta prezentacja bedzie pokazywana na kursach na prawo jazdy. niewiem czy juz jest pokazywana czy dopiero bedzie wiem ze wydział ruchu drogowego rozesłał płytki z ta prezentacja do wszystkich osrodków szkolenia kierowców w warszawie i pod warszawa prezentacja jest masakryczna ale moze komus uratuje zycie i ktos pomysli zanim bedzie dzidował czy to motorem czy samochodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale zaczela mnie zastanawiac 1 rzecz : dlaczego ograniczenia predkosci dla moto i samochodow sa takie same ?droga hamowania motocykla jest znacznie krotsza niz samochodu.

 

nie jest absolutnie. był nawet temat o tym na forum. Prezentacja naprawdę wstrząsająca, ale obawiam sie, ze działa tylko na tych, którzy i tak sie tym przejmują, ci którzy myślą tak jak kierowcy wymienieni w tej prezentacji takich rzeczy pewnie do "bani" nawet nie biorą. niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest absolutnie. był nawet temat o tym na forum. Prezentacja naprawdę wstrząsająca, ale obawiam sie, ze działa tylko na tych, którzy i tak sie tym przejmują, ci którzy myślą tak jak kierowcy wymienieni w tej prezentacji takich rzeczy pewnie do "bani" nawet nie biorą. niestety.

 

dokladnie, patrzy taki na kolesia z roztrzaskana czaszka i mowi ze jemu to sie nie zdazy bo on jest pr0 i w ogole, a tamten to cienias byl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jeszua i tra, albo się ładnie przeprosicie na PW, albo przestaniecie się obrzucać mięsem na ogólnym. Dziękuję.

pzdr

 

Jeszua i tra, albo się ładnie przeprosicie na PW, albo przestaniecie się obrzucać mięsem na ogólnym. Dziękuję.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos ma slabe nerwy nie powinien tego ogladac.

 

imo wieksza przyczyna tego wszystkiego jest infrastruktura ktora nie nadaza za zwiekszajaca sie iloscia samochodow. latwiej im postawic ograniczenie niz zbudowac dobra droge..

 

choc czesc tych wypadkow to poprostu glupota..

Było tam opisane kilka wypadków na słynnym moście siekierowskim(czy jakoś tak) Tam podobno niektórzy motocykliści pobijają rekordy prędkości, wystarczy wejść w topic "Jak najszybciej jechałeś na swoim moto" - Pełno postów typu: 20 Luty 230km\h - Most Siekierowski

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...pic=48703&st=20

Edytowane przez WLD_Wlodi

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...