Skocz do zawartości

moto doktor


Raff
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel mi to doradzil zeby przy zmianie oleju dodac rowniez tego,zeby nie bylo, uzylem opcji szukaj na forum ale nic nie znalazlem.

 

Czy ktos z was uzywa moto doktora ? czy warto ?

 

znalazlem to tutaj

http://granicar.pl/product_info.php?cPath=...d24103e8653e674

 

cena nie jest jakas kosmiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Ja juz chcesz sie w takie rzeczy bawic, to probuj Ceramizera lub Militeca czy Motor-Life. O tym bylo szeroko na 4um i wiele osob polecalo :crossy:.

Osobiscie mam od 1200km Ceramizer w silniku Poldolota. Za 300km ma niby "proces ceramizacji" sie skonczyc. Wtedy pomierze cisnienie na garach (co tez zrobilemprzed zabawa) i okaze sie, czy cos to dalo :wink:.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mi to doradzil zeby przy zmianie oleju dodac rowniez tego,zeby nie bylo, uzylem opcji szukaj na forum ale nic nie znalazlem.

 

Czy ktos z was uzywa moto doktora ? czy warto ?

 

znalazlem to tutaj

http://granicar.pl/product_info.php?cPath=...d24103e8653e674

 

cena nie jest jakas kosmiczna.

 

Jesli Ci nie szkoda silnika to dolej tego gowna do oleju. Ja tego dolewalem tylko i wylacznie do silnika w rusie ktorego dni sie konczyly... Do japoni nigdy w zyciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

 

Ostatnio miałem bardzo ciekawą rozmowę z pewnym kolegą. Śmiga on Gold Wingiem i od przebiegu 120k km leje chyba motor-life (cos z tych specyfików) obecnie ma 750k km i jest baardzo zadowolony. Ma wrażenie, że silnik pracuje ciszej i jest bardziej elastyczny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Jak pisalem - Motor Life, Militec i Ceramizer to jedyne specyfiki, ktore ludzie na tym 4um w miare uznawali. Wszelkie inne moto-doktory byly zmieszane z blotem.

Ja sprobowalem Ceramizer do Poldka, bo auto niewiele warte, a 5ml srodka to nie ma bata, zeby zarznelo silnik. Musialoby to byc 5ml piasku ;]. No i nie zarznelo, a troche elastyczniej bryka chodzi. Acz czekam na pomiary cisnienia sprezania :banghead:.

 

Pozdro

 

PS

750kkm szacun! No, chyba, ze jedno zero za duzo :(.

Widzialem raz fotke licznika km motocykla BMW K100 (bodaj) ktory mial wlasnie 750kkm przejechane :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj stary kiedys dolewal do silnika od skody 105 taki wlasnie sylikonowy zageszczacz, silnik byl do remontu a z tym czyms przejechal jeszcze prawie 10tys i mu to pomagalo, resztek z puszki uzywalem do smarowania roznych rzeczy np. lozysk w wetylatorach od kompa; fajne, konsystecja miodu, bardzo dobrze kasuje luzy aledo moto bym raczej nie wlal, chyba ze silnik juz bedzie sie konczyl to tak

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto Doctor to środek o gęstości karmelu w krówkach żeby go wylać z puszki 3ba podgrzać. Uszczelnia i zakleja silnik więc zastosowania można się domyślic.

A Motor-Life to środek zawierający uszlachetniacze do oleju, nie wiem czy pomaga ale raczej nie szkodzi w przeciwieństwie do Doctora...

titto

Edytowane przez titto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lałem Militec do Junaka, do Lanosa, do Transalpa i żadnych negatywnych skutków nie zauwazyłem...jedyne co mogę powiedziec to własnie wrażenie że silnik kręci się jakoś lżej i trochę ciszej...w Trapku delikatnie podskoczyły wolne oboty... gdybym znalazł gdzieś w sklepie MIliteca, to bym nawet znowu kupił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...