Skocz do zawartości

Motobazar Katowice 11.03.2007


buba6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

zbliza sie bazar w Katowichach, kto sie na nim pojawi? Ja jak zawsze bede z moim Ojcem, stoisko ze skorami i goratexami, pod bialym ogrodowym namiotem, z granatowym mondeo kombi w tle, jak bedzie pogoda, to ja bede na Shadowce, zapraszam wszystkicj, jak bym mnie nei bylo przystoisku, to znaczy ze latam za czesciami do Osy :icon_razz: ale pytajcie sie Taty o mnie :icon_twisted: moze sie uda pare osob z 4um spotkac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie ma mapy na stronie, ale nie jest ciezko trafic, szukaj znakow na targi miedzynarodowe, to jest z drugiej strony stadionu slaskiego. zjezdrzasz z autostrady, pierwszy zjazd na centrum i kierujesz sie na stadion gks'u (chyba tak sie nazywa, nie chodzi o stadion slaski) mijasz stadion gks'u po lewej droga zakreca w prawo, dojezdrzasz do skrzyzowania ze swiatlami, na nim w lewo a nastepnie caly czs prosto az poprawej bedzie jakas stacja benzynowa, tam na przeciwko niej juz jest wjazd na parking

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj Tata jest odlscholl'owy nie lubi internetu

No to go przekonaj, ze moze pozostac starym pierdzielem, a jednoczesnie korzystac z netu - moj samodzielnie zabiera sie za grzebanie w kompie (a ja potem musze efekty jego zapedow prostowac.. ;))

Wez mu pokaz np. to forum, niech sobie poczyta, a mysle ze moze mu sie ta nowoczesnosc spodobac :icon_mrgreen:

Znam wielu ludzi majacych sporo ponad 60 lat, i internetujacych. O! Przeciez prof. Bartoszewski ma 85 lat i z netu korzysta ;)

 

A portki to kiedys kupie od niego osobiscie ;)

Edytowane przez JareG

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...