Skocz do zawartości

Kto z okolic Wrocławia?


juliusz55
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też wchodzę, tylko martwi mnie ta 9:00 rano, bedzie jeszcze bardzo zimno moze 10:00 była by bardziej na miejscu ??:icon_eek:

Mnie się tez wydaje, że będzie jeszcze zimno, ale i tak dołącze się, dajcie znać jak będziecie wyjeżdżać z Wrocka i jaka trasa będziecie lecieć...zgarniecie mnie po drodze....znam parę fajnych miejsc z rybką (smakowitą i godną polecenia, w ładnych miejscach - nad stawami)....pozdrawiam Fotomajor....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy w sobotę pracują....ale jutro jak najbardziej sie pisze....

 

Czołem Panie Majorze! Widziałem fotki Waszmościów :icon_twisted: Niestety, niektórzy pracują, ale wygląda na to, że ja również będę mógł się zameldowac jutro, może nawet z pasażerką (co oznacza w moim przypadku znaczne obniżenie prędkości :buttrock: )

 

Śledzę wątek i jeśli czas pozwoli melduję się na miejscu zbiórki. Również wolę 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Panie Majorze! Widziałem fotki Waszmościów :icon_twisted: Niestety, niektórzy pracują, ale wygląda na to, że ja również będę mógł się zameldowac jutro, może nawet z pasażerką (co oznacza w moim przypadku znaczne obniżenie prędkości :buttrock: )

 

Śledzę wątek i jeśli czas pozwoli melduję się na miejscu zbiórki. Również wolę 10.

Więc może o 10.00 niezależnie od grupy RaKu, w końcu możemy spotkać się z nim w Karpaczu, dziś o 10.00 było już znośnie...Dajcie znać co o tym myślicie...i kiełbasek nie będziemy szukać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy można się dołączyć do wycieczki?

Gdzie jest miejsce zbiórki? Jeżeli też mogę zasugerować godzinę... to 10.00 :icon_eek:

 

Będę wdzięczny za akceptację :)

 

Pozdrawiam

Już chyba tradycyjnie proponuję Mirosławice, jeśli ma być kierunek Karpacz lub jego okolice, to chyba miejsce zbiórki będzie dobre...Ale wydaje mi się, że powinniśmy się sprężać, na umówiną godzinę i na spóźnialskich nie czekać. Przecież mogą dołączyć do nas...Niepotrzebnie stoimy w Mirosławicach i czekamy godzinę-półtorej aż maruderzy dojadą....

 

Już chyba tradycyjnie proponuję Mirosławice, jeśli ma być kierunek Karpacz lub jego okolice, to chyba miejsce zbiórki będzie dobre...Ale wydaje mi się, że powinniśmy się sprężać, na umówiną godzinę i na spóźnialskich nie czekać. Przecież mogą dołączyć do nas...Niepotrzebnie stoimy w Mirosławicach i czekamy godzinę-półtorej aż maruderzy dojadą....

P.s. mój tel. 507 064 670

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wydaje mi się, że powinniśmy się sprężać, na umówiną godzinę i na spóźnialskich nie czekać. Przecież mogą dołączyć do nas...Niepotrzebnie stoimy w Mirosławicach i czekamy godzinę-półtorej aż maruderzy dojadą....

 

hehe... jeśli mi się uda wyrwac - to tak maruderzy dojadą :icon_eek:

 

Jeśli Karpacz i przez Jelenią Górę - to może BP na Karkonowskiej? Chyba, że inna trasa. Poza tym ja zamierzam się wlec w tempie marszowym, zatem pewnie tak czy tak - doajdę :)

Mam nadzieje, że uda mi się wyrwac...

Edytowane przez kristobalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja namówiłem mój plecaczek na wyjazd jutro , więc też pewnie sie stawimy w przy zajezdzie, albo dogonimy Was w Karpaczu. Uważajcie tylko bo rano jest naprawdę zimno.. myśle że 10:00 10:30 to optymalny czas na zbiórkę

 

 

 

No ja namówiłem mój plecaczek na wyjazd jutro , więc też pewnie sie stawimy w przy zajezdzie, albo dogonimy Was w Karpaczu. Uważajcie tylko bo rano jest naprawdę zimno.. myśle że 10:00 10:30 to optymalny czas na zbiórkę

 

 

 

Proponuje zrobic podsumowanie jutrzejszej zbiórki

 

Ja proponuje 10:30 pod zajazdem w Mirosławicach czekamy do 10:50 i ruszamy w kierunku Karpacza.

 

Może by pojechać później przez Jakuszyce/Harahov/Przełęcz Okraj/Kamienna góra/ do wrocka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja namówiłem mój plecaczek na wyjazd jutro , więc też pewnie sie stawimy w przy zajezdzie, albo dogonimy Was w Karpaczu. Uważajcie tylko bo rano jest naprawdę zimno.. myśle że 10:00 10:30 to optymalny czas na zbiórkę

No ja namówiłem mój plecaczek na wyjazd jutro , więc też pewnie sie stawimy w przy zajezdzie, albo dogonimy Was w Karpaczu. Uważajcie tylko bo rano jest naprawdę zimno.. myśle że 10:00 10:30 to optymalny czas na zbiórkę

Proponuje zrobic podsumowanie jutrzejszej zbiórki

 

Ja proponuje 10:30 pod zajazdem w Mirosławicach czekamy do 10:50 i ruszamy w kierunku Karpacza.

 

Może by pojechać później przez Jakuszyce/Harahov/Przełęcz Okraj/Kamienna góra/ do wrocka?

Pomysł jak najbardziej pasi...co na to inni, dajcie cyna....trasa do Jakuszyc przez Bolków...będę czekał na Was o 11.15 na wysokości Dobromierza, jest tam taka stacja benzynowa po lewej stronie...tel. już podałem. Pierwoszów co ty na to...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej , ja chetnie z wami jutro polatam ale gdzie możemy się spyknąć po drodze, dajcie pilnie sygnał gdzie i jak do was dołączyć??? Ja bym jechała z Lubina przez Legnicę i Jawor, dajcie cynk gdzie mogę do was dołączyć? :)

 

hej , ja chetnie z wami jutro polatam ale gdzie możemy się spyknąć po drodze, dajcie pilnie sygnał gdzie i jak do was dołączyć??? Ja bym jechała z Lubina przez Legnicę i Jawor, dajcie cynk gdzie mogę do was dołączyć? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej pojedź w kierunku Wrocławia i jak wjedziesz do Środy Śląskiej to skręć w prawo na Sobótkę jadąc ciągle główną przetniesz autostradę. Ja będę jechał od Wrocławia tez do tego zjazdu na Sobótkę bo akurat mieszkam w takiej cześci miasta że tak mi jest najbardziej po drodze, reszta bandy pojedzie z Wrocławia autostradą i zjadą w tym miejscu gdzie my przetniemy autostradę, Dzwonił do mnie forumowy kolega i jednak wcześniej rusza grupa z Wrocławia można się ich spodziewać na zjezdzie z autostrady około 10:00 - 10:15. Gdybyś miała problemy z trafieniem dzwoń do mnie na502723303 podczas jazdy też odbieram więc śmiało, jak chcesz możemy się ustawić np. na stacji Orlen w środzie śląskiej i pojedziemy razem spotkać resztę.

 

Najlepiej pojedź w kierunku Wrocławia i jak wjedziesz do Środy Śląskiej to skręć w prawo na Sobótkę jadąc ciągle główną przetniesz autostradę. Ja będę jechał od Wrocławia tez do tego zjazdu na Sobótkę bo akurat mieszkam w takiej cześci miasta że tak mi jest najbardziej po drodze, reszta bandy pojedzie z Wrocławia autostradą i zjadą w tym miejscu gdzie my przetniemy autostradę, Dzwonił do mnie forumowy kolega i jednak wcześniej rusza grupa z Wrocławia można się ich spodziewać na zjezdzie z autostrady około 10:00 - 10:15. Gdybyś miała problemy z trafieniem dzwoń do mnie na502723303 podczas jazdy też odbieram więc śmiało, jak chcesz możemy się ustawić np. na stacji Orlen w środzie śląskiej i pojedziemy razem spotkać resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podejmę decyzję rano jak będzie w miarę ciepło to pojadę z grupą Raku,jak będzie tak jak dzisiaj to jestem w Mirosławicach o 10.30.

To w końcu spotykamy sie w Mirosławicach o 10.30? czy nie.Czy lecimy autostradą na Strzegom?

Edytowane przez pierwoszow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...