Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

P.S. Przestał u mnie działać sygnalizator włączonego kierunku, ale tylko jak włączam prawy kierunkowskaz. Przy sygnalizowaniu skrętu w lewo jest wszystko OK. Macie pomysł gdzie zacząc szukać przyczyny?

Jaki sygnalizator,to chyba jakiś dokładany,u mnie kierunki same się wyłączają więc nie potrzebuje żadnego sygnalizatora.Ale myśle że to ustrojstwo powinno być podpięte do przerywacza i działać bez względu na kierunek.

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników V&H Longshot - jeździcie na tych wkładach wyciszających czy całkowicie na pustych końcówkach - jak tak, to czy ktoś jeszcze chce jechać za wami :rolleyes: ?

 

Pozdrawiam Piter

Edytowane przez bodman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prałat jeżdzi na V&H chyba bez wkładów,jest spoko da sie jechać za nim.Ale słyszałem głośniejsze wynalazki.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie przy zakupie nowych powinny być w komplecie,przynajmniej Cobra daje,jeśli chodzi a V&H to chyba jest jakiś przedstawiciel na Polskę.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - chwale sie... :)

Po dlugim oczekiwaniu od poniedzialku stoi u mnie w garazu Road Star Silverado. Rok 2007, przebieg 0 (no od wczoraj ma 50 mil:) ), kolor srebrno - niebieski. Udalo sie poskladac ustrojstwo do kupy i strzelic rundke probna...

Pierwsze spostrzezenia i porownania do poprzedniego moto oraz innych jakimi mi dane bylo jezdzic.

Na poczatek plusy:

- piekny kolor i super lakier - jestem pozytywnie zaskoczony.

- dobra jakosc chromow i wg mnie wysoka jakosc wykonania (smaczki typu emblematy i inne pierdoly)

- silnik i sposob oddawania mocy mi sie podoba :(

Teraz troche minusow:

- kierownica - jest beznadziejna - za waska jak do takiego moto

- tylny blotnik wisi pol metra nad kolem - dzieki Bogu ktos wpadl na pomysl "flipa". Jak sa zamontowane sakwy to sie to w oczy tak nie rzuca ale bez sakw wyglada to jak w enduro.:buttrock:

- mocowanie tablicy rejestracyjnej - wpakowalem tablice w ladna ramke z Highway Hawka zeby dziur w tablicy nie wiercic i ten zabieg wyklucza zalozenie bagaznika a jak dla mnie bagaznik to podstawa na wycieczki. Trzeba sie bedzie zdrowo napocic aby tam cos sensownego zalozyc.

Generalnie jestem zadowolony - jezdzi to fajnie, jest poreczne (jak na cruisera) i mysle, ze sie polubimy.:)

Musze teraz go dobrze dotrzec i jakos to pierwsze 1000 km wytrzymac na oryginalnych wydechach bo w garazu jiz V&H leza...:)

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo.. moje gratulacje wreszcie sie doczekałeś.Jesli możesz to podaj jakimi kosztami się ta operacja zamknęła.Pozdro.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gentlemani o pieniadzach nie gadaja.:smile: A na powaznie to powiem tyle ze z paroma dodatkami wyszedl taniej niz jakakolwiek oferta na rok 2007 dostepna na allegro. Pewnie teraz jeszcze taniej by dalo sie wyszarpac bo ceny na rocznik 2007 w Usa spadly ale i tak nie narzekam. Oczywiscie trzeba wiedziec co i jak, zeby cena wyszla dobra ale w pl mamy w tym kierunku niepowtarzalne uzdolnienia.

Edytowane przez vpower

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vpower mam pytanie od jakiego dilera kupiłeś moto, z tego co się zorientowałem w temacie amerykanie robią jakieś problemy z eksportem nowych motocykli. Mój kolega będzie na Florydzie później w NY i jest plan żeby kupił mi nowe moto. A jak wyszedł koszt na fakturze bo wiadomo od tego cło i VAT i gdzie cliłeś w Polsce czy Niemczech, do Hamburga mam jakieś tak z naddatkiem 500 km, w Polsce VAT 22 % w Niemczech 16% transport mam własny więc powinno się opłacić i problemów nie robią ze za tani :biggrin: z tego co słyszałem.

Pisz jak by co na priwa lub na ogólnym.

PS. Moge kupić H-D ale z premedytacją wybieram RS :)

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ktos wie gdzie mozna kupić takie wkłady do Longshotów Vanca?

tylko nie stany...

Zwróć się do Doktora z EKG na PW (znajdziesz w użytkownikach 4um). Ja zamówiłem u niego DBkilery do soich V&H i mam dostać w połowie miesiąca. Nie wiem tylko czy on to sprzedaje czy robi mi grzeczność, bo na innym forum się dogadaliśmy. Jak założę to powiem jaki efekt. Tylko zmierz dokładnie średnicę wenętrznej rury, bo są różne rozmiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vpower mam pytanie od jakiego dilera kupiłeś moto, z tego co się zorientowałem w temacie amerykanie robią jakieś problemy z eksportem nowych motocykli. Mój kolega będzie na Florydzie później w NY i jest plan żeby kupił mi nowe moto. A jak wyszedł koszt na fakturze bo wiadomo od tego cło i VAT i gdzie cliłeś w Polsce czy Niemczech, do Hamburga mam jakieś tak z naddatkiem 500 km, w Polsce VAT 22 % w Niemczech 16% transport mam własny więc powinno się opłacić i problemów nie robią ze za tani :) z tego co słyszałem.

Pisz jak by co na priwa lub na ogólnym.

PS. Moge kupić H-D ale z premedytacją wybieram RS :wink:

 

Na czesc tego odpisze Ci na priva. :)

Problemow z eksportem nie bylo - no za wyjatkiem czekania na moto oraz czekania na statek. Clilem w pl ale z tego co wiem faktycznie powinno byc lepiej w Niemczech. W pl to loteria - celnik to Bog na urzedzie.

Ja tez moglem HD kupic i zastanawialem sie dlugo ale chyba jeszcze nie jestem na etapie HDkow...:)

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...