Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dersu mam pytanie odnosnie kierownicy - gdzie mozna takowa kupic poniewaz jest zaj.... ?

Kupiłem ja od gościa który handluje gratami do HD Motorcycles Performance z Wieliczki.Do jazdy jest zaj.... ale trzeba mieć dobry zasięg do skrętu na parkingach :icon_question: Szerokość po prostej ok.120 CM(z lusterkami) a długość całkowita ok.145CM. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przypuszczalem, ze to HD - tzw. beach bar. Jesli uda sie myk ze sprzedaza mojego sprzeta i kupie Road Stara (i jakos sie przekonam do niego :icon_question: ) to kierownica typu Beach Bar to bedzie podstawa. Wprawdzie moje gabaryty to nie 2 metry wzrostu ale i moj aktualny sprzet ma ponag metr rury z przodu wiec sadze, ze dam rade.

A Wild Stara masz ladneg trzeba przyznac.

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na pełnym zbiorniku zrobiłem 390km do tankowania:biggrin:Kontrolka świeciła już ciągle. Prędkości różne ale przeważnie 100-120km/h.To chyba dobry winik?! :icon_eek:

 

Wczoraj na pełnym zbiorniku zrobiłem 390km do tankowania:biggrin:Kontrolka świeciła już ciągle. Prędkości różne ale przeważnie 100-120km/h.To chyba dobry wynik?! :banghead:

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

 

Z zaciekawieniem i pewnym poczuciem zagubienia śledziłem Wasze rozważania na temat olejów i dźwięków dochodzących z silnika. Szczerze mówiąc, nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby eksperymentować z innymi olejami niż te zalecane w salonie. Po prostu wymieniam go wraz z filtrem raz na sezon, niezależnie od ilości zrobionych kilometrów. Do końca to nawet nie jestem pewien co to za olej. Chyba jakiś Castrol ???

Do tej pory również uważałem pracę mojego silnika i dochodzące z niego odgłosy jako zupełnie prawidłowe. Po kilku postach przeczytanych na tym forum zadrżałem: to ja sobie nieświadomie jeżdżę, a pode mną być może silnik wydaje rozpaczliwe znaki zbliżającego sie niechybnie zatarcia. Im dłużej zacząłem się wsłuchiwać tym większy niepokój mnie ogarniał: każdy dźwięk wydawał się podejrzany. Zmusiłem nawet moją żonę -kompletnego abnegata w sprawach technicznych - do słuchania i wyłapywania podejrzanych szmerów. Dopiero dwie wizyty w niezależnych salonach Yamahy uspokoiły mnie. Usłyszałem tam może mało profesjonalne ale jakże kojące: "te typy tak mają".

 

Przy okazji tych audycji z silnikiem w roli głównej zacząłem majstrować z wolnymi obrotami. Wcześniej miałem je ustawione na 850-900. Według instrukcji powinno być pomiędzy 850 a 950. Spróbowałem podkręcić trochę wyżej na 975 i stało się... odkryłem swój motocykl na nowo. Stał się żwawszy, pracuje regularnie i płynnie, zapala bez problemu - po prostu inna maszyna. Że też nie wpadłem na to wcześniej. Po zainstalowaniu pół-wolnych wydechów, nowych dysz, hyperchargera, ten stary zakres 850-950 zaczął po prostu nie wystarczać. Teraz to zupełnie inna bajka. Po prostu niebo a ziemia.

 

Dziękuje zatem wszystkim, którzy sprowokowali te dywagacje, że nieświadomie naprowadzili mnie do tego odkrycia.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem,

 

Czesc wydechow akcesoryjnych jest identyczna dla obydwu wersji, czesc zas inna. Powiedz konkretnie, jaka operacje chcesz przeprowadzic, to byc moze znajdziemy odpowiedz.

Edytowane przez Kusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Planuje się przesiąść z Virago 1100 na Road Stara 1.6 jak fundusze pozwolą to na 1.7. Wiadomo, że motor jest sporo cięższy i większy - mi raczej chodzi o silnik bo na ten przykład jak sie przesiadłem z Virago 535 na 1100 to bylem w niebo wzięty czy czekają mnie podobne wrażenie ?

 

Pozdrawiam Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...