Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

A teraz z innej beczki.

Szukam i to dość długo koledzy, białych kloszy do kierunków. W serwisie u P. Adamiszyna w Gorzowie Wlkp. poinformowano mnie że niestety nieosiągalne na polskim rynku. Ale za to w Ameryce i owszem.

Czy mogę liczyć na Waszą pomoc bo nie wiem jak tą Amerykę ugryżć.

Chętnie odkupię jak ktoś ma na zbyciu.

Pozdrawiam.

 

Tutaj masz adres do klienta który ma od groma białych kloszy i nie wie co z nimi zrobić.

[email protected], TOMEK

Zarówki ci normalnie nie wejdą w gniazda musisz spiłować na nich jedno uwypuklenie i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz coś z zupełnie innej beczki

 

pojawił się w moim rs problem z przednim zawieszeniem. tzn. podczas przejazdów po bardzo kiepskim asfalcie słychać odgłos stuki (głuche tłuczenie). na głębokich dohamowaniach (np do zera na światłach) przy głębokim nurku jest wyczuwalny i słyszalny lekki stuk

 

byłem z tym u rzetelnego mechanika posprawdzał - nie ma luzów i sugeruje robieranie przedniego zaiweszenia, wymianę sprężyn itp. słusznie?

 

strach jeździć :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: mam to samo, mechanik twierdzi że to nie zawieszenie, ja podejrzewam łożysko przedniego koła

tym bardziej, że klocki nierówno chodzą. Poczekamy do końca sezonu - zobaczymy.

 

A tak z innej mańki ma ktoś z Was tylny błotnik ale ciut szerszy i dłuższy od oryginalnego??

 

 

Pozdrawiam

Radek

 

PS. Upload jak możesz!!!!!!! :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim RS tylny błotnik jest troche szerszy i inaczej zakończony.Lampa tylna też jest troche inna, ma niższą podstawe.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem taki błotnik,jak moto przypłynęło ze Stanów.Błotnik w całości wygląda tak samo jak wszystkie różni się tylko zakończeniem,jest szersze,dlatego chciałem mu wpakować szerszą opnę,ale dałem sobie spokój z tym.Za wąska felga.

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już miałeś coś takiego, czy to jest własna konstrukcja, jak możesz wrzuć zdjęcie

pozdrawiam

 

Ja mam szerszy błotnik w zapasie jak chcesz to daj znać

 

A co do sprzedaży to cały czas mam wątpliwości (Megula świetnie jeździ)

 

Jak masz czas to podjedź zerknę na te stuki

 

Pozdrowisko

Krzysiek

Megula (może na wydaniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz czas to podjedź zerknę na te stuki

 

Juz niedlugo ja Cie odwiedze, bo 5 bede juz w Warszawie :buttrock:

No i bede mieszkal w Piasecznie i tam pracowal, wiec bedziemy sie czesto widzieli :biggrin:

Bedzie okazyja :flesje: male co nieco i :crossy: troszeczke na moim Wildku :lalag:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki - probowal ktos lub slyszal lub myslal o - wprowadzeniu kabli - zamiast w tych srebrnych brzydkich oplotach kolo kierownicy - by je wprowadzic w kierownice - robiac odpowiednie otwory tuz pdzy przelacznikach?

Zrobil ktos cos takiego??

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslałem o takim rozwiązaniu,ideałem by było przepuszczenie kabli przez rizery pod półke.A to raczej wymaga ich wymiane,bo te co są do tego się nie nadają.A wprowadzenie kabli przy przełącznikach i wyciągnięcie ich przy rizerach to nie opłacalna robota.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie ostatnio zastanowił mnie brak napisu Yamaha na tylnim błotniku, czy w wszystkich modelach on występował??? Co sądzicie, grubość lakieru zmierzyłem specjalnym miernikiem i są takie same na wszystkich elementach, śruby są nie ruszane przy dokładnym oglądzie. Zagadka jakaś . Czy może był on malowany, zaglądałem pod różne elementy i wszystko wygląda jednakowo. http://www.seboka.republika.pl/xv1700/index.html

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslałem o takim rozwiązaniu,ideałem by było przepuszczenie kabli przez rizery pod półke.A to raczej wymaga ich wymiane,bo te co są do tego się nie nadają.A wprowadzenie kabli przy przełącznikach i wyciągnięcie ich przy rizerach to nie opłacalna robota.

 

 

Niby tak - ale jakby to jakos delikatnie zaaranzowac? trzeba przemyslec :banghead: juz wyjecie z tego sreberka i wpuszczenie tylko kabli - daloby ina srednice - mozna by w czarnym oplocie wyjac to kolo riserow nawet...hm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie ostatnio zastanowił mnie brak napisu Yamaha na tylnim błotniku, czy w wszystkich modelach on występował? Czy może był on malowany, zaglądałem pod różne elementy i wszystko wygląda jednakowo. http://www.seboka.republika.pl/xv1700/index.html

 

Witaj.

 

Grzebnołem w necie i nic nie ma. Pisałeś że kupiłeś go bezpośrednio w usa. To nie specjalnie coś gwarantuje, w rodzinie kupiła dziewczyna nówkę eclipsa w salonie w usa i był po stuknięciu. Jak masz dojście do kogoś kto ma dostęp do bazy danych o motorach w usa, to po numerze ramy możesz wszystko sprawdzić. Z tego co się orientuję to warsztat p. Kwietnia z Dzierżoniowa ma dostęp do takiej bazy, już nie jedno tam chłopaki wyczytali.

Ale byłbym pozytywnej myśli w ramach obcięcia kosztów mogli zrezygnować z takiej fanaberii jak napis.

 

Pozdrowienia

 

PS

Jak coś to pisz na mail'a lub PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba,

w wersji USA, ten napis na błotniku tylnym to zwykła naklejka, którą przy odrobinie cierpliwości można zedrzeć, ja tak zrobiłem, gdyż działała mi na nerwy.

Zobacz, że w roczniku 2008 Silverado nie ma nawet napisu YAMAHA na bocznych puszkach

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie.

Dzisiaj zrobiłem parę kilometrów i zauważłem że poci mi się licznik, tzn. występują niewielkie iloiści pary wodnej na szybce od licznika. Kropli wody nie widać ale szkło jest w paru miejscach przymglone. Na postoju to nie występuje bo pewnie słoneczko przygrzewa. Ale podczas jazdy tak, jak dotarłem do domu to rozebrałem konsole ale była sucha i tak na wszelki wypadek podmuchałem trochę suszarką letnim nawiewem.

Czy ktoś może miał podobny przypadek i jak sobie z nim poradził? Może uszczelki są nic nie warte ale na moje oko są ok. A może należałoby podłożyć jakieś uszczeleczki pod śrubki trzymające szkło?

I jeszcze jedno, po rozebraniu konsoli i rozłączeniu kostek, dzienne liczniki przebiegu się zerują tak jak i godzina ale czy to rozłączenie kostek i brak napięcia ma wpływ na wskażnik poziomu paliwa też?

Jak wracałem do domu to strzałka wskażnika była blisko rezerwy, po rozebraniu i złożeniu konsoli wskażnik wskazuje teraz tak gdzieś 2/5 zbiornika i tu niestety zgłupiałem bo nie wiem co mam myśleć o tym.

Niech ktoś łaskawy mnie oświeci i przepraszam za tak długi elaborat.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...