Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż Panowie, każdy robi jak uważa i jak mu wygodniej. Fakt, że u polskich celników wiele zalezy od ich nastroju i humoru. I nie chodzi tu o kombinowanie, tylko jeżeli Unia stwarza takie możliwości i jest to zgodne z przepisami, to po co przepłacać. Trochę więcj zachodu, ale w sumie warto.

Prosty rachunek:

- różnica w kosztach transportu Brema - Gdynia to ok. 350$

- różnica w cle (wartość + transport) to ok. 500$

- różnica w VAT (zależna od podejścia polskiego celnika, w tym różnica na wartości dolara) to ok. 1600-1700$

Inne koszty podobne, a ca 2300$ (po odjęciu kosztów agencji spedycyjnej) nie chodzi piechotą.

I to bez żadnego kombinowania. A jak ktoś bardzo chce to może być lepiej.

 

Leonstar, nie wkurzaj się nie chciałem Cię obrazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatakis nie wiesz czy do Hamburga tez wysyłają ????

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla rozluznienia atmosfery moja nowa zabawka:

http://www.bikepics.com/members/vpower30/07silverado/

 

Szyba lezy sobie w pokoju + inne dodatki ale mniej wiecej tak moje moto wyglada. :eek:

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla rozluznienia atmosfery moja nowa zabawka:

http://www.bikepics.com/members/vpower30/07silverado/

 

Szyba lezy sobie w pokoju + inne dodatki ale mniej wiecej tak moje moto wyglada. :icon_mrgreen:

Piękny, gratki :icon_mrgreen: Ładne malowanie. :eek:

Niech Ci dobrze służy.

 

 

Seboka, nie wiem, ale sądzę że do Hamburga też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nówka sztuka na zmiany pewnie przyjdzie czas.Pozdro

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vpower ładny, ładny :) tylko taki hmm seryjny.

 

Oj wiem wiem... :)

Nie od razu Rzym zbudowano koledzy... Pomyslow cala glowa bo jak napisalem wczesniej pare detali mi sie w nim nie podoba... Pare dodatkow juz z USA plynie a kierownica jako jedna z pierwszych do odstrzalu pojdzie. Tyle, ze zmiana kierownicy pociaga zmiane przewodow hamulcowych i calkiem mozliwe, ze i linek sprzegla i gazu. Tych by mi bylo nabardziej szkoda bo juz oryginalne sa w stalowym oplocie. Te wszystkie zmiany to kasa i jeszcze raz kasa a samo moto kosztowalo mnie nie malo wiec pomimo moich zapedow musze sie powstrzymywac zeby z torbami nie pojsc...

Teraz lamie sobie glowe co z ta nieszczesna tablica rejestracyjna zrobic aby tam ludzki bagaznik zamontowac bo na dzen dzisiejszy jedno wyklucza drugie...

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wiem wiem... :)

Nie od razu Rzym zbudowano koledzy... Pomyslow cala glowa bo jak napisalem wczesniej pare detali mi sie w nim nie podoba... Pare dodatkow juz z USA plynie a kierownica jako jedna z pierwszych do odstrzalu pojdzie. Tyle, ze zmiana kierownicy pociaga zmiane przewodow hamulcowych i calkiem mozliwe, ze i linek sprzegla i gazu. Tych by mi bylo nabardziej szkoda bo juz oryginalne sa w stalowym oplocie. Te wszystkie zmiany to kasa i jeszcze raz kasa a samo moto kosztowalo mnie nie malo wiec pomimo moich zapedow musze sie powstrzymywac zeby z torbami nie pojsc...

Teraz lamie sobie glowe co z ta nieszczesna tablica rejestracyjna zrobic aby tam ludzki bagaznik zamontowac bo na dzen dzisiejszy jedno wyklucza drugie...

Pozdrawiam.

A to powiedz mi nad jakim bagażnikiem rozmyślasz? Bo też czegoś szukam - z tym, że ja już zdecydowałem się na Felinha ;)

PS. W jaką kiere zainwestowałeś ?

 

Pozdr. Piter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bagaznikiem mam problem. Polecialem jak rakieta kupic ramke chromowana na rejestracje, zeby dziur nie wiercic i po zalozeniu tego ustrojstwa zastanawiam sie jaki wogole tam bagaznik pasowac bedzie. Jestem sceptycznie do oryginalnego nastawiony ze wzgledu na mocowanie do mocowania tablicy rejestracyjnej. Z kolei bagaznik mocowany tylko do oparcia nie zmiesci sie pomiedzy tablica a srubami no chyba, ze mikroskopijny bagaznik a to ma byc uzyteczne a nie ozdobne... Poza tym sruby od oparcia sa duzo nizej niz gora tablicy - cos sie konstruktorzy yamahy nie postarali w tej kwestii. Ze tez tej rejestracji pod lampe nie mogli wpakowac.

Co do kierownicy to jeszcze kupiona nie jest ale na 99% wyladuje w Thunderbike'u i kupie u nich beach bara 97 cm szerokiego. Wydaje mi sie, ze to bedzie wystarczajace a moze uda sie dzieki nie przesadzaniu z szerokoscia zachowac oryginalne linki. Przewodu hamulcowego, ktory idzie od trojnika braknie napewno na dlugosc. Stahlflexy kompletne o 15 cm dluzsze kosztuja mase kasy - okolo 600 pln. Yamaha tez ma w ofercie beach bara do WS gdzie nie trzeba nic przerabiac ale on jest nawet wezszy od oryginalu tyle, ze ma inny ksztalt. Fehling powiadasz - musze sprawdzic co to maja ciekawego...

Pzdr.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upload gratuluje Ci syna.Pozdro

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy kolega Bodman ma juz jakies wiesci o skrzypieniu domniemanym??

Ale o co chodzi bo nie rozumiem za bardzo ;) ?

 

 

Hejkum

Od wczoraj mam spadkobiercę!

 

Na allegro jest taki fajowy RoadStar z wózkiem bocznym :P

 

Piter

Edytowane przez bodman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...