Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do wożenia dzieci najbezpieczniejszy jest wózek boczny.Na szczęście nie mam tego problemu bo moje dzieci mają 24 i 20 lat.A wnuków jeszcze nie posiadam.

 

Night jesli podasz linka do tego przerywacza w stanach lub namiar na sklep to może się uda załatwić.Chociaż podejżewam że sprytny elektryk sobie z tym poradzi

 

 

 

 

Przy okazji na motobazarze poznałem super elektryka cuda robi z elektrownią. Podjechaliśmy do niego w 10 minut zrobił przerywacz.

 

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za informację tudzież własne refleksje.

Wczoraj korzystając z darmowego przeglądu w salonie Yamahy widziałem oryginalny fotelik/siedzisko dziecięce zapinane do tylnej kanapy posiadające pasy - ciekawe rozwiązanie.

Jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy niedzielę za sobą. Spędziłem ją w siodełku, Zrobiłem po warszawce nieco ponad 300 mil. Jedyne co mi się w puszkach podoba to ... wycieraczki. Przez brak wycieraczek zrobilło mi dziś zdjęcie. Przez deszcz na szybie nie zauważyłem że powienem nieco przykręcić i dostałem flashem po oczach. Zmartwiłem się strasznie, taki głupi błysk i posuł mi całą zabawę, zjechałem do garażu. Mam nadzieję, że przynajmniej zdjęcie dobrze wyszło.

Edytowane przez (K)Night Rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym jak na zdjęciu wyjdziesz nigdy się nie dowiesz.Ja się staram zawsze do zdjęcia uśmiechać.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega (jest też na forum, ale w dziale Honda X11) przypina sobie syna na rzepy. Kupił młodemy specjalną uprząż, która w razie konieczności się wypina i rozdziela dużego i małego (nie testowane na szczęście). Kupił ten zestaw po tym właśnie, jak mu syn zasnął w czasie jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH!!!! Jezeli nikomu nie przeszkadza to chcialbym dolaczyc do waszego forum z za granic naszego kraju.Mieszkam od prawie 5 lat w Hiszpanii a dokladniej Andaluzja i jestem posiadaczem WILD-ka,mowia na mnie gregory.Moze kiedys zwolacie ekipe i wybierzecie sie do Andaluzji :icon_exclaim:

Mamy tutaj tez swoj klub milosnikow jednosladow :icon_arrow: http://www.polspain.com/

Edytowane przez greglas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

jakiś czas temu zauważyłem, że jadąc swoim wildkiem, niezależnie z jaką prędkością, jak puszczam kierownicę to czuję, że moją maszynę znosi na prawo. Tzn. kierownica idzie prosta ale cała maszyna przechyla się na prawą stroną jakby coś tam przeciążało...

 

Nie odczuwam tego podczas normalnej jazdy ale zacząłem się zastanawiać co to może być

 

Czy ktoś z Was zetknął się z czymś podobnym?

 

Moto było serwisowane a niebite..

 

pozdrawiam

Błażej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH!!!! Jezeli nikomu nie przeszkadza to chcialbym dolaczyc do waszego forum z za granic naszego kraju.Mieszkam od prawie 5 lat w Hiszpanii a dokladniej Andaluzja i jestem posiadaczem WILD-ka,mowia na mnie gregory.Moze kiedys zwolacie ekipe i wybierzecie sie do Andaluzji :icon_exclaim:

Mamy tutaj tez swoj klub milosnikow jednosladow :icon_arrow: http://www.polspain.com/

Witaj Gregory, Myślę, że byłoby kilku chętnych na wyprawę do Hiszpani. To sprawa rozwojowa. Jeśli chciałbyć coś zorganizować to ja z hęcią mogę pomóc po tej stronie. Co do forum powininieneś zajerzeć jeszcze tu: http://www.yamaha-roadstar.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz wydech?Jeśli oryginalny to on trochę waży.A może była zmieniana opona z przodu.Pod osłoną tarcz z jednej strony jest ciężarek i może było koło założone odwrotnie.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz wydech?Jeśli oryginalny to on trochę waży.A może była zmieniana opona z przodu.Pod osłoną tarcz z jednej strony jest ciężarek i może było koło założone odwrotnie.

 

Miałem wymienianą ostatnio oponę ale wcześniej też mi go tak znosiło.

 

A wydechy i owszem - mam oryginalne. Też myślałem że to one tak mogą przeważać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Gregory, Myślę, że byłoby kilku chętnych na wyprawę do Hiszpani. To sprawa rozwojowa. Jeśli chciałbyć coś zorganizować to ja z hęcią mogę pomóc po tej stronie. Co do forum powininieneś zajerzeć jeszcze tu: http://www.yamaha-roadstar.pl.

...nie ma najmniejszego problemu !!! Jezeli tylko wyrazicie akces ja sie za organizacje zabieram.Jest tutaj tyle cudow do obejrzenia a drogi do pozazdroszczenia-Hiszpanie w pelni wykorzystali na nie pieniadze unijne.Na stronce ktora podalem powyzej jest galeria z fotkami z naszych zlotow w roznych regionach Hiszpanii.

Na stronce ktora mi podales jestem juz zalogowany.Salu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wszyskich, którzy byli za garanicami naszego pięknego kraju na swoich gwiazdeczkach.

Mam wydechy od Vance and Hines'a. Wildek pięknie śpiewa, basowo i głośno, Jak mu trochę wkręcę to nawet bardzo głośno. Czy z takimi wydechami mogę pojachać np. do Niemiec, Francji, Hiszpani.

A jak bym chciał pojechać do Chorwacji przez Czechy, Austrię i Słowenię to czy na głośnych wydechach da radę obrócić. Jakoś wyjątkowo głośne to one nie są, kumpel ma z tej samej firmy w HDeku i są chyba jeszcze raz głośniejsze od moich. Jak to jest z tą głośnością za granicą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :crossy:

...małe i pilne pytanko ,:czy ktoś z kolegów zna firmę "MOTORONI" produkująca akcesoria custom gdzieś pod Warszawą?,chodzi mi głównie o gmola przedniego.I następne,-czy istnieją jakieś różnice konstrukcyjne ramy pom.wersją RS a WS ,chodzi o to czy pow. będą dla obu takie same?Z góry dziękuję za info :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...