Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak pewnie temat byl na ktorejs z 200u prawie juz stron - tak samo jak byl temat oleju - kierownicy - tlumikow - i to sa tematy ktore beda wracac.- ale dzieki za przypomnienie.

Roadstyler.com to na dzis jedyna strona ktora wlasnie odwiedzilem - ale bagazniki maja z blachy a nie z pretow - jakies inne sugestie moze?

 

z gory dziekuje

Tor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - poprosze o namiary na e-sklepy - chce kupic OPARCIE PASAZERA Z BAGAZNIKIEM

przyczepionym do tegoz - bez opierania na blotniku.

wszelkie sugestie mocno oczekiwane - z gory dziekuje .

 

:lalag:

 

Czesc Ziemek,

jak chcesz porzadne ale nie tanie bajery to przeweruj www.cruisercustomizing.com

Ja mam oryginalne oparcie yamahy z bagaznikiem CWI (nie opiera sie o blotniku i jest poprostu piekny) - looknij na moje zdjecia. Co do innych opcji Cobra sprzedaje takie zestawy a w europie hepco & becker bodajze aczkolwiek wyglad dyskusyjny. Na ebayu w usa tez tego troche powinno byc. Nie polecam tego oryginalnego z yamahy nie opierajacego sie o blotnik (istnieje takowe) ale to prety pospawane do kupy za kosmiczna cene i przewidziane obciazenie maks 5kg.

Pzdr.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torturro zobacz na tą stronkę.Może nie jest to za piękne ale naprawdę sprawdza się w podróży.Ja do tego oparcia zamówiłem szeroka poduchę.I plecaczek ma wygodę. http://www.motoakcesoria.xwp.pl/

 

A tak załadowany bagażnik był w drodze. http://www.towarzystwomotocyklowe.opole.pl...es/img_4865.jpg

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. A dlaczego powinno się mierzyć na ciepłym oleju a nie na "zimno"??

 

Tak w ogóle - to co ile km średnio dolewacie olej do Waszych maszyn??

 

pozdr

B.

Sprawdzanie na ciepło związane jest z systemem smarowania tego silnika.Jest tu układ z suchą miską olejową i dwie pompy oleju.Jeśli chodzi o dolewanie oleju to jeżeli zaczniesz to znaczy że masz silnik na wykończeniu.Jeszcze nigdy nie dolałem oleju a już zbliżam się do 50tyś km.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem miernikiem mam ładowanie.czyli dwu miesieczna bateria jest do d,,,y.na nowej nawet nie obruci.wlozylem stara nieladowana 2 miesiace i odpala za kazdym razem.

 

tydzien temu zalozylem wydech Hard Krome" Dual 3inch Sideburners i na wolnych obrotach mam takie wrazenie stojac kilka metrow od moto ze na jednym garze nie pracuje co jakis czas i ze pracuje nierowno.na gaz reaguje bardzo zywiołowo.czy tak ma byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torturo na allegro często reklamuje się gość robiący piękne rzeczy do motorów. Między innymi bagazniki. Niestety nie mam jego aukcji w ulubionych. Jak będe miałchwilkę to poszperam bo z tego co wiem robi solidne i ładne rzeczy. do tego może zrobić Ci wzór jaki będziesz chciał i wyjdzie taniej niż akcesoryjny.

 

Co do nierównej pracy.... Czasem pracuje nierówno czasem wręcz przeciwnie. Wczoraj sporo jeździłem i stając na chwilkę słuchałem moto. Pracowała wręcz wzorcowo za to z pół godziny później ciut inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam wydechy HK i na jałowych przedni cylinder cyka równo , zaś tylni przewrywa , słychać to jak się przytlumi rurę wydechową

( oba cylindy mają osobne tlumiki , bez łącznika pomiędzy ) , lekkie dodanie gazu i oba pracują równo . Widocznie tak ma być , mi się podoba taka nierówna szarpana praca na jałowych , byc może mam za nisko ustawione obroty jałowe, ale ja lubie jak się silnik trochę trzesie przy oczekiwaniu na zielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam wydechy HK i na jałowych przedni cylinder cyka równo , zaś tylni przewrywa , słychać to jak się przytlumi rurę wydechową

( oba cylindy mają osobne tlumiki , bez łącznika pomiędzy ) , lekkie dodanie gazu i oba pracują równo . Widocznie tak ma być , mi się podoba taka nierówna szarpana praca na jałowych , byc może mam za nisko ustawione obroty jałowe, ale ja lubie jak się silnik trochę trzesie przy oczekiwaniu na zielone.

 

Polo zdajesz sobie sprawę, że przy za niskich obrotach nie masz odpowiedniego smarowania???

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników Road i Wild Star-a, jednocześnie zapraszam na stronkę poswięconą tylko dla fanów tych wspaniałych maszyn www.yamaha-roadstar.pl pozdrawiam

również witam chetnie zaglądne ale nie moge wswietlic stronki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...