Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj ponownie, mieszkam w Tarnowie, czesto jednak wyjeżdżam bo zawodowym kierowca jestem, zapisz numer tel do Jacka <kom.506976005>on zna sie na motocyklach, jesli znajdzie czas i sie z nim dogadasz bylby odpowiednim czlowiekiem, do sprawdzenia tego co chcesz kupić.

Powołaj sie ze masz kontakt od Janusza Remiana,

pozdrawiam :buttrock:

 

Dzieki Ci wielkie Kolego, zaraz dzwonie pod wskazany numerek :bigrazz:

Pewnie jezdzisz ciezarówka...? Tez troche bujałem Premium 400...

Pozdrawiam i życzę szerokości! :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy Wild Star 1600 ma taki sam filtr powierza co Road Star 1700 z 2004r.? Pytam bo potrzebuję kupić do Road Stara 1700 na oko wyglądają tak samo a sprzedawca mówi że to nie będzie pasować

do Road Stara 1700:

http://moto.allegro.pl/item624547903_ir_fi..._wild_star.html

 

 

Pozdrawiam Jarek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy Wild Star 1600 ma taki sam filtr powierza co Road Star 1700 z 2004r.? Pytam bo potrzebuję kupić do Road Stara 1700 na oko wyglądają tak samo a sprzedawca mówi że to nie będzie pasować

do Road Stara 1700:

http://moto.allegro.pl/item624547903_ir_fi..._wild_star.html

 

 

Pozdrawiam Jarek

Proponuję wsadzić w oryginalną puchę K&N-a ,wydatek rzędu 260zł. za to jednorazowy ,dożywotnio,a i więcej luftu dostanie :icon_mrgreen:

 

Witam

 

Czy Wild Star 1600 ma taki sam filtr powierza co Road Star 1700 z 2004r.? Pytam bo potrzebuję kupić do Road Stara 1700 na oko wyglądają tak samo a sprzedawca mówi że to nie będzie pasować

do Road Stara 1700:

http://moto.allegro.pl/item624547903_ir_fi..._wild_star.html

 

 

Pozdrawiam Jarek

Proponuję wsadzić w oryginalną puchę K&N-a ,wydatek rzędu 260zł. za to jednorazowy ,dożywotnio,a i więcej luftu dostanie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zakupić taki http://moto.allegro.pl/item628668761_filtr..._road_star.html .Będziesz miał wymiany z głowy.Jeśli chodzi o ssanie to u mnie samo się chowa po ok 10minutach.Więc nigdy nie zapominam o nim.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie

a z mojej wypowiedzi powieje trochę latem - bo i wakacji dotyczy.

 

Razem z kumplem (na shadowku) planujemy wakacyjny wyjazd i staramy się sklecić ekipę (wszak więcej armatur to większa zabawa):

 

TRASA

 

Całość odbyłaby się w terminach 31.07 - 11.08. Dłuższe przystanki w Pradze, Wiedniu, nad Balatonem, Budapeszt (ze zwiedzaniem okolicznych mieścin), może Koszyce). Plan jak najbardziej do modyfikacji.

 

Początkowo myśleliśmy żeby uderzyć na Dubrovnik (zainspirowani relacją z wyjazdu kolegów z forum) ale uznaliśmy, że jak na pierwszą naszą dłuższą wyprawę warto pojechać bliżej.

 

Tak więc - czekam na ewentualnych chętnych - piszcie lub dzwońcie (668 664 920) - bo trzeba powoli organizować spanie na trasie :)

 

pozdrawiam

B.

Edytowane przez BeJu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kierunki też.Jeśli chodzi o wyłączanie ssania to wystarczy popuścić nakrętkę pod cięgłem i będzie samo cofało.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy jak macie juz ciepłe motory i wyciągniecie ssanie t owkręcająsię wam na obroty czy zaczynają przygasać?? Ja od wczoraj mam znów kiłe z moto... Wątpię zeby była to kwestia regulacji gaźniaka czy ssania. Coś musi być nie halo z elektryką lub jakims czujnikiem skoro raz jest dobrze raz źle... Dzisiaj ledwo dojechałem do pracy. nie było juz znaczenia czy motor jest cieply czy zimny zdychała tak samo. Nie trzyma obrotów, strzela gaźnie... Wczoraj podjechałem z Wawy do Wesołej i z powrotem motor po domem ledwo kręcił. Do tego nie mogłem jej rozpędzić.... Praca znów na jednym garnku (brak iskry w jednym cylindrze to raczej nie kwestia regulacji gaźnika)... Wróciłem do domu , moto ciepłe, wyciągnałem ssanie i motor zgasł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy jak macie juz ciepłe motory i wyciągniecie ssanie t owkręcająsię wam na obroty czy zaczynają przygasać?? Ja od wczoraj mam znów kiłe z moto... Wątpię zeby była to kwestia regulacji gaźniaka czy ssania. Coś musi być nie halo z elektryką lub jakims czujnikiem skoro raz jest dobrze raz źle... Dzisiaj ledwo dojechałem do pracy. nie było juz znaczenia czy motor jest cieply czy zimny zdychała tak samo. Nie trzyma obrotów, strzela gaźnie... Wczoraj podjechałem z Wawy do Wesołej i z powrotem motor po domem ledwo kręcił. Do tego nie mogłem jej rozpędzić.... Praca znów na jednym garnku (brak iskry w jednym cylindrze to raczej nie kwestia regulacji gaźnika)... Wróciłem do domu , moto ciepłe, wyciągnałem ssanie i motor zgasł....

Masz niezłego zgryza ze sprzętem :banghead:,nie przejmuj się jednak ,ktoś kiedyś powiedział że"jeżeli jest tak źle że gorzej być nie może to jest dobrze ponieważ może być już tylko lepiej" :bigrazz: Coś w tym jest ,lipa była by gdyby usterka pojawiała się np.raz na miesiąc wówczas za nic jej nie zlokalizujesz ,tu ewidentnie coś kwiczy w elektronice-jak jest z żółtą kontrolką autodiagnostyki ,pali się kiedy moto sapie i zdycha???U mnie po wyciągniętym ssaniu na ciepłym obroty lekko się podnoszą jednak pracuje nierówno.

Szkoda że nie mieszkasz bliżej Wrocka ,myślę że tu ktoś by pomógł ,mamy niezły warsztat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy jak macie juz ciepłe motory i wyciągniecie ssanie t owkręcająsię wam na obroty czy zaczynają przygasać??

 

Zdecydowanie jak motocykl jest juz rozgrzany i wyciagne ssanie, to dostaje od razu obrotow jak diabli ale nic nie strzela, nie przygasa.

Wlasnie to jest prosty sposob na sprawdzenie ustawienia gaznika ze po wyciagnieciu ssania powinien dostac duzych obrotow, ale nie gasnac.

A wracajac do kwestii paska z USA .... pozostaje tylko opcja ebuya bo sklepy Yamahy maja po 300 $ :banghead: i jeszcze trzeba czekac kilka dni :lapad:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...