Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

orginałów nie ruszę bo i dzwiek mi się niepodoba ( odsłuchałem na żywo)no i mam już doswiadczenie z dragstarem że to nietędy droga.

 

 

Nie mówię o wierceniu dziureczki - miałem na myśli wywalenie całej ostatniej sekcji.

Tu masz przykład.

Pozdr. Piter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Pilnie szukam informacji na temat akcesoryjnego wydechu do wildka który jest dopuszczony do ruchu w Europie . Czy ktoś zna bliżej temat ?,firmy produkujace takowe "cudo" ?może ktos z grona jeżdzi na takim bez przeszkud , już niemal nabyłem cobry lecz cuż mi z fajnego brzmienia jak nie ma na nich magicznej literki E ,pomużcie proszę mi cos znaleść bo orginałki mnie dobijają

Pozdrawiam

DAREK Z

 

Skontaktuj się z Pimpkiem z BTcustom, coś Ci poradzi ze znakiem E. Z tego co pamiętam to jeżeli moto jest rejestrowane w Polsce to za granicą nikt nie ma podstaw do czepiania się motorka jeżeli jest dopuszczony i zarejestrowany. Są wymagania odnośnie norm euro i zakazy wjazdów do tuneli jeżeli euro 1 i coś koło tego (chyba Szwajcaria ma takie ograniczenia). Jak jeżdżę poza granicami to jazda na wyprutych wydechach lub pustych jest tam często spotykana i nikt się nie czepia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię o wierceniu dziureczki - miałem na myśli wywalenie całej ostatniej sekcji.

Tu masz przykład.

Pozdr. Piter

Dieki bodman ale mimo wszystko wole kupić nowe projektowane z myslą o xv 1600

dobrze cię zrozumiałem wyprucie jest mi znane ,nie myślałem o wierceniu

 

 

Do BTcustom napisałem ale bez odzewu pewnie czasu Pimpek niema.

Napewno temat dopne do końca. Narazie zbieram wszelkie info ,a jak sfinalizuje dam znac

dzięki za zainteresowanie

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek,

 

sprobuj tutaj, jesli Cie cena nie odstrasza wydechy. Maja rowniez takie z homologacja...

Dobre ceny - 3 kawałki za V&H :P takie same będę miał za 930zł :P

 

Dieki bodman ale mimo wszystko wole kupić nowe projektowane z myslą o xv 1600

dobrze cię zrozumiałem wyprucie jest mi znane ,nie myślałem o wierceniu

Do BTcustom napisałem ale bez odzewu pewnie czasu Pimpek niema.

Napewno temat dopne do końca. Narazie zbieram wszelkie info ,a jak sfinalizuje dam znac

dzięki za zainteresowanie

pozdro

Rozumiem Ciebie tak samo - dla mnie wyprucie to i tak za mało dlatego już płyną do mnie rurki ze stanów.

 

Pozdr. Piter

Edytowane przez bodman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje oryginały sam wyprułem,dzwięk fajny ale też było mało.No i oczywiście sprowadziłem Cobry ze Stasnów i teraz jest cacy.Literkami sobie głowy nie zawracam,a pewnie wydechy z homologacją nie będa wiele głośniejsze niż oryginały,więc cała sprawa traci sens.Pozdrawiam operatorów cięzkiego sprzęta.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się jaki wydech będziesz zakładać.W okolicy Wrocławia nie znam żadnego serwisu,ale jeśli miałbym Ci kogoś polecić to Pimpek z Olesna z firmy B&T Customs.Namiary jeśli Cię to interesuje to na pw.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr powietrza oryginał czy coś innego.Prałat jeżdzi na V&H i wkład K&N i nic nie regulował.Tak mi się zdaje.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też robiono regulacje kilkakrotnie przy pustych wydechach, problem rozwiązał się sam przy wymianie dysz na zestaw 1 dyno. Idealnie równa praca, natychmiastowa reakcja na odkręcenie manetki i brak strzelania.

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seboka ma rację. Miałem ten sam rodzaj prac. Pimpek który wymieniał dysze i iglice wskazał też na problem wypalania zaworów przy źle dobranych parametrach mieszanki, strzelanie w wydech jest może i dobre, ale myślę że technicy spod znaku trzech kamertonów nie planowali zaworów i innych elementów do takiej pracy.

Jak mogę radzić to idź na całość to znaczy wydechy, filtr i elementy gaźnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seboka ma rację. Miałem ten sam rodzaj prac. Pimpek który wymieniał dysze i iglice wskazał też na problem wypalania zaworów przy źle dobranych parametrach mieszanki, strzelanie w wydech jest może i dobre, ale myślę że technicy spod znaku trzech kamertonów nie planowali zaworów i innych elementów do takiej pracy.

Jak mogę radzić to idź na całość to znaczy wydechy, filtr i elementy gaźnika.

Tak, polecam :icon_mrgreen:

A co do serwisu, zwróć sie na PW do Prota albo Piotra Puzickiego, jeżdżą na DSach i są z Wrocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...