Skocz do zawartości

Przeciętna predkość przelotowa na trasie.


samolot
 Udostępnij

Jaka utrzymujecie przecietna predkosc za miastem  

333 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Predkosc przelotowa

    • 60-80km/h
      25
    • 80-100km/h
      55
    • 100-120km/h
      133
    • 120-150km/h
      120


Rekomendowane odpowiedzi

Honda VT500c średnio... hm... sam 100-120...Chyba że się śpieszy i warunki na to pozwalają, z plecakiem komfortowo jest 90-110, ale na polskich drogach, żadko jest to bezpieczna prędkość, jak raz wracałem z Warszawy w strone Łodzi, to przez kilometry jechałem 80, bo jak wpadłem w koleine to bałem się z niej wyjechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ze ludzie uwielbiają być pytani o zdanie, jakkolwiek durny niebyłby temat :notworthy: I uwielbiają sie wypowiadać w takich bezsensownych tematach

Zrozumiałem, że Ty do tych ludzi sie nie zaliczasz... :)

 

 

ps.

ja w przedziałach się nie mieszczę - dla mnie mógłby się znaleźć

[*]100 -160

i jak przelotowa jest do 160 to i spalanie jest znośne 6,5 - 7 l

Edytowane przez Dargo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyłem opcję "100-120 km/h". Kiedyś jeździłem szybciej, ale zemeryciałem. :)

Motocykl to Suzuki GSF 600 S Bandit drugiej generacji.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Triumph Sprint ST, Przy podanych warunkach ok złoty 40 (w miarę możliwości oczywiście), w miarę dobry kompromis między wygodą, ekonomicznością (ok 6l/100km) a szybkością (znaczy się już nie wloke się jak żółw :) )...no i bezpieczeństwem oczywiście.

Kolego Greedo, jeśli nie odpowiada Tobie ten topic to po co się udzielasz? Znajdź sobie odpowiedni dla swojego potencjału intelektualnego temat i tam się wypróżniaj.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...