Skocz do zawartości

BMW e-32 750i prod. do 94 roku Czy awaryjny itp.


gutek_rapier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tyle ze sadze twoje doswiadczenia oparte sa na opowiesciach kolegow albo przejazdzce jakims rozlatujacym sie gratem w wieku rownowaznym waszej siudemce

 

 

 

wiedzialem ze to uslysze. Nie ma sie co dziwic jestes starym parchem i wiek ma dla ciebie ogromne znaczenie <dupa>

 

 

Autorowi zaproponuje samochod z innej beczki za podobne pieniadze. Chrysler vision od 1993 3,5l multum miejsca szczegulnie z tylu. w trasie ponizej 10l/100 cena kolo 8 tys. . A jesli zamierzasz szpanowac to jedynym slusznym sposobem jest amerykanska v8. Samym dzwiekiem oniesmielisz poobklejane wszelkimi spojlerami wsie golfy i inny szmelc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam zamiar wydac około 10 tysiecy aby zarywac rasowe kociaki na podwórku oczywiscie na tę bawarie. I lansowac sie po miescie z muzą włączoną na maxa....

 

A tak na serio to potrzebuje samochód na dojazd do mojej przyszłej szkoły oddalonej ode mnie o około 30km w centrum wawy.(ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH Z KIERUNKIEM SERWISU BMW :))

A tak czasem wypad w różne miejsca troche pozwiedzac itp.

Edytowane przez gutek_rapier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qumbal - matole jeden, bez takich odzywek :banghead:

 

Zastanow sie co ty bredzisz w ogole. Wy macie 7-mke (tzn ze na pewno ty jej nie utrzymujesz i co najwyzej mozesz sobie pojedzic nia na fotelu pasazera). Radzisz dzieciakowi 15-letniemu aby sobie kupil podobna fure :) Cale szczescie, ze przy kupnie/rejestracji bedzie potrzebny ktos dorosly, kto bedzie najprawdopopdobniej za to odpowiadal.

 

A tak na serio to potrzebuje samochód na dojazd do mojej przyszłej szkoły oddalonej ode mnie o około 30km w centrum wawy.(ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH Z KIERUNKIEM SERWISU BMW )

A tak czasem wypad w różne miejsca troche pozwiedzac itp.

 

rzeczywiscie samochod (i w dodatku jeszcze taki) jest do tego niezbedny...

 

PS. Jezeli kupisz juz ten samochod to daj znac na forum, zapodaj jakies zdjecia :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No za mniej więcej 2-3 tyg rozpoczynam kurs na prawko i mniej więcej za 2 miechy kiedy go ukończę i zdam te egzaminy i będzie prawko kupuje ten samochód

 

 

a czy Ty sobie zdajesz sprawę jakie konsekwencję będą mieli Twoi rodzice jak będziesz miał kontrolę lub zdarzenie drogowe posiadając B1 ??

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedzialem ze to uslysze. Nie ma sie co dziwic jestes starym parchem i wiek ma dla ciebie ogromne znaczenie

Autorowi zaproponuje samochod z innej beczki za podobne pieniadze. Chrysler vision od 1993 3,5l multum miejsca szczegulnie z tylu. w trasie ponizej 10l/100 cena kolo 8 tys. . A jesli zamierzasz szpanowac to jedynym slusznym sposobem jest amerykanska v8. Samym dzwiekiem oniesmielisz poobklejane wszelkimi spojlerami wsie golfy i inny szmelc.

 

"P...dol, p...dol a walizka po peronie skacze" jak mowili u mnie w przedszkolu :)

Wiek akurat nie ma dla mnie wielkiego znaczenia, o czym moze ci powiedziec kilku nastolatkow z tego forum szukajacych u mnie porad technicznych, z ktorymi rozmawialem i rozmawiam jak rowny z rownym.

Ale jak ktos pieprzy jak potluczony, wszystko jedno czy jest stary czy mlody to warto go wprowadzic na wlasciwa droge. Nie probuj wiec wciskac ze 20 letni samochod i to taki jak duze BMW moze byc bezawaryjne - u mnie takie sztuki chodza po $ 1000 wlasnie z tego powodu ze wszyscy wiedza o ich awaryjnosci i ktos kto sie decyduje na zakup wie ze Bedzie Mial Wydatki.

Druga twoja propozycja jest jeszcze lepsza - Chrysler tej generacji mial skrzynie ( automat 4 biegowy ) ktore leciala po 150 tys niezaleznie od niczego co sie zrobilo zeby sie przed tym zabezpieczyc, a jej remont zawsze kosztuje ponad $ 3 tys. W dodatku zawieszenia, instalacja elektryczna, automatyka, air condition tego samochodu rowniez psuly sie nagminnie.

Silnik 3.5l jest V6, nie V8.

W poczatkach lat 90 tych sprzedawalem Chryslera i do tej pory mam sporo kolegow "w branzy" - jakosc produktow tej firmy zawsze byla niezbyt wysoka i zaczela rosnac dopiero od momentu przejecia jej przez Mercedesa.

Poza tym jestem oczywiscie starym parchem, albo raczej jak tu mowia starym pierdzielem ( old fart )

ale wlasnie machnalem 80 basenow x 25m i czuje sie jak nowo narodzony. Bez zadnych odpoczynkow. Ty mozesz tyle ?

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Poza tym jestem oczywiscie starym parchem, albo raczej jak tu mowia starym pierdzielem ( old fart )

ale wlasnie machnalem 80 basenow x 25m i czuje sie jak nowo narodzony. Bez zadnych odpoczynkow. Ty mozesz tyle ?

 

Adam M.

 

:buttrock: :)

 

Muszą jeszcze trochę pożyć , ale tego nie wiedzą :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jestem oczywiscie starym parchem, albo raczej jak tu mowia starym pierdzielem ( old fart )

ale wlasnie machnalem 80 basenow x 25m i czuje sie jak nowo narodzony. Bez zadnych odpoczynkow. Ty mozesz tyle ?

 

Adam M.

 

Nie no Adam, jestem pod wrażeniem, ja bym nie dal rady szarpnąć 8 :P

 

 

Poza wszystkim, to na początek polecałbym kupić jakąś sprawną E-30 320 albo 318 (żebyś kłopotów z głowicą nie miał) i na tym uczył się jeździc, jeśli oczywiście na początek musi to być BMW.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jestem oczywiscie starym parchem, albo raczej jak tu mowia starym pierdzielem ( old fart )

ale wlasnie machnalem 80 basenow x 25m i czuje sie jak nowo narodzony. Bez zadnych odpoczynkow. Ty mozesz tyle ?

 

 

 

WYBACZ MI PROSZE Z PEWNOSCIA MASZ RACJE. PLYWALEM KIEDYS W KLUBIE I MYSLE ZE NIEBYLOBY PROBLEMU SPOKOJNYM TEMPEM OCZYWISCIE. ILE ROBISZ NA 50M? JA WYKRECALEM KOLO 30 SEKUND.

 

 

Wciaz nie rozmumie dlaczego ciezko wam uwierzyc ze przez kilka tys nie bylo zadnej naprawy.

A chocby nawet to moze poprostu koles ma kase na utzrzymanie i nie wasza sprawa . chlopak sie pytal o samochod a nie czy waszym zdaniem to dobry wybor!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam o stoowaniu najtanszych czesci typu amorków "noname" po 200 pln to nachodzi mnie jedna myśl.....was po prostu nie stac na utrzymanie BMW :cool:

bez urazy oczywiscie

 

Nie zawsze wszystko musi kosztować dużo. przykładowo w pewnym znajomym mi nie autoryzowanym serwisie BMW kpl sprzęgło Sachsa kosztuje 1000 zeta, natomiast jak mogę mieć takie samo za 475 :icon_biggrin: Amorki o których mowiłem mają gwarancje 3 lata więc nie wydaje mi się zeby to był jakiś stolec. Wszystko zależy od tego czy poszukasz gratów i pouzgadniasz jakieś rabaty, jeśli jedziesz do serwisu i mówisz, że ma być zrobione to na pewno przepłacisz z 1000 albo więcej zeta :bigrazz: Ja załatwiam sobie części samemu, niebawem wymienię tarcze i klocki hamulcowe i uwierz mi, że nie zapłacę za to 1000zł.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ILE ROBISZ NA 50M? JA WYKRECALEM KOLO 30 SEKUND.

Wciaz nie rozmumie dlaczego ciezko wam uwierzyc ze przez kilka tys nie bylo zadnej naprawy.

A chocby nawet to moze poprostu koles ma kase na utzrzymanie i nie wasza sprawa . chlopak sie pytal o samochod a nie czy waszym zdaniem to dobry wybor!

 

Hehehe, podwyzszone cisnienie krwi nie pozwala mi szybko plywac, tak ze rekordy szybkosci juz mnie nie dotycza :icon_razz:

Co do samochodu wierze ze jezeli jest dobrze utrzymany i wszystko jest natychmiast wymieniane gdy pada to przez kilka tys km, a nawet kilkanascie moze byc spokoj. Ja robie 30 tys rocznie, wiec jak mam spokoj przez 2 lata to jest to dla mnie osigniecie.

Wracajac do autora watku to zastanow sie przez chwile czy zakup takiego samochodu i pokazywanie sie nim w szkole ( nawet gdy ma na to srodki ) zadziala na jego korzysc czy wrecz przeciwnie ?

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w szkole na parkingu uczniowskim stoi czasem moje bmw, czesto wyzej wspomniany vision, stoi merc w126 i czasem audi v8. Nikto nie zwraca na nie uwagi bo stoja tez "zwiesniaczony golf 2, tigra i zwiesniaczona astra 1 . W polsce mwiekszocs mlodzierzy zachwyca sie takimi wlasnie autami a wielkie sedany pozostaja w cieniu i nie zwracaja ich uwagi. Moim zdaniem jesli kupi sobie trojke czy golfa to wszyscy beda sobie myslec ze chce przyszpanowac.

 

 

Nie wiem czy wiecie ale uslyszalem ciekawostke ze w niemczech zamykaja droge gdy koleina ma wiecej niz 2 cm. Gdyby to weszlo u nas mielibysmy do dyspozycji tylko lewy pas na drodze wielopasmowej, a drogi jednopasmowe bylyby w 90 % zamkniete. niezle jaja.

Edytowane przez gumbal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej Ci jelcza kupić??Taki zajebisty i na pake dużo wejdzie, w dieslu to mało pali, chip sie zamontuje i lacza pod szkołą spalisz :) .Zoba zoba jaki wyjebany.

http://moto.allegro.pl/item170547755_jelcz_3w_317.html

Nie możesz kupic jakiegoś normalnego auta??Jak będziesz robił dziennie z 70km to taka trasa do szkoły Cie wyjdzie na gazie jakies 30zł bo nie wierze, że nie będziesz przypierdalał ;).Opłaty duże, ubezpieczenie drogie, jeszcze jak na siebie ubezpieczasz to drogie ubezpieczenie w h*j za wiek.Pomyśl może nad E36 325 w coupe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...