Skocz do zawartości

spacerówki do cruisera


Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś może kupował ostatnio jakieś ładne i solidne spacerówki? te z allegro zupełnie jakieś nie z tej ziemi i nie podobają mi się macie jakies pomysły ?

 

Nie dość że kosmiczne to jeszcze średnio bezpieczne. Kupiłem podnóżki od lima-lisek na allegro właśnie i na drugi dzien ukręciłem śruby mocujące, myśle że jeśli nawet nie ukręciłbym to by sie oderwały bo były juz po dwóch dniach zgięte. Pominę fakt iż mocowanie do gmoli było tragiczne i przekręcały się pod naciskiem.

Zmieniłem śruby na twardsze i na razie trzymają ale docelowo zamontuję kupione na allegro takie z gumowymi oringami lecz z dorabianym mocowaniem w kształcie litery U z dodatkowym mocowaniem przez gmol. Nieco entuzjazm przygasł, gdy ponownie się roznieci to planuję do tych podnóżków dołożyć zdublowane dźwignie biegów a z drugiej strony hamulca założyć. Wiem wiem, jak gleba to pourywam ale lekce to sobie ważę.

Koleś na allegro za 250 zł toto sprzedawał, nie pomnę nicka niestety bo poza aukcją kupiłem :icon_evil:

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w sobotę w Louisie spacerówki. Zakładałem ze uchwyt jest dopasowany wraz z regulacją do standardu. Jakież było moje zdziwienie gdy po przymierzeniu do mojego gmola w Wildku uchwyt mocujący nie wszedł do końca gmola. Najnormalniej nie sprawdziłem średnicy gmola i katalogowej średnicy mocowania spacerówki i taki oto tego efekt. Teraz czeka mnie przeróbka uchwytu.

Gmol średnica 32 mm,spacerówka katalog 22-26 mm. Nie popełnij tego błędu. :P

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w poprzednim moto miałem solidbe spacerówki "V-Twin". Płaskie i dobrze na nich but siedział. Jedyne co, to musiałem zamówić w HighwayHawk uchwyty 32'. Uchwyty były super, zero ślizgu na gmolu.

 

http://moto.allegro.pl/item165469723_space...e_25_32_mm.html

tak wyglądały, ale tych uchwytów nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

witam mam ptyanie czy wie moze ktoś z was kto dorabia uchwyty do spacerówek pytam poniewasz mam nietypowe gmole w vtx zewnetrzna srednica rury gmola ma 42milimetry i nigdzie nie mogę nigdzie dostac uchwytów takiej srednicy jedyne wyjście dorobić z kwasówki lub tym podobnego materiału za informacje z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam ptyanie czy wie moze ktoś z was kto dorabia uchwyty do spacerówek pytam poniewasz mam nietypowe gmole w vtx zewnetrzna srednica rury gmola ma 42milimetry i nigdzie nie mogę nigdzie dostac uchwytów takiej srednicy jedyne wyjście dorobić z kwasówki lub tym podobnego materiału za informacje z góry dziękuję

Napisz do forumowego Edzio, robi wydechy ale i inne klamoty więc może Cię poratuje.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...