Skocz do zawartości

senda ze z brązowym silnikiem mocniejsza??


damiaan91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm, chciałbym aby mi ktoś powiedział czy senda r z rocznika 2000 (one miały brązowe silniki), a senda 2002r xtreme r (mają srebrne silniki), czy to prawda że sendy z tym brązowym silnikiem są mocniejsze i mają 11km?? bo senda xtreme 2002r ma 9km i nie wiem czy to jest prawda??? proszę kogoś kto ma ten sprzęt aby mi odpowiedział, bo nie wyobrażam sobie aby od mojej sendy r xtreme była jakaś mocniejsza... :bigrazz: :banghead: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak różowy silnik i naklejka MHR;] to wogle masz juz odlot i bierzesz wszystkie 125ccm;]

 

PS. niemogę sie powstrzymac:D no ludzie jak kolor farby możę mieć znaczenie na moc;/ kurdę ręce opadają:)

 

ps1. Mam pomysł pomalujmy silnik w komarze:D:D to będzie mial z 10 km:D

 

 

 

Pozdro i mam nadzieje ze nikogo nie uraziłem;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

esencja tego forum... na allegro jest senda ze złotym/brązowym silnikiem już nie pamiętam a nie chce mi sie sprawdzać i podaje że to jakaś mocniejsza wersja, kolega chciał się tylko dowiedzieć a wy jak dzieci odrazu go obskakujecie ? troche kultury i szacunku ? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrzyChules

kazdy moze sobie pomalowac silnik wg wlasnych upodoban

bycmoze nie kazda wersja z brazowym silnikem jest mocniejsza od stebrnego bo ktostam mogl przemalowac

przypominaja mi sie teksty ze niebieska motorynka jest szybsza od czerwonej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety to prawda co pisze damiaan91.

Wystarczy poszperać w google, i na pewno znajdziecie, sam kiedyś się zastnawiałem nad kupnem sendy i oglądałkilka, w tym jedną z złotym (brązowym) silnikiem i prawdą jest ze ta jest mocniejsza od innych, szybciej ją rozbujać, a poznać ją można chociażby poznać po tymże te "złote" sendy mają choćbyt wyskalowane licznoki do 120 km/h. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze sa zmiany.Tylko gdzie??cylindry te same.wszystko to smao.Wiem bo przkeladalem flaki z vrazowych karterow do zlotych :flesje: Nie ma nic w tym smiesznego.Mozliwe ze jest ot oznaczenie;]Mozliwe ze tylko przelozenia ma inne:PChodz nie wiem czy w brazowej gaznik jest 16m a srebrnej 14mm :crossy: :wink: Tak co sie mnie zdaje :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poszperać w google, i na pewno znajdziecie, sam kiedyś się zastnawiałem nad kupnem sendy i oglądałkilka, w tym jedną z złotym (brązowym) silnikiem i prawdą jest ze ta jest mocniejsza od innych, szybciej ją rozbujać, a poznać ją można chociażby poznać po tymże te "złote" sendy mają choćbyt wyskalowane licznoki do 120 km/h. pozdro

no wlasnie tez mnie to dziwi, wedlug mnie moze i jest to mocniejsza, ale ttylko poprzez niezakladanie blokad, bo reszta na 99,9%to to samo

a ja mam ze srebrnym silnikiem i tez mam licznik do 120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że wersja extreme ma z tyłu patelnie 70 coś zębów, dlatego licznik wyskalowany do 80 a nie do 120.

 

P.S, w skucie (derbi) licznik mam wyskalowany do 140 co nie znaczy że tyle pojedzie

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam z przodu zębatke 13 a z tyłu 53 i momentalnie buja się do 70km/h a troszeczke wolniej do 85km/h, tylko pytam się czy to prawda z tym silnikem bo sam wiem że to jest nieprawda. Bo jeden na allegro ma taka do sprzedania czerwoną i pisze że ma mocniejszy silnik ale weldug mnie to gówno prawda :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...