Skocz do zawartości

Najlepsze winkle w polsce


pastec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bardzo milo wspominam droge z Mikolajek (zwlaszcz pierwszy odcinek przed Baranowem) do Mragowa i dalej w strone Kiersztanowa itd.

pozdr. :smile:

hehehe...no proszę, widzę, że będziemy mieli o czym pogawędzić z kolegą Marcinem ;) :banghead: Mrągowo to już chyba niemal na pamięć znam od kilku latek jeżdżąc tam na obozy więc i pośmigało się tam troszeczkę :lalag:

Mrągowo - Mikołajki, Kętrzyn - Mrągowo - Rozogi (z małą przerwą w stanie nawierzchni za Pieckami), Mrągowo - Reszel (do krajowej 7-ki jest super)

ale i na południu w rejonie Sanoka też jest gdzie "przypolerować" podnóżki :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe...no proszę, widzę, że będziemy mieli o czym pogawędzić z kolegą Marcinem :lalag: :lapad: Mrągowo to już chyba niemal na pamięć znam od kilku latek jeżdżąc tam na obozy więc i pośmigało się tam troszeczkę :smile:

Mrągowo - Mikołajki, Kętrzyn - Mrągowo - Rozogi (z małą przerwą w stanie nawierzchni za Pieckami), Mrągowo - Reszel (do krajowej 7-ki jest super)

ale i na południu w rejonie Sanoka też jest gdzie "przypolerować" podnóżki ;)

W okolicy Mikolajek mieszkalem 5 lat, to strony bardzo bliskie memu sercu :smile:

 

:banghead: Moze zdaze Ci pokazac (tak dla winklowej wprawki :smile: ) droge z Reading pod Oxford A4074 i dalej z Berinsfield A329 do M40

Nota bene najpewniej tak ruszymy do Szkocji :smile: w maju, wlasnie M40 i dalej M6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro pojedziecie do Szkocji to nastawcie się tem na winklowy raj... w POlsce próżno szukać tulu setek kilometrów winkli z zajebiście równą i przyczepną nawierzchnią... jedynie widokami możemy im dorównać... ale jakością dróg nigdy... nieważne w który region Szkocji pojedziesz.. są winkle, jest gładki jak stół i przyczepny asfalcik...ech pomarzyć tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicy Mikolajek mieszkalem 5 lat, to strony bardzo bliskie memu sercu ;)

 

no proszę, czego to się człowiek czasem dowiaduje :evil:

 

:evil: Moze zdaze Ci pokazac (tak dla winklowej wprawki :smile: ) droge z Reading pod Oxford A4074 i dalej z Berinsfield A329 do M40

Nota bene najpewniej tak ruszymy do Szkocji :smile: w maju, wlasnie M40 i dalej M6

 

 

gienialnie...no licze na te winkielki, akurat tuż przed wyjazdem o ile wsio pójdzie po mojej myśli chcę wymienić lacze na Pirelki (zdaje się Diablostrada czy jakoś tak) więc będzie gdzie je sprawdzić :icon_mrgreen: :crossy: ...z drugiej strony przecie ja tam łoszaleję jak tylko zobaczę tyle fajnych zakrętasów o równej nawierzchni :biggrin: ...Marcin szykuj mi jaką kwaterę i wniosek o obywatelstwo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi ostatnio Bronx reklamował trasę z Wisły do Węgierskiej Górki

 

Tzw.duża pętla beskidzka:

 

Bielsko-Biała-Szczyrk-Salmopol-Wisła-Istebna-Koniaków-Cięcina-Węgierska Górka-Żywiec-Czernichów-Międzybrodzie-Przełęcz Przegibek-Bielsko-Biała

 

Coś pięknego, trzy zestawy górskich serpentyn na przełęczach, niesamowite widoki na Zalew Żywiecki (w tym dwie tamy), no i cały czas wkoło super widoki na góry.

 

Drogi na różnych odcinkach są w różnym stanie, generalnie jest nieźle, jednak trzeba uważać na naniesiony żwir na niektórych odcinkach.

 

Polecam.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do bieszczad to odcinek cisna - ustrzyki górne jest kilka fajnych seroentyn i zakretów, asfalt tez nie najgorszy.

A jezel ichodzi o lubelszczyzne to podoba m isie odcinek łeczna - lublin, sporo tam lekkich, długich i przyjemnych zakretów, asfalt można powiedziec pierwsza klasa. Tylko dosyć wąsko i troche policji dużo się kręci.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kotlina klodzka slynie z pieknych malowniczych tras .ladne serpentynki.szkoda ze coraz bardziej zlej jakosci. ale za to po stronie czeskiej wzdluz granicy od paczkowa do miedzylesia sa zajebiste trasy [kumple kataja tam czesto]ja niestety nie mam czasu

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka , mój kumpel (zresztą 4umowy Ed Manetka"Kurczak") mało sie nie rozpieprzył gdzies na drodze 100u zakrętów w kot. kłodzkiej , heh , jeszcze na ETZ 251 , potem go podeśle to opowie bo ponoć droga robi wielkie wrażenie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o malo brakowalo ale dodam ze padal deszcz a ja bylem obladowanu róznymi gratami i trszke mnie ponioszlo z gazem ale jakos sie udalo a droga ta moze ciekawa od strony widokow ale niepolecam na szybka jazde po winklach poniewaz jak to u nas w kraju bywa droga przypomina szwajcarsi ser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe...no proszę, widzę, że będziemy mieli o czym pogawędzić z kolegą Marcinem :) :) Mrągowo to już chyba niemal na pamięć znam od kilku latek jeżdżąc tam na obozy więc i pośmigało się tam troszeczkę :)

Mrągowo - Mikołajki, Kętrzyn - Mrągowo - Rozogi (z małą przerwą w stanie nawierzchni za Pieckami), Mrągowo - Reszel (do krajowej 7-ki jest super)

ale i na południu w rejonie Sanoka też jest gdzie "przypolerować" podnóżki :)

Mrągowo - Mikołajki??? przecież tam dziury same są :/

Mrągowo - Kętrzyn? - już lepiej, ale tam jest prawie cały czas prosto!

 

Mrągowo - Giżycko! to jest droga! zwłaszcza odcinek kilka km przed Rynem. Gładka nawierzchnia, las i zakręt za zakrętem. nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam jeździć mazurskimi drogami przy których rosną drzewa. niestety ciągle toczy się walka o ich wycięcie, ale jak dla mnie to jest jeden z wyróżników tego regionu. Uwielbiam to uczucie potęgujące prędkość kiedy się jedzie taką aleją.

poza tym fajna jest jeszcze droga Gizycko - orzysz -Pisz, tylko ze tu większosć to proste, latem położyli nowiutki asfalt za Orzyszem w stronę Mikołajek, to też jest przyjemnie na tym odcinku. Z reszta w okolicy Giżycka znam jeszcze sporo ciekawych dróżek :) Mazury są piękne! A drzewa przy drogach mają tam zostać!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...