Skocz do zawartości

Co dla długiego, wysokiego?


Rekomendowane odpowiedzi

Spisek? :P

 

Jak dla mnie - wspaniale. Lekkie to, zwrotne, chodzi bez zarzutu. A i konstrukcja prosta, to w razie czego sam ponaprawiam. ;) W najbliższym czasie jedynie łańcuch będzie chyba trzeba wymienić, poza tym - do jazdy. ;)

 

Więc o co z tą ceną chodziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po chwili eksploatacji sprzętu... przy jakich prędkościach już musicie się praktycznie kłaść, by się za owiewkę schować? Bo ja od setki muszę na baku leżeć, inaczej mnie zdmuchuje solidnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chwili eksploatacji sprzętu... przy jakich prędkościach już musicie się praktycznie kłaść, by się za owiewkę schować? Bo ja od setki muszę na baku leżeć, inaczej mnie zdmuchuje solidnie. :D

a nie masz za luźnego kasku ?100km/h to żadna prędkość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask jest w porządku, wieje po "klacie". ;P

 

100 na godzinę to szybko nie jest, owszem. Dlatego dziwnie się leży przy tej prędkości Ale jak się wyprostuję, to muszę się kurczowo trzymać; o dalszym przyspieszeniu mowy nie ma. Tak do 80 km/h jest całkiem w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie owiewka kieruje całe powietrze prosto na klate, jak jedzie sie golasem to wieje równomiernie, a jak jest źle dobrana szyba to pojawiają się dziwne historie w stylu bolącego karku od naporu powietrza albo właśnie dmuchania w klate.

Pewnie wyższa szyba/deflektor by coś zmieniły, ale nie wiem czy na lepsze :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie,

obecnie przemieszczam się Suzuki GSF650SA, jednak czuję że jest to moto dla mnie trochę niedopasowane (183cm wzrostu).

Zastanawiam się nad zmianą ale nie wiem na co...

Potrzebuję coś po mieście do "filtrowania korków" oraz na przejazdy załóżmy ~3000km/7dni, (99% to asfalt).

W moim bandicie mam akcesoryjną szybkę więc nie o pęd wiatru chodzi, lecz o przykurczone nogi i kolana...

Czy możecie mi coś zaproponować... nowe lub 2-3 letnie, w rozsądnych cenach 20.000 - 30.000pln ?

z kuferkiem lub trzema ;-)

 

dziękuje

Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym też obstawiał dużego bandziora. Możesz się też przymierzyć do SprintST1050. Albo np. Tiger1050 lub inne turystyczne enduro, bo te zazwyczaj są wygodniejsze dla wysokich. Tutaj możesz się wirtualnie przymierzyć do moto: http://cycle-ergo.com

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...