Skocz do zawartości

co kupić 125 czy 250? jestem z a dwusuwem...


Rekomendowane odpowiedzi

"Seta" jak nówka

skad wiesz jezdziles??? widziales??

tylko na torze nimi - suzuki jezdzilo sie duzo lepiej .

wiec nie wiem czemu sie duzo ludzi czepia na forum suzuki

czepiaja sie ci co gdzies kiedys cos przeczytali. wachania lepsze czy gorsze pod wzgledem osiagow mialbym gdybym kupowal nowe fury a narazie jeszcze mnie nie stac, kupujac z drugiej czy tam z ''n-tej'' reki na pierwszym miejscu raczej jest stan techniczny niz kolor plastikow bo w wiekszej mierze sie do tego sprowadza, jak sie nie bedzie dbało to tak samo szybko posypie sie Yamaha czy Honda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem rmem 250 i to szatan niesamowity.bynajmniej dlamnie :) wczesniej jezdzilem setkami cr,cz,exc ale nie ma polotu do 250.Pelno jest takich ludzi co jezdzilo setkami typu dt,mtx,kmx wkrecili sie w teren i postanowili kupic cos wiekszego.no to od razu 250 full i jedni za tydzien wystawiaja na allegro na sprzedaz albo chca zamienic na sete fulla albo opanowuja sprzet.To zalezy jakie masz umiejetnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem rmem 250 i to szatan niesamowity.bynajmniej dlamnie :icon_razz: wczesniej jezdzilem setkami cr,cz,exc ale nie ma polotu do 250.Pelno jest takich ludzi co jezdzilo setkami typu dt,mtx,kmx wkrecili sie w teren i postanowili kupic cos wiekszego.no to od razu 250 full i jedni za tydzien wystawiaja na allegro na sprzedaz albo chca zamienic na sete fulla albo opanowuja sprzet.To zalezy jakie masz umiejetnosci.

 

ja się z odblokowanego kmxa przesiadłem na ćwiare jakoś dopiero po 2 latach mi się znudziła :rolleyes: ostatnio zacząłem się zastanawiać czy zamiast dr350 cr500 nie kupić bo chodzą dość tanio i są w niezłym stanie :icon_rolleyes:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do cr 500 wez kupuj czesci ... :) ale z drugiej strony jestjeszcze wytrzymalsza jak cwiara.

 

Najbardziej rozbawiaja mnie ludzie co seta to im malo i sie smieja :) Mowie,choc jedziemy na tor niech ktos dobry siadzie na sete a Ty jedz ta swoja cwiara :bigrazz: Na prostym w lesie potrafi odkrecic,a na torze to nie wie jak trzymac ten sprzet .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Najbardziej rozbawiaja mnie ludzie co seta to im malo i sie smieja :) Mowie,choc jedziemy na tor niech ktos dobry siadzie na sete a Ty jedz ta swoja cwiara :bigrazz: Na prostym w lesie potrafi odkrecic,a na torze to nie wie jak trzymac ten sprzet .

 

dokładnie ale do wyszalenia się w ekstremalnym terenie gdzie bardziej potrzebujesz moment obrotowy duża pojemność jest zbawieniem , ja jeżdżę dla przyjemności, ściganie zostawiam innym

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale się temat rozkręcił:icon_razz: super:) nie znalazłem jeszcze odpowiedniego sprzętu chodzi mi o coś nie zajechanego, może się czepiam ale wygląd zewnętrzny też ma dla mnie znaczenie, według mnie ktoś kto nie dba o motocykl z zewnątrz nie dba też o jego mechanikę ( wiem, wiem krosówka się przewraca itp )... Tymczasem szukam dalej dziękuje za wszystkie komentarze i czekam na więcej... dzięki wam napewno podejmę jakąś sensowną decyzję... piszcie, pozdrawiam Rafał:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem w moim mieście coś takiego jakie macie o tym zdanie?

 

http://moto.allegro.pl/item166665484_honda..._prod_1998.html

wow :icon_twisted: no troszeczke duza zmiana :crossy: najpierw chciałes wyczynowego crossa CR czy YZ a teraz amatosrka zabaweczka CRM :evil: heh...

 

Generalnie CRM to świetny motocykl. Zywotny silnik Który nie wymaga częstych remontów. Lepsze zawieszenie od DT, MTX itp z tym ze coś za coś :icon_eek:

Moc kolo 30KM a waga większa niz w wyczynach choćby dlatego ze bak w CRMie jest stalowy a nie plastikowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow :) no troszeczke duza zmiana :) najpierw chciałes wyczynowego crossa CR czy YZ a teraz amatosrka zabaweczka CRM :icon_mrgreen: heh...

 

 

Heh wiem że to zmiana ale szukam czegoś w dobrym stanie przerażają mnie motocykle wyglądające jak odpicowane złomy... wyeksploatowane i zniszczone;(

 

a co sądzicie o tym? podobno jest na pierwszym tłoku ma do tego książki itp... uszczelki i oryginalny zestaw naprawczy z hondy przyjechało to z angli i ma być 2005...

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M343422

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta WR sprzedaje znajacy sie an rzeczy mechanik ktory napewno przed sprzedaza rozebral silnik i wymienil ew niedociagniecia

selekcja moze I bo napewno nie tłok jesli jest z klubu/teamu zalezy jaka funkcje pelnila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...