Skocz do zawartości

Nate Adams vs Travis Pastrana


Nate Adams vs Travis Pastrana  

110 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto jest lepszy ??

    • Nate Adams
      10
    • Travis Pastrana
      100


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem TP, a dlatego że jest największym showmenem wśród freestylowców, na jakimś filmiku widziałem jak chciał sie założyć o coś z Natem a tamten wydygał :biggrin: stwierdził że TP jest szalony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ..... powiem tak ..... sam glosowalem na Travisa ..... ale wiecie jedyną osobą na tym świecie która jest w stanie go pokonać jest Nate Adams ....... no ale Nate tylko jedne zawody wygral z Travisem ..... za to Travis wygrywa wszystko :icon_mrgreen: ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nate Adamsa widziałem w grudniu 2006 roku na żywo na Nokia Air&Style w Monachium. Nic rewelacyjnego, kręcił co prawda same backflipy z atrakcjami jeden po drugim, ale 360-tki młodego Wileya Fullmera wymiatały i słusznie wygrał. Nawet Beau Bamberg był lepszy. Nate jakiś wypalony jest ostatnio...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nate Adamsa widziałem w grudniu 2006 roku na żywo na Nokia Air&Style w Monachium. Nic rewelacyjnego" ;D nie chce być nieuprzejmy dla moderatora :crossy::D:D ale dla mnie taki wyczyn to takie pokonanie grawitacji ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ale stwierdzenie. Ja tam wole Pastrane chociaż motory suzuki nie zabardzo lubię :) A tak w ogóle to wydaje mi się że na tym forum powinno być właśnie więcej takich "Sond" o różnej tematyce --> oczywiście to moje zdanie. :crossy:

Edytowane przez Przemek_K_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Pastrana to nie cyborg, już Rebaund raz go pokonał i jest wielu zawodników którzy są w stanie to zrobić.

Nie wiem jak można powiedzieć o kolesiu który robi backflipy z kombosami że sie wypalił...

Co do Red Bulla to Adams pojechał pięknie i nie do końca rozumiem dlaczego nie wygrał. Prawdą nie jest też że Travis wygrał bo miał wygrać. Sędziowie oceniający tricki punktują według "szablonów" - na innym forum jeden z sędziów z Katowic opisał dokładnie na czym polega takie sędziowanie. Całkiem możliwe że w oczach sędziów Pastrana wypadł lepiej.

Na takim poziomie nie ma rozgraniczenia kto jest dobry a kto najlepszy - wszyscy wymiatają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takim poziomie nie ma rozgraniczenia kto jest dobry a kto najlepszy - wszyscy wymiatają.

 

Mi się wydaje, że Pastrana robi większość rzeczy na żywioł. Trening i występy są spontaniczne, widać że doskonale się przy tym bawi. Za każdym razem chce zaskoczyć wszystkich i siebie przy okazji.

Adams raczej wszystko kalkuluje na chłodno, unika nieprzemyślanych wygłupów, mniej ryzykuje i chyba traktuje FMX jak normalny zawód - co nie zmienia faktu że pięknie jeździ. Dla mnie brakuje mu tego błysku w oku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...