Skocz do zawartości

Fakty i mity na temat magny z lat '80


noise of death
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tak się zastanawiam...czy nie ma w Kanadzie najlepszego forum motocyklowego ?? Czy trzeba zaglądać do tego jakże niedoskonałego polskiego...

 

A może wszyscy są tam tak doskonali, że nie ma kogo pouczać i po prostu jest nudno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tacy właśnie jesteśmy  

Chamy prostaki i chlejemy wódę na śniadanie  

Wypier*****  Kanadyjczyki z naszego forum dla polskich prostaków

 

Damian zapomniałeś jeszcze dodać że u nas czołgi po ulicach jeżdżą, benzyna na kartki jest, a o 20.00 (8.00 PM) prąd wyłączają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby rzeczywiscie ktos chcial na serio,  wykazac wyzszosc kultury zza oceanu ........

 

Człowieku, co ty pie**olisz. Przecież za oceanem jest rezerwat grubasów karmionych programami J. Spirnger'a. Jaka kultura ?? - jedynie konsumpcji i dolara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie juz spokój Panowie :? Odbieglismy juz tak daleko od głównego tematu ze nalezy chyba to przenieśc do działu.....No własnie.Jakiego?

Przy piwie? Nie :!: Piwa nie lubie pic z kimś kto na siłe udowadnia że Polacy sa gorsi

 

 

na wszystkie "mądrości" zza wielkiej wody mam jedna odpowiedź

 

 

....."Nie chce mi się z Wami gadać".....

 

 

 

:( :(

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Wszystkim

...Piwa nie lubie pic z kimś kto  na siłe  udowadnia  że Polacy sa gorsi

....  

 

No dobra, miałem się nie odzywać, ale mnie ruszyło :( :D :D . Z emigrantami miałem niestety nieraz do czynienia. Mam paru kumpli w Niemczech np. i nie tylko. Coś Wam powiem, panowie.

Otóż, ci ludzie przegrali swoje życie. Nie dość, że są obywatelami drugiej kategorii, to jeszcze mają nierzadko gorzej niż Polacy w Polsce. Np pewien mój kumpel ( jak wypił odpowiednio dużo piwa ) sam mi powiedział, że chętnie by się ze mną zamienił 8O 8O 8O .

Mieli pecha, że komunę szlag trafił :D :D :D. Nie mają czym imponować ( TV colour każdy ma, nawet w Polsce ) i stąd te frustracje :D :D :( . Pewien mój dalszy znajomy, który przyjechał na święta Bożego Narodzenia z Niemiec leciwym ( baaardzo :lol: :lol: :lol: ) Mercedesem i nie mógł go odpalić strasznie klął na ON w Polsce - a na moje sugestie, żeby choć wymienił akumulator zareagował wrogo 8O 8O 8O , no cóż w tym lepszym świecie nawet padnięte akumulatory "kręcą" archaicznymi dieslami :!: :!: :!: .

 

Nara. QuadMan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.......jakos tak sie dziwnie zlozylo, iz nagle nie wiadomo skad uciekl temat watku o hondzie......a pojawily sie wzajemne urazy i obrazy.....zakompleksionego narodu co nie ma odpowiedniego dystansu do siebie samego.....taki wlasnie jawi sie obraz z "tych" postow. :(((((((((((

 

Janusz pisz dalej bo Twoje uwagi i rady sa konstruktywne i mozna z nich wiele sie nauczyc. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie, ze NIE.....

dla mnie poczatkujacego sa to cenne uwagi dla Ciebie pewnie juz nie....a punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia......forma podania uwag pomijam milczeniem....zreszta w szkole jazdy wszystkie uwagi J. sa przedstawione w pozniejszych przyklejonych postach...to tyle bo juz free :())

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie, ze NIE.....

dla mnie poczatkujacego sa to cenne uwagi dla Ciebie pewnie juz nie....a punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia......forma podania uwag pomijam milczeniem....zreszta w szkole jazdy wszystkie uwagi J. sa przedstawione w pozniejszych przyklejonych postach...to tyle bo juz free :())

 

A Ty przypadkiem do Janusza 'ojciec' nie mówisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie poczatkujacego sa to cenne uwagi dla Ciebie

Ja nie uwazam sie za doswiadczonego motocykliste, wprost przeciwnie uwazam, ze musze sie jeszcze duzo nauczyc. Ale nie w taki sposob. Na ile cenne moga byc uwagi w stylu jak nie pojdziesz na drogie, profesjonalne kursy to jestes dupa a nie motocyklista (wiem ze to troche OT ale to tylko taki maly przyklad cudownych zlotych rad Pana Janusza).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.......jakos tak sie dziwnie zlozylo' date=' iz nagle nie wiadomo skad uciekl temat watku o hondzie......a pojawily sie wzajemne urazy i obrazy.....zakompleksionego narodu co nie ma odpowiedniego dystansu do siebie samego.....taki wlasnie jawi sie obraz z "tych" postow. :(((((((((((

quote']

 

*** No, no - musze powiedziec ze mi zaimponowales bardzo dorosla wypowiedzia.

Wyjechalem na 10 dni, a tu taka burza w szklance wody :())

No coz tak jakos jest ze ilosc burakow na emigracji wcale nie jest mniejsza niz w ojczystym kraju i jak zawsze sa oni ta najbardziej glosna i rzucajaca sie w oczy grupa.

Ja moge brac odpowiedzialnosc tylko za moje wypowiedzi, ktore staram sie utrzymywac jak najblizej tematu, a te tematy dla mnie sa scisle zwiazane z technika motocyklowa w jakichs wycinkach oczywiscie , bo nikt nie jest alfa i omega w tak szerokim zakresie.

Tak jak ty uwazam, ze wietrzenie swoich uraz i pretensji na liscie bardziej swiadczy o kompleksach piszacych niz o czymkolwiek innym. Ludzie ktorzy wyjechali z kraju mieli 100 roznych powodow aby to zrobic, jednym z nich byl na pewno ten ze im sie w kraju zle wiodlo - ale pod tym pojeciem tez wiele mozna zmiescic. Zwykle jest tak ze ci ktorzy byli z jakichs powodow przegranymi malkontentami w Polsce - sa tacy sami na emigracji.

Ja sie do nich nie zaliczam.

Jesli chodzi o moja wypowiedz na temat Magny, ktora wywolala tyle`obrazonych` odpowiedzi to sadzilem ze wytlumaczylem to `na jablkach` w dlugim poscie na stronie 2 tego watku - ci ktorzy dalej czuja sie urazeni, czy uwazaja ze moim celem bylo `udowadnianie ze Polacy sa gorsi`maja najwyrazniej trudnosc ze zrozumieniem jez. polskiego.

To tyle.

Wasz pseudokanadyjczyk

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby rzeczywiscie ktos chcial na serio, Avalon, wykazac wyzszosc kultury zza oceanu to twoja wypowiedz bylaby mu bardzo przydatna jako ilustracja.

 

A oto przykład bardzo kulturalnej odpowiedzi

 

Damian, nie wpierdalaj sie do tematu gdzie normalni ludzie dyskutuja jak nie masz nic sensownego do dodania i tylko umiesz pokazac jakim jestes niedojrzalym idiota.  

 

Idz sobie gadaj przy piwie albo gryz sciane w domu rodzicow durniu.  

 

Lekcje do szkoly odrobiles?

 

http://forum.motocyklistow.swiata.pl/viewt...t=6996&start=15

 

Bez komentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...