Skocz do zawartości

KAWASAKI VN 2000


cabaniero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aha - cena 81.900 PLN.

pzdr

I to jest niestety dobicie przeciwnika - trochę za dużo jak na mój gust. No ale posiadanie pierwszego seryjnego motocykla o pojemności 2 litry musi kosztować. Tylako dlaczego aż tyle. :D

Pozdrawiam

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam być szczery to jakoś ten sprzęt mnie nie grzeje w przeciwieństwie do VTX 1800 :D

Tym bardziej cena, to juz lepiej dołożyć 10 tyś i zakupić sobie V-ROD, albo odjąć 10 i kupić VTX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ni cholery nie podoba przód tego ustrojstwa, to lampisko takie jakieś za duże i nie ładne.

 

 

Jak mam być szczery to jakoś ten sprzęt mnie nie grzeje w przeciwieństwie do VTX 1800 :D

Tym bardziej cena' date=' to juz lepiej dołożyć 10 tyś i zakupić sobie V-ROD, albo odjąć 10 i kupić VTX.[/quote']

 

Nawet gdyby mi się podobał V-rod to i tak wolałbym zostać z 10 tyś w kieszeni i śmigać VTXem :arrow: piękny sprzęt :) :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nois nie sądze' date=' że gdybyś wygrał w totka to ograniczał byś się do seryjnej produkcji (choć niewątpliwie urzekającego potworka). Wiem, mam to samo :evil:[/quote']

 

Racja, ale tez zalezy ile bym wygral,. moze by starczylo na dwa sprzety :(

 

Ehhh... marzenia....... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja...yyk...bym powiedział...yyk...że jakby ktoś mnie zapytał co to za moto...yyk...gdybym oczywiście nie widział co to...yyk...to bym odpowiedział że to jakaś nowa Yama wild star...yyk...normalnie nic z fałenika niema ten klamot...PS:sorka za yyk...to po warce...yyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
a ja...yyk...bym powiedział...yyk...że jakby ktoś mnie zapytał co to za moto...yyk...gdybym oczywiście nie widział co to...yyk...to bym odpowiedział że to jakaś nowa Yama wild star...yyk...normalnie nic z fałenika niema ten klamot...PS:sorka za yyk...to po warce...yyk

 

Hehheee, ekkkhmm, kumam Twój klimat powarkowy, ale IMO ten VN2000 ma więcej ykhmmm z MeanStreaka niż z WildStara, ykhmmm :buttrock:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jestem dosc swiezym posiadaczem Vulkana 2000 mam na nim dopiero 1000 km i jesli ktos ma takie to ciekaw jestem jakie masz wrazenia z jazdy tym mastotontem ja jak narazie jestem bardzo zadowolony choc sie balem jego ciezaru ale na razie zauwazylem ze przy malych predkosciach i ostrych skretach nie ma tendencji do " walenia sie" na boki a dalej prowadzi sie jak rower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spalania to przy sredniej 120 km/h to nie przekracza 7 litrow co do pasa nawet w serwisie nie powiedzieli ile wytrzyma to zalezy od stylu jazdy ale mam kilku kolesi co jezdza Wild starami i maja ponad 50tys i wszystko O.K a kosz pasa to okolo 3000tys ale mniejsze Vulkany sa na wal i ten problem odpada :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to z tego co piszesz to widlak nawet tak spory nie lyka za wiele benzyny, pewnie za sprawa niskich obrotow w ktorych czuje sie najlepiej

jednak z drugiej strony ma pokazna wielkosc cylindra

ja sam myslalem ze taki vn 2000 to nie schodzi ponizej 10

to skoro pali ci 7 to rewelacyjnie wrecz

odnosnie kardanow tak to jeden z wielu argumentow na + dla np vulcana 1600

 

a masz jakies foty swojego sprzeta moze wrzucisz cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezabardzo wiem jak to zrobic wiec narazie jedno w avatarze :D Jamnik obok to moj "zywy" alarm jako ze jamnik jest psem zaczepno -obronnym

 

A ktorym VN 1600 jestes zainteresowany :D

Edytowane przez DRACO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

classic

 

nomad fajny ciekawy ale jednak nie o to mi chodzi

classic natomiast w kazdym calu mi sie podoba moze ktos ma jakas wiedze natemat jego to zalozylem nawet temat jakby mi ktos mogl napisac co moze byc w tym motorze niefajnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...