Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej wiara

 

ja bede pomykal z zielonej gory wlasnie 14 kwietnia tu bede trzymal moto bo tu mam robote taki urok mojej profesji czy ktos z tych okolic pomyka do wrocka a jak nie to popedaluje sam

 

pozdro

Kozak z Gorzowa chce pomykać, podałem ci na PW jego telefon....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Dawno się nie odzywałem, ale nic się nie zmieniło do

Kletna jadę tak jak rezerwowałem x2

Spotykamy się z mmm757 i razem ruszamy na Łódz,

Łask, Wrocław i Kletno.

 

Pozdrawiam siemka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku przestrodze musze wam cos opowiedziec.Jak wspominalem wczoraj wyprowadzilem swoja maszyne z garazu i tu musze cofnac sie dwa trzy tygodnie temu.Razem z kolega postanowilem zainstalowac aku w moto oraz kolo gdyz wymienialem opone a ze bylo nudno w garazu postanowilismy troche sie zdopingowac diabelskim plynem.Robota palila sie w rekach po pewnym czasie butelka sie skonczyla robota tez stwierdzilem ze wszystko ok moto gotowe.Wczoraj po wyjezdzie z garazu stwierdzilem ze cos mi trze przy tarczach zatrzymalem sie i stwierdzilem ze jedna z tarcz nie znajduje sie miedzy klockami lecz klocki sa obok siebie a tarcza trze o zacisk.Oczywiscie przywrócilem wszystko do stanu pierwotnego i mocno sie zastanawialem jak to zrobilem przeciez wszystko bylo ok.Dzisiaj pojechalem do znajomych gdy chcialem wracac po wcisnieciu rozrusznika okazalo sie ze zaginal prad.Czego ja nie robilem spr wszystkie bezpieczniki padlo na rozrusznik bo oczywiscie dawalem obciac reke ze wszystko jest ok.Kolega sprawdzil prad i okazalo sie ze ginie on jeszcze przed glownym bezpiecznikiem, wyciagnolem aku zdjalem klemy zalozylismy podkladki miedziane dobrze skrecilismy i okazalo sie ze moto zyje i ma sie dobrze.TAKZE WNIOSEK JEDEN PO PEWNEJ ILOSCI PLYNOW WSZYSTKO WYDAJE SIE DOBRZE, JEDNAK NIE ZAWSZE pozdrawiam i mam nadzieje ze nie bedziecie sie nabijac.Piotrek dziekuje, pomysl o tej niedzieli a i jeszcze jedno wczoraj na Plockiej taryfa zmiotla chlopaka z ukicy szczegolow nie znam moze ktos cos slyszal.Nikt nas nie widzi jak jezdzimy moze by cos zrobic ostatnio slyszalem jak gdzies w europie motocyklisci sie skrzykneli i wszyscy na raz pojawili sie w jednym miejscu tyklo ze przejechali sie przez miasto nadzy i wyobrazcie sobie ze wszyscy ich zobaczyli pozdrawiam

 

 

:wink: ja ja z kumplem naprawialem zima swojego sprzeta

to tez byla butelka, zale zaczelismy ja dopiero przy skrecaniu.

a juz do konca ja obalilismy po malej jezdzie probnej

 

niezla przygode miales

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Viragowców,

 

Prześledziłem ostanie posty i trochę muszę naprostować terminologię. Grupa "Północ" to nazwa własna :wink: dla kierunku Warszawa, Włocławek, Zgierz, Łask i Garwolin. To nic, że w stosunku do Wrocka są bardziej na wschód niż Poznań ale ta nazwa juz padła, tego się trzymajmy i nie mieszajmy pojęć. Poznań i okolice mogą się przyłączyć i razem we Wrocku stworzymy super grupę "Północ" :D

Prośba do Ekscesa i Dangela o sprecyzowanie miejsca spotkania (odebrania) naszej grupy. Pojawił sięgdzieś termin Korona co to i gdzie to jest?

 

A tak juz bez żartów to przeanalizowałem trasę grupy "Warszawa -Północ" i jednak wybrałem opcję przez Janki. Dla mnie nie jest to po drodze ale Viragowcy z Warszawy no i Kaka z Garwolina powinni być zadowoleni. Według moich obliczeń trasa przez Tomaszów i Piotrków na Łask ma 183 km. Moja pierwotna propozycja miała 171 (ta przez Skierniewice). Pomimo dłuższego dystansu proponuję trasę przez Piotrków Trybunalski a to ze względu na prostszy dojazd i ominięcie Łodzi. Ci którzy byli tydzień temu w Toruniu pamiętają jak "lansowalismy" się przymusowo po mieście w poszukiwaniu drogi do Geanta co stał się Realem. Tyle mojego uzasadnienia. Plan jest następujący:

 

9:30 Janki - spotkanie Viragowców z: Warszawa (Cyklotron, Tomasz Milewski), Brwinów(ViragoYama), Garwolin (Kaka, mam nadzieję, że Ci to to pasuje) + inni chętni. 30 minut na tankowanie, zebranie grupy, poznanie się, dymek i opróżnienie pęcherza :wink: .

 

11:30 Piotrków Trybunalski po skręcie na Łask. Przystanek na pierwszej stacji lub parkingu, czas na rozprostowanie kosci

 

12:30 Bar "Skorpion" parę kilometrów za Łask. Obiadek i zbieranie sił na dalszą część trasy.

 

Czasy są orientacyjne ale planowane z lekkim zapasem i rezerwą na niespodziewane nie wiadomo co.

 

Dla mnie słabym punktem tej trasy jest skręt na Łask w okolicach Piotrkowa w rejonie logistyki Ikei. Prośba tu do Jan Kalina o wskazówki i punkty charakterystyczne terenu, jeżeli są Ci znane :wink:

Dalej popedałujemy juz wzmocnieni przez resztę załogi w kierunku na Sieradz. Tutaj apel do Witas39 i Oktopus o deklarację spotkania lub w Sieradzu i zgarniamy Was z marszu bez zbędnych postojów lub spotykamy się na obiadku w barze.

To na razie tyle z mojej strony, spac mi się chce i zaraz to własnie zrobię

 

Aha, bym zapomniał, Tomek z Wawy zaproponował termin a ja miejsce krótkiego wypadu, niedziela 1.04.2007 kierunek Czersk. Proponuję dla treningu przed wypadem do Kletna spotkanie chętnych właśnie w Jankach, godzina 10.30 tak by można pospać a potem jeszcze pobyć z rodzinką. Szukamy chętnych. Kaka będziesz? Tobie to by pasowało od razu do Czerska. Potem możemy skoczyć gdzieś jeszcze, popatrzę w przewodniki.

 

dobrej nocy,

VY

 

 

 

 

Witam wszystkich.

Dawno się nie odzywałem, ale nic się nie zmieniło do

Kletna jadę tak jak rezerwowałem x2

Spotykamy się z mmm757 i razem ruszamy na Łódz,

Łask, Wrocław i Kletno.

 

Pozdrawiam siemka.

 

 

A jednak x2 i to się chwali :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_razz: Jak tylko będzie kawałek pogody to może się skuszę na przywitanie grupy "północ" w Piotrkowie za wiaduktem.GDYBY COśIK NIE WYPADłO TO WCZEśNIEJ JUZ PISAłEM NA WIADUKT ZA LOGISTYKą O ILE PAMIęć nie myli na pierwszych światłach w prawo później na światłach też w prawo a dalej już prosto na Sieradz.Może w niedzielę przypomnę trasę i opiszę juz w 100 procentach z podaniem metrów :crossy: :icon_razz: Pozdrowienia :bigrazz: Przepr za capsa Wiem gdzie jest Korona w Wrocku

Edytowane przez jan kalin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w niedziele 01.04.2007.r.jestem wraz z zona w Jankach na stacji NESTE tam gdzie mamy sie spotkac jadac do Kletna takze apeluje do wszystkich chetnych o przybycie i spedzenie paru godzin razem na wspolnej wyprawie do.....to juz wie VIRAGO YAMA POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w niedziele 01.04.2007.r.jestem wraz z zona w Jankach na stacji NESTE tam gdzie mamy sie spotkac jadac do Kletna takze apeluje do wszystkich chetnych o przybycie i spedzenie paru godzin razem na wspolnej wyprawie do.....to juz wie VIRAGO YAMA POZDRAWIAM

Witam.A nie mozna bliżej bliżej Piotrkowa a moze jakiś Tomaszów Tak tylko poprosiłem :) ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pogody - polecam BAAARDZO ten link:

 

http://meteo.icm.edu.pl/

 

Najeźdzcie na swoje miasto i się otworzy popup. To jest prognoza tylko na jakieś 50 godzin do przodu, ALE JEST BARDZO AKURATNA!. Ja wg. niej ubieram ciuchy na moto - znaczy patrze kiedy i ile ma padac i tak jest. Naprawde polecam - działa.

 

A tu jest drugi - mniej się sprawdza, ale daje pewnie obraz:

 

http://www.twojapogoda.pl/16dni.htm

 

Ponieważ to na 16 dni to nie mozna temu bardzo ufać ale pewna koncepcja jest.

 

Co do grup - Krasnal! Kiedy jedziesz? Bo moglibyśmy sie koło Jelonki spotkać i próbować łapać resztę w Łagiewnikach? wyjadą z wrocka gdzieś po 16 chyba...

 

Co o tym sądzisz?

 

Pozdro!

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do grup - Krasnal! Kiedy jedziesz? Bo moglibyśmy sie koło Jelonki spotkać i próbować łapać resztę w Łagiewnikach? wyjadą z wrocka gdzieś po 16 chyba...

 

Co o tym sądzisz?

 

Pozdro!

Ja jadę w piątek, jeszcze nie wiem o której (ale mam nadzieję że najpóźniej o 16.30). Lecę przez Jelonkę, Bolków, Świdnicę, Dzierżoniów, Ząbkowice i Kłodzko. Nie wiem o której przez Ząbkowice będzie przelatywała grupa z kierunku Wrocka :) więc raczej czekanie tam nie wchodzi w grę. Zresztą to już tak blisko, że lepiej od razu pocisnąć do Kletna ;)

Jakby co to mój nr 661-960-555 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

w sobotę 21.04 około 9.30 - 10.00 nasza trójka z Brzegu Dolnego będzie leciała przez Wrocław, gdyby byliby inni chętni moglibyśmy się spotkać na CPN koło Makro lub KFC po drugiej stronie ulicy i polecieć dalej razem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

w sobotę 21.04 około 9.30 - 10.00 nasza trójka z Brzegu Dolnego będzie leciała przez Wrocław, gdyby byliby inni chętni moglibyśmy się spotkać na CPN koło Makro lub KFC po drugiej stronie ulicy i polecieć dalej razem.

Pozdrawiam

Hamir56 przyjeżdżajcie w piątek, nie macie przeciez daleko...szkoda dnia, wyjedziecie nawet po południu i na 19.00 z całą pewnościa dotrzecie do Kletna....spotkanie zaczyna się w piątek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie ktoś z Gliwic lub okolicy do Kletna ? :icon_mrgreen:

 

hej, jade z Krakowa... ale to nie bardzo okolica Gliwic... zreszta caly czas kombinuje jak jechac do Kletna. Bo jazda autostrada az do Opola srednio mi pasuje, lepiej bocznymi drogami duzo ciekawiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...