Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie mnie w kraju od 05-03 do 13-03. Tak więc jeśli nie bedę miał do 05-03 numeru konta na które wysłać kasę, to dopiero po 13-03 będę mógł przelać pieniążki za naszywki.

 

Hary jak sie ma sprawa naklejek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto stan najnowszy (jeszcze raz bo mi uciekła edycja);

 

hary kapuchan - 2 szt.

mosiu - 2 szt.

ar2r - 3 szt.

MINTAJ - 2 szt.

DRACO - 4 szt.

Dex - 2 szt.

Szafir - 2 szt.

Paweł z Łodzi - 3 szt.

jan kalin - 2 szt.

nullek - 2 szt.

wojtaq - 2 szt.

WWaldi - 2 szt.

Igor - 3 szt.

 

razem 31 szt.

 

stan na 28.02.07 g. 13.55

 

Temat naszywek właśnie sprawdza WWaldi w Poznaniu.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie mnie w kraju od 05-03 do 13-03. Tak więc jeśli nie bedę miał do 05-03 numeru konta na które wysłać kasę, to dopiero po 13-03 będę mógł przelać pieniążki za naszywki.

 

Hary jak sie ma sprawa naklejek?

 

jest OK - jestem po dwóch praniach i nic większego się nie dzieje - mam lekki problem z netem w domu i dostęp do forum mam utrudniony (a w pracy kocioł) :cool: . od poniedziałku mogę zacząć produkcję.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nam uciekł na drugą stronę :).

Prośba do modów: dałoby się nasz VROC przykleić, pls?

 

W temacie naszywek: w ubiegłym tygodniu WWaldi miał rozpoznać możliwości poznańskiej firmy. Do teraz nie odezwał się, co ustalił :D. Gdyby się okazało, że temat trzeba ciągnąć dalej gdzie indziej to będę mógł się tym zająć dopiero w przyszłym tygodniu - od jutra praca wygania mnie w plener.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nam uciekł na drugą stronę :icon_rolleyes:.

Prośba do modów: dałoby się nasz VROC przykleić, pls?

 

 

Choc jestem moderatorem CyC-a ISRA, to jednak moja juryzdykcja az tutaj nie siega. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie naszywek: moja pierwsza wizyta w pod poznańskiej firmie ( niestety jest na peryferiach Poznania) spełzła na niczym. Pomimo umówienia się z "Panem Piotrem" nie zastałem go , a tylko Panią która była skłonna do rozmowy na temat ile sztuk zrobić , natomiast odnośnie wzoru .wymiarów , koloru nici itp cyt" proszę rozmawiać z Panem Piotrem" i tyle. Niestety praca wygnała mnie w teren i dopiero dziś mogę się z Wami tym podzielić. Myślę że skoro wzór oraz kolorystyka przedstawiona przez Igora został powszechnie zaakceptowana jestem skłonny pojechać ponownie do tej firmy i po prostu zamówić 50szt na początek , myślę ze wielkość 12 cm będzie jak najbardziej odpowiednia. Ponieważ Pani była skłonna do negocjacji na temat vatu myślę że z tej ceny vat dało by sie urwać. Jeśli akceptujecie to co zaproponowałem zamówię naszywki , dam znać kiedy będą gotowe , podam nr konta na które wpłacać będziecie kasę i zajmę się wysyłką , albo jeśli wolicie wyślę za pobranie ( ciupine drożej to wychodzi). Spróbuje skontaktować się jeszcze z Igorem jak on to widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie naszywek: moja pierwsza wizyta w pod poznańskiej firmie ( niestety jest na peryferiach Poznania) spełzła na niczym. Pomimo umówienia się z "Panem Piotrem" nie zastałem go , a tylko Panią która była skłonna do rozmowy na temat ile sztuk zrobić , natomiast odnośnie wzoru .wymiarów , koloru nici itp cyt" proszę rozmawiać z Panem Piotrem" i tyle. Niestety praca wygnała mnie w teren i dopiero dziś mogę się z Wami tym podzielić. Myślę że skoro wzór oraz kolorystyka przedstawiona przez Igora został powszechnie zaakceptowana jestem skłonny pojechać ponownie do tej firmy i po prostu zamówić 50szt na początek , myślę ze wielkość 12 cm będzie jak najbardziej odpowiednia. Ponieważ Pani była skłonna do negocjacji na temat vatu myślę że z tej ceny vat dało by sie urwać. Jeśli akceptujecie to co zaproponowałem zamówię naszywki , dam znać kiedy będą gotowe , podam nr konta na które wpłacać będziecie kasę i zajmę się wysyłką , albo jeśli wolicie wyślę za pobranie ( ciupine drożej to wychodzi). Spróbuje skontaktować się jeszcze z Igorem jak on to widzi.

no i wiemy na czym stoimy,

myślę, Waldi, że nie ma się nad czym zastanawiać tylko jedź i zamawiaj. mam nadzieję, że koledzy vroc-owcy mnie poprą :icon_eek: . podaj nr konta i wartość całej przesyłki (szt naszywki + przesyłka) - jeżeli najmniejsza ilość produkcji to 50, myślę, że możemy rozdzielić nadwyżkę między nas.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

wwaldi załatwiaj ja kupuje na 100% no bo jak by to było że nie skoro sam zaczełem ten temat ,szkoda tylko że nie miałem czasu by w całej tej dyskusji uczestniczyć wiecie panowie praca a po pracy do warsztatu kumpla skladać moto po małym bum (nie moje oczywiście i nie kumpla) , jesłi tamat naszywek jest załatwiony( tak myśle) to teraz trza by było pomyśleć o jakimś spotkaniu co myślicie panowie temat jest chyba do ugryzienia

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...