Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Waldi. Brawo za naszywke. jest OK. Nie czekaj tylko rob ja. No i dzieki za mile spotaknie na motobazarze.

 

Harry - jak sie maja naprasowanki, spieraj sie czy nie?? Pora bedzie podialac cos z nimi :icon_mrgreen: Daj znac czy mozna skladac zamowienie i podsylam ci info co bym chcial.

 

Motobazar w Poznaniu - ogolnie wrazenie - straszny niedosyt - mam wrazenie ze firmy wystawiajace chcialy niezle przyciac - podejrzewam, ze to pierwszy bazar w sezonie i stad te ceny - jednak lepiej sie dokladnie pomierzyc i zakupy robic w internecie - na pewno wyjdzie taniej - jedymy feler nie przymierzy sie przed zakupem, ale u profesjonalnych sprzedawcow zawsze mozna wymienic towar na mniejszy lub wiekszy.

 

Witam

Na bazarze na pewno będę, ale niestety jeszcze bez naszywek. Natomiast co w sprawie naszywek.Projekt gotowy można zobaczyć u mnie na serwerze :

znaczek VROC szerokość 12cm.

 

 

A pro po bazaru.

Wojtaq zapisałem sobie Twój numer telefonu (zapisz sobie mój jest w info) i koło godziny 12 spróbuje się odezwać , wiem że jeszcze będzie parę osób, więc jeśli wszystko będzie ok to do zobaczenia.

 

WWaldi brakuje znaczka & - czy to jest celowe ze wzgledu na haft czy zapomniales??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Harry - jak sie maja naprasowanki, spieraj sie czy nie?? Pora bedzie podialac cos z nimi :) Daj znac czy mozna skladac zamowienie i podsylam ci info co bym chcial.

 

 

 

 

Hary chyba już przetestował prsowanki, pisał o tym kilka postów wcześniej.

ALe nie napisał czy możemy już składać zamówienia?

Sam nie potrafię i nie mam możliwości zrobić prasowanek a chętnie zakupiłbym jakiś arkusik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Naszą wizytę na Motobazarze opisał ar2r i mamy w tym temacie jednomyślność. Najbardziej rozdrażniła mnie pazerność sprzedających, bo usiłowali wydrenować kieszenie kupujących w sposób niemiłosierny! Spotkanie z WWaldim miłe choć szkoda, że na sam koniec. Dzięki takim młokosom, jak on czy ja nasz VROC nie zalicza się jeszcze do geriatryków. He, he, he...

Poniżej link z fotkami:

http://foto.onet.pl/71e0,4b03k0y3q33o,u.html

Jest niedziela, od rana piękna pogoda i wybieramy się większą grupą na przejażdżkę. Mam dylemat - ar2r grozi, że jeśli nie założę na swoją ortalionową kurtkę kamizelki odblaskowej, jako maskowania to się do mnie nie przyzna... Co robić? Co robić! :icon_mrgreen:

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

heheh ortalion no co ty musisz go maskować nie ma rady heheh :smile: co do bazaru bieda ceny kosmos choć nie do końca kupuje zawsze u tych samych wiec rabat jest, byłem w sobote na bazar wjechałem ok 16 i juz nikogo nie spotkałem szkoda ale co ma wisieć nie utonie, chyba że ktoś był i widział mój motocykiel na szybie jest napis vulkan riders owners club wlaśnie co do tego napisu jeśli ktoś by cuś takiego chciał to nima sprawy wykonany jest z chromowej foli samoprzylepnej jeśłi mi sie uda zapodam fotke

pozdro :flesje:

 

wojtag co giecia tej blachy moi kolesie nie widzą problemu nawet z 5 mowia że wszystko zależy od odginarki a mają taką co i 10 pozagina wiec bez problemu mi to zglucą ( hehe maja nazewnictwo) no dobra koniec gryzmolenia ubieram sie i ide se podyrdać na vn-iku bo tak będzie stał :crossy:

szerokiej i przeczepności pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki spostrzegawczości kolegi ar2r który zauważył błąd (dzięki) naszywka została poprawiona i myślę że teraz jest wszystko OK

poprawiona naszywka

i od poniedziałki idzie do produkcji a pod koniec tygodnia rozpoczynam wysyłki tylko posprawdzam wpłaty. Co do giełdy faktycznie przesadzili letko z cenami ale ja jestem zadowolony bo wyczaiłem za 2 paczki nowiutkie podłogi leciutko uszkodzone no i założyli mi nową oponkę z przodu :icon_mrgreen: no a po południu troszkę sobie pośmigałem :banghead: :clap: i mimo wiatru było super. Jutro sprawdzę wpłaty i uaktualnię listę zamówień.Miło było poznać tych których spotkałem na giełdzie.

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki spostrzegawczości kolegi ar2r który zauważył błąd (dzięki) naszywka została poprawiona i myślę że teraz jest wszystko OK

poprawiona naszywka

i od poniedziałki idzie do produkcji a pod koniec tygodnia rozpoczynam wysyłki tylko posprawdzam wpłaty. Co do giełdy faktycznie przesadzili letko z cenami ale ja jestem zadowolony bo wyczaiłem za 2 paczki nowiutkie podłogi leciutko uszkodzone no i założyli mi nową oponkę z przodu :icon_mrgreen: no a po południu troszkę sobie pośmigałem :banghead: :clap: i mimo wiatru było super. Jutro sprawdzę wpłaty i uaktualnię listę zamówień.Miło było poznać tych których spotkałem na giełdzie.

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo ja juz taki upierdliwy jestem. Harremu zuwazylem jedna dwojke wiecej Wwaldiemu & - ale to wszystko w dobrej wierze :icon_exclaim:

 

Dzisiaj musze przysznac Wotaq stanal na wysokosci zadania- czyli odblaskowa nkladke schowalem do piornika. POjezdzilismy w grupie - 12 to zawsze lepiej niz 2 . Frajda niezeimska a pogoda nam dopisala. i o to chodzi. Wojtaq jest pod wrazeniem (prawie jak w Big Brother) bo zaznal to cop powiniemn poczuc od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój motocykiel na szybie jest napis vulkan riders owners club wlaśnie co do tego napisu jeśli ktoś by cuś takiego chciał to nima sprawy wykonany jest z chromowej foli samoprzylepnej jeśłi mi sie uda zapodam fotke

 

 

 

nullek

Hm...... ja bym chciał "cuś takiego"

Vulcan dostał nowa szybkę, nowy gmol, nowe podnóżki,bagażnik kuferek :) :icon_mrgreen: to i mógłbym na szybę jakiś napis nakleić, tym bardziej że tylko na oparciu mam malutki znaczek Vulcan z Vn7500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Witam.A co Panie i Panowie powiedzą na temat zlociku VN tak jak to zrobią Viragowcy.A może byłaby wspólna koncepcja zjechania na taki zlocik razem z virago lub shadow.Co wy na to.????/ ;) jeże kogoś taką propozycją uraziłem to z góry przepraszam i wycofuję się z propozycja wspólnego zlociku a jednak namawian to przemyślenia zlotu VN :biggrin: :D :) :) Pozdro ja jeszcze nie zrobiłem wpłaty ale jutro to uczynię :D ;)

Edytowane przez jan kalin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj nawet z Nullkiem o wspolnym spotakniu rozmawialem, trzeba tylko wybrc jakies ciekawe miejsce aby oprocz piwa bylo cos wiecej. w wolsztyynie jest jedyna w europie parowozownia - info od nullka- do tego jest miedzyrzecze z umocnieniami - moze tam, Nullek bedzie przewodnikeim. - cholera ale go wrobilem - ale jestem otwarty na wsdzelkie inne propozycje dotyczace spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zadać retoryczne pytanie, jak to ar2r robi, że po tylu piwach ma jeszcze moc, by coś na Forum naskrobać. Ale pojawiła się równie retoryczna odpowiedź - a jak ja to robię? Hm...

Niezbadanie są ścieżki ludzkich poczynań. Sam chyba nie jestem gorszy, skoro tu dziś wszedłem i piszę.

Jedno jest pewne, prócz miejsca wiecznego spoczynku - nikt już nie będzie musiał maskować mojego ortalionu kamizelką odblaskową! Upodobniłem się do reszty motocyklowego klanu tj. czarne portki, czarna kurtka, buciory i czarne myśli, co do jutrzejszego dnia. Ale co tam - carpe diem!

W salonach Top Secret są do kupienia za jedyne 29,90 PLN koszulki do robienia naprasowanek. No i te dziewczyny strzelające oczami do facetów w czerni!

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj nawet z Nullkiem o wspolnym spotakniu rozmawialem, trzeba tylko wybrc jakies ciekawe miejsce aby oprocz piwa bylo cos wiecej. w wolsztyynie jest jedyna w europie parowozownia - info od nullka- do tego jest miedzyrzecze z umocnieniami - moze tam, Nullek bedzie przewodnikeim. - cholera ale go wrobilem - ale jestem otwarty na wsdzelkie inne propozycje dotyczace spotkania.

 

 

Wolsztyn to całkiem niezłe miejsce :D Ważny jest tylko termin im wcześniej ustalimy termin, tym łatwiej będzie załatwić wolne itd. (pracuję w systemie zmianowym czasem niedziela jest dla mnie zwykłym dniem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze:

- ja też chcę naszywkę :D

po drugie:

jestem za opcją podłączenia się do spotkania 'jakiegoś' (tzn - zlot lub spotkanie forumowe). Nie wiem jak tam na spotkaniu Viragowców, czy będą jeszcze miejsca... ale coś w podobnym klimacie można zorganizować... no i trzeba przeliczyć vszystkich VN'owców, także z tematu "POSIADACZE VN Łączcie się - czy coś takiego...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też chcę naszywkę

 

Cześć!

Szafir, mówisz - masz!

Kilkanaście postów wyżej jest namiar na WWaldi, który opisał co i jak zrobić, żeby mieć. Do tego wniosek, wpisowe i deklaracja członkowska. Czekasz tylko 90 dni i już możesz naszywać. Proste, jak świński ogon :bigrazz:

No i piwo, morze piwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze:

- ja też chcę naszywkę :bigrazz:

po drugie:

jestem za opcją podłączenia się do spotkania 'jakiegoś' (tzn - zlot lub spotkanie forumowe). Nie wiem jak tam na spotkaniu Viragowców, czy będą jeszcze miejsca.

pzdr

 

 

poczytałem posty Viagrowców i wiem że w Kletnie nie ma juz miejsca na nocleg. Musimy coś innego wyszukać, tylko żeby znów nie przeciągnęło się to do następnego roku. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...