Skocz do zawartości

czym jeździć


pikpok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z golasów:

 

Cagiva River

 

Ona jest trochę wysoka w kłębie. Moja żona nie dosięga nogami do ziemi.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

:crossy: taaaak to bym sobie pośmigała.

 

Mam mał kłopot ,mianowicie... tylko nie śmiać się :evil: :( dobra?,

 

ci którzy napotkali gdzieś tam moje posty to wiedzą że czymś tam latałam sama i jako pasażer..tylko jest problem można powiedzieć MAŁY PROBLEM...BO JA JESTEM MAŁA!!!!!!!!!!kurde całe 155 cm z wagą troszkę lepiej. Co dla mnie na czym sobie poradzę w ruch ulicznym? tylko nie piszcie o motorynkach bo to przetabiałam 15 lat temuuuuu!!!!!! Hmmm tylko nie przypuszczałam że zatrzymam się na tym etapie a tu prawko w toku a 125 to raczej odpada...rower taki....POMOCY!!!!! :wink: :P :banghead: :crossy:

Witaj.

Trochę się uśmiałam czytając Twój post.Powodem był Twój wzrost!

A teraz Cię zaskoczę.Ja mam 156 cm i ważę 55kg!! Na dodatek kupiłam sobie Suzi Intruza VL800.To sporawa maszyna jak na mnie i trochę ciężka.Ale najważniejsze,że dobrze się prowadzi i sięgam całymi stopami do podłoża.

Zgadzam się z ostatnimi postami odnośnie marek i ich pojemności.Ja rzuciłam się od razu na głęboką wodę.Zawsze lubiłam duże auta,duże konie,teraz duży motocykl.Czyżbym miała jakiś kompleks? :icon_rolleyes:

Nie kupuj moto 125-150cm3.To za mało,a nawet jeśli to bardzo szybko dojdziesz do wniosku,że jest za słaby,za wolny,nie nadaje się w długie trasy(kilkaset kilometrów)o ile masz zamiar jeździć w trasy :bigrazz:

Ja również radzę jakąś 500-tkę oraz konieczne wypróbowanie sprzętu.Nie tylko posadzeniu tyłka!

Życzę powodzonka w zakupie i koniecznie napisz co wybrałaś ;)

Pozdrawiam Wiola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, baby są dziwne :)

A, właśnie - może ktoś mi wyjaśni, dlaczego właściwie motocykle enduro sa takie wysokie...?

 

Są wysokie z racji terenu do jakiego sa przystosowane. Im wyzsze moto tym lepiej sobie poradzi w terenie, bo nie bedzie sie zawieszac w lesie na bele czym. Wysokie zawieszenia to i siedzenie wysoko.

 

A droga rzecz, zeby mozna było na wszytskie auta spogladac z góry w trakcie jazdy :)

 

 

 

Na moto dla osoby niskiej tez polecałbym GS 500. Sam jezdze na takiej i mam 1.86 wzrostu wiec taki lekko przymały ten motor jak dla mnie :icon_twisted:

Edytowane przez Arni GS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: taaaak to bym sobie pośmigała.

 

Mam mał kłopot ,mianowicie... tylko nie śmiać się :D :P dobra?,

 

ci którzy napotkali gdzieś tam moje posty to wiedzą że czymś tam latałam sama i jako pasażer..tylko jest problem można powiedzieć MAŁY PROBLEM...BO JA JESTEM MAŁA!!!!!!!!!!kurde całe 155 cm z wagą troszkę lepiej. Co dla mnie na czym sobie poradzę w ruch ulicznym? tylko nie piszcie o motorynkach bo to przetabiałam 15 lat temuuuuu!!!!!! Hmmm tylko nie przypuszczałam że zatrzymam się na tym etapie a tu prawko w toku a 125 to raczej odpada...rower taki....POMOCY!!!!! :buttrock: :notworthy: :buttrock: :D

 

Pogadaj z Renbia. Ona też wzrostu szpiega :D

 

Greetz,

 

&REW. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to ja mam 164cm i jak jestem po obiadku to i z 55kg ważyć będę :biggrin: A jeżdzę 954 :biggrin: Fakt - nie mam innego wyjścia - to motocykl mojego małża, ale jeździ się nim wyśmienicie - wiem na pewno, nic małego i nic słabego - podobnie jak WiolaSzpila. Oczywiście chcę mieć swój motocykl - nie wiem kiedy to będzie, ale wkurza mnie to, że muszę podpierać się na palcach, a nie stać na całej stopie.

Dlategoteż 24 III będę na targach motocyklowych w Warszawie i postaram się poprzymierzać do motorków :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz ktos wcześniej zauważył do większości modeli motocykli sportowych i nie tylko sa zestawy obniżające, ja sama kiedys obnizałam gixa 600 k1 który był chyba najwyższą sześćsetką w tamtych rocznikach i do tego najwiekszą gabarytowo. potem miałam 600rr ale nie chciało mi sie jej obniżać i właściwie tylko dotykałam palcami ziemi ale dało się jeździć :crossy: podobno tysiące są trochę niższe od sześćsetek ale tego nie proponuje na poczatek chcociaz znam takie co od tysiaków zaczynały :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinnas kupic taki motocykl, ktory Ci sie podoba...dasz rade na kazdym-znam dziewczyne Twojego wzrostu ktora jezdzi gsxr 750 i to jak! Moj kolega ma 162 wzrostu i jezdzi (jesli to mozna nazwac jazda) cbr 1000 RR...wiec dlaczego Ty masz nie dac rady? Satysfakcja z jazdy i z tego ze masz motocykl ktory Ci sie podoba wynagrodzi Ci kilkakrotnie ewentualne niedogodnosci wynikajace z np. stania na swiatlach itp...Trzymam kciuki!

Btw-tylko dobierz sprzeta odpowiedniego (mniej wiecej) do umiejetnosci-to duzo wazniejsze...

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, baby nie sa dziwne :bigrazz:

Co do moto - jak wszyscy - GS500, banditka 400 czy jakis fredzel typu male virago 535 czy intruz 800 ...

Moja nazeczona ma 178 centymetroff i problem mam calkiem inny - jak jej wypersfadowac GSXR 600 ???????

Dodam, ze na pierwsze moto ...

tyle ze sobie posmigala na mojej endurce troche i prawko twardo chce robic ...

to mozna okresli jako dziwne

 

hehe, baby nie sa dziwne :crossy:

Co do moto - jak wszyscy - GS500, banditka 400 czy jakis fredzel typu male virago 535 czy intruz 800 ...

Moja nazeczona ma 178 centymetroff i problem mam calkiem inny - jak jej wypersfadowac GSXR 600 ???????

Dodam, ze na pierwsze moto ...

tyle ze sobie posmigala na mojej endurce troche i prawko twardo chce robic ...

to mozna okresli jako dziwne :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,mam ten sam problem, poprzymierzalam sie do wyzej wspomianych (min. gs 500, b4, virago 535), najlepiej wypadla mala bandziorka, i juz sie na takowa czaje. siedzac opieram sie calymi stopami, mam 162 cm. polecam serdecznie :), martwi mnie tylko jeszcze 1 moto ktorego nie przymierzalam a mam zamiar na niego wsiac po jakims czasie smigania na banditce, chodzi o fazera 600, czy jego dosiegne. Powodzenia w wyborze motorku :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...