Skocz do zawartości

K-750 Kupić czy nie kupić


radekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Państwo czy mógłbym (nieśmiało :biggrin: ) prosić kogoś o obejżenie motocykla w Siedlcach??

Cena jest niska w porównaniu do tych z allegro, ponoć 99% orginał z papierami.

Ewentualne koszty związane z obejżeniem pokryję z góry. Nietety w związku z tym, że się wogólnie nie znam ie chcę, żeby ktoś wcisnął mi nieorginalną MW 750-kę bo naczytałem się, że są podróbki na bazie Dnieprów...

I w Siedlcach na

99%

będzie to wtopa. Siedlce znane są z tego że goście w pręta lecą . Poczytaj stronę http://www.wild-sovietboxer.yoyo.pl/ i tam znajdziesz przykład tego jak wygląda sprzedaż moto w Siedlcach . Albo starsze tematy w których przewija się motyw tej miejscowości . Nie wierz w okazje i powodzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedlce prince to jest pare osób więc nie wrzucaj wszystkich do jednego worka

jeżeli z ulicy Narutowicza , a kolega przedstawia się Mikołaj to wyrzuć telefon i nawet nie jedz, jeżeli Paweł (inna osoba) to jest w porządku.

Edytowane przez Wojt@s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć 99% orginał z papierami.

Szczerze - to 99% oryginału to czysta fantazja pana sprzedającego (bynbajmniej tak widać po aukcjach na Allegro);

Poza tym poszukaj w starszych tematach na forum - ja tu jestem od lekko ponad roku a przez ten czas nasłuchałem sie na temat tych gosci za wszystkie czasy :biggrin: (w starszych tematach są i opisani konkretni goscie).........

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, w kwietnu masz w łodzi bajzel to jest pewne prawdopodobienstwo ze tam cos kupisz, na pewno nie bedzie 99%orginał, ale na 100% nie wtopisz, a wczesniej tez sa bajzle w katowicach we wrocławiu, ale łódz jest de best! Mozna cos kupic, sprzedac i jeszcze sie zdrowo naprac! czyli krótko jest git:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytać już przeczytałem chyba wszytko smile.gif

 

mam wzięcie :) hi hi :*

 

radku, jak napisalam na stronie, szukaj m.in Pawla, Michala... bo bracia, ktorych chyba nigdy imion sie nie dowiemy (ciagle zmieniaja..) robia kant na kancie. na poczatku jeden z nich chcial nam wcisnac kache, pozniej zlepek rosji .. ale nic nie pobije o zapewnianiu szlachetnosci dniepra mt-11 jako mw650 :) wszystko byloby fajnie.. gdyby nie stal sobie solo :)

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj w necie, albo masz, ale zeby nikt nie mówił ze jakas reklama, tak mi wskoczyło, nie zdradze swojego forum!!!!

http://motodriver.eu/kalendarz-imprez-moto...wych-t6068.html a tu strona łodzi ale cos nie chce mi chodzic,

http://www.motoweteranbazar.com/ bahzel ma byc jakos koło 20kwietnia ale jeszcze nic konkretnego nie wiem

, gdybys sie uparł, mozes sobie poskładac z kawałków, bedzie taniej ale musisz miec duuuuuzo cierpliwosci:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki- żeby nie było, że czekam na gotowe tu teżjest kalendarz :icon_twisted:

http://www.retbike.pl/menu/kalend.html

No niestety, ale jestem niecierpliwy! Niech będzie w jakimkolwiek stanie, byleby stało i cieszyło oko, potem się wyremontuje :icon_razz:

Ja już wariuje bez UAZ-a, a jest w remoncie "dopiero" kilka miesięcy :biggrin:

Nie wyobrażam sobie szukania różnych elementów do ruska i czekanie aqż nabierze jako takich kształtów... Nie ma to jak samemu odrestaurować, podnowić, dopieścić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma papiery polskie to jest okej . Jak cokolwiek nie bardzo- to nie bierz . Oryginały ma tam gdzie nie jest to mile widziane ,a tam gdzie przerobił zrobił to niestarannie i nie ładnie . Cena jednak zachęcająca . Przyglądnij się mechanicznej stronie ( zapominając na chwile o oryginałach )bo jeśli jest zrobiona tak jak np ładowanie to remont całości wyniesie prawie połowę ceny z aukcji .

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radku- piszac "oryginalny" to co masz na mysli? chcesz konkretnie do rocznika czy modelu ? :icon_biggrin: czy wszystko w niej ma byc po ptostu z "kasi"..

 

a tak to odsylam do mojej strony:

http://www.wild-sovietboxer.yoyo.pl/index_pliki/Page1044.htm

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi, żeby to nie był składak z innych modeli...Czyli pod motor :notworthy: Rocznikowo długo by szukać...Najważniejszy motor- sprawny i orginalny...

Niestety nie znając się na UAZ-ach kupiłem sam bez niczyjej pomocy... I teraz uczę się odbudowywując go od podstaw co powinno być i jak...

Nie chciałbym powtórzyć tego z "kaśką" nie stać mnie na wymianę wszystkie prócz ramy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...