Skocz do zawartości

K-750 Kupić czy nie kupić


radekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ja już swoją zrobiłem ok 800 km i zaliczyłęm dwa zloty :icon_exclaim: Jak do tej pory to oprócz pękniętego pływaka i zerwanej kopki nic się nie dzieje. Pływak zalutowany, kopka jakoś podreperowana. Żyć nie umierać! Dlaczego szybciej nie kupiłem tego cuda ?? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

 

no to poczekaj jeszcze chwile..

 

Goska

 

;)

 

Aha udało mi się zarazić dwóch kumpli ;) Jeden już robi prawko, drugi zbiera na zaprzęg :buttrock: Na przyszły sezon szykuje się niezła ekpika :)

Edytowane przez radekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

 

no to poczekaj jeszcze chwile..

 

Goska

 

Jeszcze chwila .\, jeszcze dwie, a potem tak jak u mnie płacz i wściekłe zgrzytanie żębów , nie tylko w skrzyni.

 

ps. zacznij kupować części czym szybciej tym lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwila .\, jeszcze dwie, a potem tak jak u mnie płacz i wściekłe zgrzytanie żębów , nie tylko w skrzyni.

 

ps. zacznij kupować części czym szybciej tym lepiej

 

 

Nie straszcie, nie straszcie ;) Czyżbym nie wspominał, że mam już UAZa :wink:) Tez cudo jakich mało- juz rok w garażu stoi i czeka na poskładanie bo mi się zachciało generalnej odbudowy heheheh :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie o te wszyskie dokumęty i sprawy które trzeba załatwić na Ukrainie żeby wszystko było legal byłem z wizytą niedawno na Ukrainie złapałem kontakt . Poprosilem o wyszukanie motocykla interesuje mnie M 72 i myśle że coś się znajdzie fajneg napewno do remątu bo nielicze na sprzęt w dobrym stanie tecgnicznym oglądałem moto w garażu zasypany jakimś żelastwem ale niebyło gospodarza niemogłem negocjować .Chyba żeby jakiś Dniepr coś doo jazdy . więc bardzo proszę o podpowieć może jakieś wzory dokumętów albo informacje które mi pomogą załatwić to na legalu to jest dl mnie ważne wiem jak dziala system i można tam załatwic wszystko ale chcę ustrzec się przed popełnieniem jakiejś gafy. mój kontakt [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

No to już mogę sobie sam odpowiedzieć, czy było warto kupić Kachę czy nie.

otóż jak najbardziej! I żałuję, że tyle zwlekałem!

Co prawda "zaliczyłem" w sezonie tylko 2 zloty (Turawa i Stradunia), ale za to będę miło wspominał. na razie posypała się dwa razy kopka (może dlatego, że pierwszy raz robiona była przez znajomego "żeby była") i własnie szukam części ;) Posypała się też klamka (pękła i chyba pójdzie do spawania) i drugi raz posypała się nówka klameczka no i kupiłem nówki gaźniki made in china co by wyglądało na oryginał bo w starym posypala sie iglica i nie mogłem dostać a chciało się jeździć. Stare gaźniki sie przydadzą tak czy siak ;)

A tak to jeździ i oby tak dalej. W sumie tylko elektryka jeszce do zrobienia bo nie ma teraz stopu i tylnych świateł bo przeciałem kable niechcący...

Zaraziło się 3 kumpli i dwóch z nich na luty planuje zakup- jeden Dniepra, drugi Kaśkę. Trzeci szuka Emy, ale, ze chce ją znaleźć na UA to pewnie 10 lat minie zanim sie wybierze :)

W każdym bądź razie bywało różnie (w Stradunie podczas objazdu zawiesił mi się pływak na przykład i zgubiłem całe paliwo i sie pchało motór do najbliższej wioski), ale było naprawdę warto bo to świetna przygoda jest ;) Niestety remont Uaza ucierpiał tylko przez to, ale co sie odwlecze to nie uciecze ;)

Pozdrawiam tych, którzy mi pomogli w podjęciu decyzji o kupnie ruska :) :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wybieram się właśnie z dwoma kumplami, którzy chcą kupić ruska.

Niestety najprawdopodobniej mamy komplet w aucie, ale jakby coś to można śmignąć w dwa auta. My bierzemy jedną przyczepkę ;)

Edytowane przez radekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Słuchajcie, zrobiłem porzadki i okazało sie ze mam prawie kompletna, no moze za duzo powiedziane, ale jest rama długa, skrzynia wstek, dyfer z wałem, silnik na chodzie, zawiecha przednia, 2 koła, błotnik od urala, kiera, osprzet na kiere i jeszcze kupe szpeju, i puszcze to za jakies pieniadze, jesli ktos by chciał

 

a jeszcze wóz jest do kompletu, moze byc wersja tansza, z silnikiem od dniepra komplet, i skrzynia od urala, wszystko oczywiscie sie kreci ale do przejrzenia i podejrzewam do remontu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...