Skocz do zawartości

K-750 Kupić czy nie kupić


radekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myslę że różowy bardziej by pasował. Ale rzeczywiście kunsztowny . Czasem dziwię się że tak dużo ludzi myśli o starych ruskach nadal w błocich kategoriach. Przy obecnych cenach motocykli części zamiennych nie lepiej kupić motor do "ciorania" typowo do tego przeznaczony i współczesny? Lepiej sobie da radę w terenie i nie szkoda tak bardzo na przykład orginalnych kół. Nie twierdzę że trzeba chuchać i polerowć ale zadbać o motorek tak żeby cieszył za parę lat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę że różowy bardziej by pasował.

:notworthy:

 

Czasem dziwię się że tak dużo ludzi myśli o starych ruskach nadal w błocich kategoriach. Przy obecnych cenach motocykli części zamiennych nie lepiej kupić motor do "ciorania" typowo do tego przeznaczony i współczesny? Lepiej sobie da radę w terenie i nie szkoda tak bardzo na przykład orginalnych kół.

dokladnie, zreszta w prawdziwy teren tym sie i tak nie wjedzie, ja w teren mam co na zdjatku, a ruska chce nabyc na droge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)ale zadbać o motorek tak żeby cieszył za parę lat .

 

Dokladnie tez tak sadze. Nie kazdy kto kupuje rusa, chce nim katac po jakis blotach :icon_biggrin: . Gdyby system ubezpieczen byl inny, to kupilbym jakis inny produkt. Niestety, nie mam zamiaru po parodniowej nieobecnosci zastac wyrwanej dziury w garazu, a pozniej uzerac sie z PZU czy wogole taki motocykl istnial :icon_mrgreen: .

 

 

PS. Czy spotkal sie ktos z MW bez numerow ramy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o czym Wy piszecie! Ja nie pisze o ciezkim terenie dla ruska. Ja pisze tylko o jezdzie po lesie. Galazki i blotko delikatne swoje robi. Motocykl lakierowalem 3 lata temu a juz nie ma swojego blasku. Omawiane w przykladzie MW nadaje sie tylko na jazde po twardym. Kto ma ruska ten wie jak sie go czysci (w tych jego zakamarkach). Cena jest napewno kosmiczna za tego ruska a to tylko rusek. Moim zdaniem mozna zainwestowac taki kapital w starego H-D ktory lepiej sie nadaje do lansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest cale szczescie tylko Twoje zdanie i gdyby wszyscy mieli takie, to ruskie zaprzegi jezdzilyby jedynie po lasach.

Czy ktos jezdzacy na MW (obojetnie jakim) ma ochote sie "lansowac"? Bardzo watpie :icon_biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do czego to konkretnie MW ma sluzyc? Dnieprem jezdze nie tylko po lasach, jezdze tez po drogach twardych w odcinkach 400 km dziennie (narazie tyle najwiecej :banghead:)

 

Stary, co ja bede Tobie wykladal :D ? Skoro uwazasz, ze to MW kupil ktos aby sie lansowac, to pozdrawiam.

Ja tez swoje MW po to kupilem (lans glownie na wyludnionych drogach :bigrazz: -> widzialo go moze z 5% znajomych), ale przeciez zaplacilem wiecej od sredniej za takie cos i nie wyjezdzam jak jest mokro :icon_razz: ... Czy MW musi koniecznie do czegos sluzyc?

 

PS. Sprobuje jeszcze raz: Czy slyszal ktos moze o MW bez nabitych numerow na ramie?

Edytowane przez dr.Big
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rusek swietnie nadaje sie w teren i do codziennej jazdy. Do szybkich niedzielnych wycieczek i wyjazow na wakacje. Moim zdaniem malowania cywilne najlepiej pasuja do Emki i Urala. MW to bylo nie bylo z zalozenia jest wojakiem i powinien wystepowac w barwach wojennych :D M-72 w teren byloby szkoda ale MW to duzo frajdy w terenie. I nie prawda jest ze lepiej daje rade wspolczesny sprzet. Kto to powiedzial ze MW jest do jazdy tylko po twardym... Wrzucalem na forum link do filmiku jak spisuje sie MW w terenie. W kopnym sniegu i zaspach tez swietnie sobie radzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucalem na forum link do filmiku jak spisuje sie MW w terenie.

masz na mysli ta jazde po ubitej drodze przez kaluze ?

skoro tak to mamy inna definicje terenu :icon_question:

nie ma co dalej ciagnac tej kwestii, niech kazdy jezdzi/uzywa swej maszyny jak chce, to jego sprawa :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)nie ma co dalej ciagnac tej kwestii, niech kazdy jezdzi/uzywa swej maszyny jak chce, to jego sprawa :icon_rolleyes:

 

Dokladnie tak uwazam :icon_question: i nie zamierzam tu nikogo "szufladkowac"...

 

@pioter_gpz: no wlasnie, chcialby sie cos wiecej na temat tych "beznumerowych" MW dowiedziec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, co ja bede Tobie wykladal :) ? Skoro uwazasz, ze to MW kupil ktos aby sie lansowac, to pozdrawiam.

Ja tez swoje MW po to kupilem (lans glownie na wyludnionych drogach :icon_razz: -> widzialo go moze z 5% znajomych), ale przeciez zaplacilem wiecej od sredniej za takie cos i nie wyjezdzam jak jest mokro :crossy: ... Czy MW musi koniecznie do czegos sluzyc?

 

PS. Sprobuje jeszcze raz: Czy slyszal ktos moze o MW bez nabitych numerow na ramie?

 

dr. Big> odkrecasz kota ogonem. Ja nie pisalem tego o wiekszosci MW tylko o tym jednym z opisu. Powiedz mi czy pojechal bys tym konkretnym motocyklem do lasu? Ja jesli wydalbym tyle kapusty to nie. Czyli idea motocykla wojskowego umiera. Zadaje sobie pytanie to po co MW na motocykl do jazdy po asfalcie? tak jak pisalem kilka postow wyzej przerost formy nad trescia.

Pewnie ze to jego sprawa jak s.ra pieniedzmi to sobie niech wahacz pozloci i jedzie na zlot sie pokazac. Ludzie podejda popatrza pochwala a jak odejda to powiedza do kumpli ze gosc jest poj....ny

MW powinien sluzyc do jazdy rzecz jasna :buttrock:

Edytowane przez Innytruder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dr. Big> odkrecasz kota ogonem. Ja nie pisalem tego o wiekszosci MW tylko o tym jednym z opisu. Powiedz mi czy pojechal bys tym konkretnym motocyklem do lasu? Ja jesli wydalbym tyle kapusty to nie. Czyli idea motocykla wojskowego umiera. Zadaje sobie pytanie to po co MW na motocykl do jazdy po asfalcie? tak jak pisalem kilka postow wyzej przerost formy nad trescia.

Pewnie ze to jego sprawa jak s.ra pieniedzmi to sobie niech wahacz pozloci i jedzie na zlot sie pokazac. Ludzie podejda popatrza pochwala a jak odejda to powiedza do kumpli ze gosc jest poj....ny

MW powinien sluzyc do jazdy rzecz jasna ;)

 

To, w jakim klimacie utrzyma się sprzeta, jest tylko i wyłącznie sprawą właściciela;

Jesli koś ma ochotę zrobic moto w wersji militarnej - to spoko - jemu sie bedzie podobał;

Ja mam zamiar robić K-750 na moto typowo cywilne - i nie obchodzi mnie wcale, że to może był kiedyś (albo i nawet jest w tej chwili) motocykl wojskowy. A dlaczego tak?? Po prostu wolę cywilne - i w miarę możliwości będę ten plan realizował (nie mam niestety zbyt dużych funduszy - ale może coś uda się zrobić w ramach "skromnego studenckiego budżetu");

MW to faktycznie moto typowo militarne - jednak jeśli gość zażyczył sobie moto o takim a nie innym wyglądzie - to znaczy, że jemu się takie podoba (bo chyba o to chodzi - żeby motocykl podobał się właścicielowi);

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...