Skocz do zawartości

Kolejny forumowy FIREBLADE


Gogol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie mam stres kupna poza sobą, i jestem straasznie szczęśliwy, czego chyba nie moge powiedzieć o sąsiadach bo pewnie już myślą o moich nocnych powrotach do domu i ich nieprzespanych nocach :icon_razz: .

Wczoraj wieczorem nareszcie Cebra znalazla nowy domek, a raczej garaż :buttrock:

Więc dzisiaj trzeba spić duże pifko pod przyszły sezon aby był szczęśliwszy niż poprzedni, w 100% bezwypadkowy czego sobie i wam wszystkim z całego serca życzę. :crossy:

a dla tych co jeszcze nie widzieli moto podsyłam link. http://www.bikepics.com/members/gogol/97cbr900/

 

 

Gratuluje zakupu dla Ciebie w sam raz(chodzi o gabaryty), bo ona nie dla mnie - nie ten rozmiar.

 

Hihi. :icon_question:

 

Pozdro

 

:wink: :crossy:

Edytowane przez Gerhard

81620200.jpg

Spotykam na trasie pędzących niebezpiecznie wariatów...

... aż ciężko ich wyprzedzić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spawał?! A co z nią?
czyli pewnie nie widziałeś fotek, w tej chwili już ich nie ma na bikepisc ale wcześnie j było kilka obrazujących właśnie moje moto po bliższym spotkaniu z polonezem. To właśnie była główna przyczyna zmiany moto,ale niema tego złego.....

 

heh dzięki wszystkim za miłe słowa :icon_biggrin: , a co do mojego miasteczka to ja będe się śmiał jak wybuduja tor.... :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli pewnie nie widziałeś fotek, w tej chwili już ich nie ma na bikepisc ale wcześnie j było kilka obrazujących właśnie moje moto po bliższym spotkaniu z polonezem.

 

 

A ja myslalem, ze w niej pekla rama bo to kawasaki :icon_eek:

 

Ale widze, ze prawidlowy wybor marek, najpierw kawasaki, potem honda :icon_razz:

 

Piekny sprzecior no i pewnie super mruczy!

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

haaa to ja tez sie pochwale

 

po pierwsze gratulacje, super malowanko!!!

 

a ja niedawno wrocilem z jazdy testowej mym ace'm, tyle ze byla juz ona legalna, bo kupilem dzis tax,

co prawda jazda troche na kacu ale co tam,

moto smiga super, elastycznosc zdumiewajaca, brak 6-go biegu bedzie wymagalo przyzwyczajenia bo noga pare razy z przyzwyczajenia biegu szukala,

 

hmm i ta angielska lewa strona. mieszkam w malym miasteczku, i za duzo skrzyzowan nie ma,obawiam sie gdy zawitam do czegos wiekszego, poza miastem luz totalny, tylko gdy pomachalem lapa nadjezdzajacemu moto to ace buuuuuu

gdyz manetka wrocila do zera, :crossy:

ale co tam zajarany jestem strasznie i basta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...