Skocz do zawartości

Ile facet moze robić tego dziennie...:)


CiasnyBaniak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej krytyczny jest drugi dzien bo cialo i caly organizm nie sa jeszcze przyzwyczajone do takiego wysilku.

Przed wyjazdem trzeba odwiedzić siłownie, albo w domu troche poćwiczyć, mięśnie przyzwyczaja się do wysiłku i zmęczenie bedzie mniejsze, a może nawet w ogóle?:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przed wyjazdem trzeba odwiedzić siłownie, albo w domu troche poćwiczyć, mięśnie przyzwyczaja się do wysiłku i zmęczenie bedzie mniejsze, a może nawet w ogóle?:bigrazz:

 

 

Jak kiedyś zrobisz motocykem powyżej 500 km w ciągu dnia to pogadamy jeszcze raz :cool:

 

 

CosmoSquig -> 1500 km powiedzmy przez 3 dni z rzędu?? Chyba by mi dupa odpadła i ogłuchłbym na prawe ucho :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś zrobisz motocykem powyżej 500 km w ciągu dnia to pogadamy jeszcze raz :crossy:

CosmoSquig -> 1500 km powiedzmy przez 3 dni z rzędu?? Chyba by mi dupa odpadła i ogłuchłbym na prawe ucho :lalag:

 

 

Pompka Jestem z Toba !

 

Kurde pitolenie 1000 km :wink: tak zgodze sie ze tyle da sie zrobic ale TEORETYCZNIE !!!

 

Pytanie

 

1. Jakimi drogami ??? Autostradami i owszem.

 

2. normalnymi drogami to sorry ale ten ktos kto tak twierdzi to chyba nie lal.

 

3. Ile kasy przewidujecie na placenie mandatow ??? Radze to w przypadku takiego przelotu wkalkulowac tak po 300 € dziennie.

 

Jadac gdzies tam, nie chce korzystac z autostrad. Dlaczego ? 0 frajdy widokow zadnych i katowanie tylnej gumy.

 

Ja osobiscie chce latac po winklach i miec cos z jazdy. Ciekawe jaka przecietna chcecie miec w Austri, Szwajcari, Wloszech czy dolnej Francji po serpentynach ???

 

jakie 100 km / h :biggrin:

 

SREDNIA ca. 50 - 60 km /h.

 

Dziennie jak ktos z was po takich drogach ( mowie o serpentynach) zrobi 650 km to jest naprawde rewelacyjne.

 

Liczylbym ca 400 - 450 km dziennie. Przy takim zalozeniu jest sie elastychnym i bez problemu mozna zmienic czasami trase, plany.

 

Moze ktos znajdzie w necie Motorrad Routenplaner Mozna podac w nim wszystkie dane lacznie ze spalaniem i czasem wyjazdu. Obliczy wszystko, koszta paliwa, zuzycie, srednia podrozy i inne ciekawe rzeczy.

 

pozdrawiam

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem ale widzę że macie wszyscu ( no prawie wszyscy) du**y z cegły ...

 

Nie wiem . może ja mam jakąś ,,szlachęcką" du**ę, bo po przejechaniu 150 km.. ciurkiem już mi jest mało komfortowo dla moich 4-liter..

 

No zapewne to wina kanapy w At. która jest nadwyraz mało komfortowa...

 

 

p.s.

teraz mam obszytą :biggrin: zoabcze czy cos się poprawiło.. ale machnąć dla mnie więcej jak 500 km. na dzień i to po polskich drogach..... tragediaaaaa :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem ale widzę że macie wszyscu ( no prawie wszyscy) du**y z cegły ...

 

Nie wiem . może ja mam jakąś ,,szlachęcką" du**ę, bo po przejechaniu 150 km.. ciurkiem już mi jest mało komfortowo dla moich 4-liter..

 

No zapewne to wina kanapy w At. która jest nadwyraz mało komfortowa...

p.s.

teraz mam obszytą :) zoabcze czy cos się poprawiło.. ale machnąć dla mnie więcej jak 500 km. na dzień i to po polskich drogach..... tragediaaaaa :crossy:

Ważna tez jest pozycja za kierownicą.Wielkość motocykla, kształt kierownicy, ułożenie ciała,wszystko wplywa na pokonywanie odległości.Ja mam tylko 0,5 Cm gąbki na siedzeniu ,a przebiegi dzienne ok 700 km nie są dla mnie czymś szczegolnie uciążliwym. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna tez jest pozycja za kierownicą.Wielkość motocykla, kształt kierownicy, ułożenie ciała,wszystko wplywa na pokonywanie odległości.Ja mam tylko 0,5 Cm gąbki na siedzeniu ,a przebiegi dzienne ok 700 km nie są dla mnie czymś szczegolnie uciążliwym. :lalag:

 

A nie uwezasz, ze zalezy to tez od drogi ? Co innego gdy na trasie masz male zakrety a co innego naprawde krete, o serpentynach juz nie wspomne.

 

pozdrawiam

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie uwezasz, ze zalezy to tez od drogi ? Co innego gdy na trasie masz male zakrety a co innego naprawde krete, o serpentynach juz nie wspomne.

 

pozdrawiam

 

:crossy:

A ....jak tak zaczniemy szukać to i zależeć bedzie od,wiatru,deszczu,górek,wielkości posladków ,ilości komarów,odwagi, desperacji,temperatury i h..j wie czego jeszcze. Dla jednego stówa to wyczyn dla drugiego rozgrzewka, Wiadomo inaczej Goldasem a inaczej "Osiołkiem"Dwa różne światy ale jeden cel. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od modelu Motocykla i pozycji kierującego, wiadomo że na niektórcyh częściach dupska można dłużej siedzieć a na innych krócej ;)

 

p.s. Dersu na Wildstarze 700 km to pikuś, nie ma co porównywać do AT czy innych cięzkich Enduro lub sportowo turystycznych Motocykli :lapad: , inna pozycja za kierownicą.

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka Jestem z Toba !

 

 

Jak by to rzec... Ja kilka razy zrobiłem motocyklem 1000 km w ciągu 24 h. Da się to zrobić (mandaty za przejazd przez Austrię około 20 Euro :crossy: ) ale jest męczące. Moze jak bym jechał czymś co może na autostradzie pogonić non stop 160 km/h i ma owiewki było by lepiej. chodziło mi o to, że 3 dni pod rząd takij jazdy=wspomiane wyżej dolegliwości ;) A to, ze pryz takiej jeźdize zwiedza sie tylko stacje paliwowe to rozumie się smao przez się. Jak ktoś chce coś po drodze zobaczyć , zatrzymac sie czasem nie na stacji benzynowej to 500 km jest dobrym wynikiem.

 

 

p.s. Dersu na Wildstarze 700 km to pikuś, nie ma co porównywać do AT czy innych cięzkich Enduro lub sportowo turystycznych Motocykli , inna pozycja za kierownicą.

 

własnie na turystycznym enduro cyz innej sportowo turystycznej ryżowej rakiecie można zrobic duży przebieg. Wild Starem po pierwsze nie pogonisz (predkość przelotowa bez szyby to 120km/h) a po drugie cięzej sie nim jeździ niż np: jakimś Transalpem czy tym podobnym wynalazkiem

Edytowane przez Pompka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...