Skocz do zawartości

Zimowy bałwan ucieka


Rekomendowane odpowiedzi

Są ludzie i taborety, ten koleś należy do tych drugich. Mam nadzieje że dostanie surową kare i sie czegos nauczy :)

ale gdyby któryś z policjantów strzelił(jak chłopak chciał go staranować) do niego to znowu podniosłaby się burza na forum, ze biedny chłopak(zapewne chciał wstąpic do policji i był wzorowym uczniem, etc) a te wredne gliny do zabiły. Mam nadzieję jednak, że nie dostanie 8 lat, tylko kretyn zmądrzeje bo napewno teraz załuje swojej głupoty.

Edytowane przez Fidel5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Pewnie koles ledwo kupil z Francji czy Anglii te Suczke, ze mial zolte blachy... Nie zdazyl zarejestrowac, a pogoda kusila ;].

Coz. Czasami czlek dziala pod wplywem impulsu. "E, zanim sie smerfy rozpedza, juz mnie nie bedzie, a po blachach mnie nie namierza". Ale sie koles przeliczyl, a potem brnal glupio dalej i uciekal... "Juz zaczalem uciekac, to juz musze uciec - i tak mam przesrane jak zatrzymaja, a moze sie uda."

Dobrze, ze nie zabil siebie i kogos przy okazji.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widziałem kiedyś tego bandita na stacji benzynowej , ten gość mieszka blisko mojego miasta...Teraz dowiedziałem się jeszcze , że gość przed banditem jeżdził jakimś skuterem i nie zatrzymał się do kontroli bo jego moto było jeszcze niezarejestrowane , prawo jazdy miał . Swoim bandziorem sie długo nie nacieszył miał go ponoć 3 dni . Głupi był , że się do kontroli nie zatrzymał :) , zapłacił by 500 zł i po sprawie a teraz grozi mu do 8 lat więzienia . :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...