Skocz do zawartości

Nowa moda w supermoto


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

Zauważyłem ostatnio że powstaje nowa moda na stunt i jazde w ekstremalnych miejscach w mieście .. na supermoto

 

 

Co o tym wiecie wpisujcie wszystko na tym forum bo zaczelo mnie to ciekawić ... efekt jest nie samowity ....

 

 

 

Oto jeden z lepszych filmów jakie znalazłem ...... malo tego na KTM :icon_razz:

 

 

 

http://videos.streetfire.net/search/KTM/1/...2aefb6fe5cf.htm

 

 

 

Piszcie co myślicie i wiecie o tej nowej modzie

Edytowane przez Camaross
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co o tym wiecie

komplet kół SM kosztuje ok. 3 tys zł czyli tyle co stara CBR po szlifie w sam raz do zakatowania

 

zadowolony? :buttrock:

 

jak dla mnie to nic nowego że ludzie dzidują na SM

 

ps. w filmie w wiekszości pokazana jest jazda na enduro a nie na SM :buttrock:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie po tych schodach mykają :buttrock: Ale troche ryzykują jakby nie było :buttrock: Dzisiaj miałem okazje obejrzeć pokaz slajdów z wypadków no i powiem wam że dzisiaj miałem wątpliwości czy włączyć gre (colin 5) a co dopiero zasiąść za drągiem ( jak kto woli kierownicą ;] ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie wygladaja figle na enduro po miescie ale to nie sa motocykle przeznaczone do tego no nie :buttrock: Po schodach czy na kole ok no ale po chodniku to bez przesady,za duze ryzyko,tak najwyzej wbijesz sie w puszke a nie w jakiegos czlowieka :crossy: Podobnie jezdza na rowerach tylko ze wolniej,tez widzialem wiele filmow jak smigaja rowerkami po miescie ;) Jak macie to dajcie wiecej filmów.Hey :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się to podoba. Sam chciałbym mieć supermoto. Bardzo mi się podoba jazda po mieście szczególnie na enduraku. Nie interesują mnie plastki, dlatego właśnie SM to jest to co chciałbym mieć. Sam mam DR600 z założonymi mitasami typowymi bardzej na asfalt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czym wy się ku*wa podniecacie!?!?!?

Żeby tak jeździć po mieście to trzeba mieć nasrane pod deklem.

Potem się dziwicie, że nazywają nas dawcami, że mówią że na motorach to jeżdżą kretyni albo bandyci.... :icon_mrgreen:

Jak cię widzą tak cię piszą. Ja do swojej BEJBE nigdy nie założę kół szosowych w podobnych celach.

Poza tym w mieście ciężko znaleźć błoto do pasa albo piach po kolana :biggrin:

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...