Skocz do zawartości

suzuki rm 250 80lata


Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam do kupienia rm 250 z około 83roku, wiem że stary, ma ktoś coś takiego?? jak to sie sprawuje, ile ma mocy, opłaca sie za 1,500zł?? STAN SILNIKA JEST DOBRY ALE RESZTA TO ZŁOM!! poobrywane plastiki itp

co wy na taki motor?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyzucone 1500zł. Nie rob tego. Padnie dosłownie cokolwiek i juz tego poprostu nie naprawisz. Moc to moze i miało sporą. Z tak starych roczników to ewentualnie jakiegoś choppera ale nie crossa. lepiej kupić MZ za tą kase (serio). Albo dozbieraj drugie (wiem ze to pewnie sporo) tyle i kup stary motor ale z prawdziwego zdarzenia z minimum 92r. To też raczej bedzie padaka ale przynajmniej czesci (ale tylko w drogim oryginale) beda w miarę dostępne i bedzie to jakoś wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj tego rocznika!!! Kupisz za 1500zł a będziesz w niego cały czas ładował hajs! i cie wyjdzie o wiele więcej.... o ile w ogóle części do niego dostajniesz. Odradzam ci bo to ani wyglądu nie ma ani nic. może moc jako taką ma ale wydeje mi sie że ty byś go więcej prowadził z lasu niż jeździł :buttrock: Dozbieraj troche a jak nie to niewiem ale tego napewno ci nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma nowy tłok, ma chłodnice ma centralny amor,ma bembny-więdz problemu nie będzie,a w sklepach są części do jego silnika,remont nie wyniesie więcej jak 700zł ale to już na tiptop, i pewnie nie będzie potrzebny narazie, napewno jest brzydki bo poobdzierany itp, ale nowy taki był ładny,no i mocy to to ma.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma nowy tłok, ma chłodnice ma centralny amor,ma bembny-więdz problemu nie będzie,a w sklepach są części do jego silnika,remont nie wyniesie więcej jak 700zł ale to już na tiptop, i pewnie nie będzie potrzebny narazie, napewno jest brzydki bo poobdzierany itp, ale nowy taki był ładny,no i mocy to to ma.....

No to nie pytaj, tylko kupuj...

Prywatnie, w tych pieniądzach celowałbym bardziej w coś czeskiego, do CZ mozna przynajmniej sporo kupić nowych rzeczy, w używce też biedy nie ma. Kolega miał kiedyś RM250 na bębnach, z full floaterem i miał nieciekawe przeboje z zakupem części, w końcu miał dość i Suzę sprzedał jakiemuś napalęńcowi. Pewnie teraz dogorywa po jakimś płotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma nowy tłok, ma chłodnice ma centralny amor,ma bembny-więdz problemu nie będzie,a w sklepach są części do jego silnika,remont nie wyniesie więcej jak 700zł ale to już na tiptop, i pewnie nie będzie potrzebny narazie, napewno jest brzydki bo poobdzierany itp, ale nowy taki był ładny,no i mocy to to ma.....

 

Może nie jeste jakiś szpec ale wiem że w tak starym sprzęcie nawet po remoncie coś się pieprzy. To poprostu inna tehnika niż dzisiaj. A i jeszcze cross to wiadomo jak był traktowany. Chociasz wiem że są jeszcze modele zachowane i zadbane. Jeśli będą części i jak znasz się na moto czyli sam sobie będziesz grzebał to jak utargujesz troche to możesz się skusić. Ale ja bym brał jakąś CZ. Troche odpicijesz, pomalujesz. Wsadzisz plastiki i będzie gitara. Za tą cene coś wybierzesz fajnego.A moc to też ma, uwierz mi. Ale to moje zdanie może się myle. Jak tak to sprostujcie. Pozdr. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz jest konkretny motr. http://moto.allegro.pl/item159973423_kawas...rm_ct_ktm_.html

Ja wiem ze cena drugie tyle ale naprawde wolałbym poczekac i odpuscic nawet na jakiś czasi i doskładać. Do tego kupisz cześci i to juz jest motor w takiej bardziej terazniejszej technologii. Kupisz tą RM to sie bedizesz tylko męczył bo wszystko sie bedzie pokoleji sypało. A sam sprawdzzałeś czy są dostępne wszystkie czesci czy ten sprzedający Ci tak powiedział?? Fabryka ma obowiązek produkować cześći do 10lat od daty produkcji wieć w rzypadku tego suzukli ta data mineła 14 lat temu motor ma 24 lata a to jest cross. Niektorzy uważają ze wyczynowy motocykl nie nadaje sie juz do uzytku po 10 latach (no według mnie po 15 ale to juz jest szrot)

 

http://moto.allegro.pl/item159703430_superr_honda_cr.html uszkodzony ale do zrobienia z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie niedaleko mnie stoi cz 380 za 1500zł-cena taka sama stan lepszy (przynajmniej wygląd)-czy to jest mocniejsze od takiej rm ?? ile ma km?? to jest chłodzone powietrzem czyli napewno miej wytrzyma km prawda to ??

rm to jest jednak dużo lepsza technika . co radzicie??? a i czemu mówicie że szli byście w stronę cz co w nich jest takiego dobrego?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie niedaleko mnie stoi cz 380 za 1500zł-cena taka sama stan lepszy (przynajmniej wygląd)-czy to jest mocniejsze od takiej rm ?? ile ma km?? to jest chłodzone powietrzem czyli napewno miej wytrzyma km prawda to ??

rm to jest jednak dużo lepsza technika . co radzicie??? a i czemu mówicie że szli byście w stronę cz co w nich jest takiego dobrego?????

czesci sa tansze i latwiej dostepne :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra gosciu kup sobie CR 500 z rocznika 1945 i jezdzij bo tanie i mocne.

Dobijaja mnie tacy ludzie.Smigales kiedys setka?

Co do CZ 380 to wiadomo w jakim stanie sa egzemplarze-dojebane jak Bolka trampki.

Dozbieraj kase (allegro itp) i kup sobie stara japonska setke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do CZ 380 to wiadomo w jakim stanie sa egzemplarze-dojebane jak Bolka trampki.

Dozbieraj kase (allegro itp) i kup sobie stara japonska setke.

przykre ale prawdziwe ;) w tej kwocie to sobie tylko ewentualnie kłopotów narobisz. CZ tez sa awaryjne. Sproboj na allegro pochandlowac. Tam naprawde stare smieci z domu mozna za niezłą kase sprzedać -> książki, zabawki itp. taie moto jak CI dałem wyżej w linku to juz jest normalny motocykl. 125 to dość mocne moto i myśle ze mocowo podobne do tego 250 z epoki kamienia łupanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dobra skoro kupujesz moto tylko po to zeby pochwalic sie kolegom ile ma mocy to nie wiem po co pytasz na 4um o zdanie.... Sory bardzo ale moja DR350 ma kolo 30 koni i MI jakos wystarcza do jazdy. 125ccm cross sadze by cie sponiewieralo a co dopiero NORMALNE 250ccm. Co do tego ze sie moca nie roznia - polemizowalbym. Przez te 24 lata na pewno cos sie zuzylo w silniku wiec nie oczekuj ze osiagnie tyle mocy ile mial wpisane katalogowo w tamtych czasach. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...