Skocz do zawartości

suzuki rm 250 80lata


Rekomendowane odpowiedzi

Nie dramatyzujmy :) 40 motogodzin amatorskiej jazdy nawet do 60h spokojnie tłok przejezdzi. ale tak czy siak wychodzi 2 tłoki na sezon.

W 2h ciągłej jadzy w terenie to ja 3/4 baku spalam czyli kolo 6l :lalag: coś chyba sie wam zle policzyło :)

 

Wiem że zawodowcy którzy katóją to co 10-15 godz wymieniają. No ale 60h to troche ryzyko. No ale i tak i siak wychodzi 2-3 tłoki rocznie. Tylko jak to 250 cm to wiadomo że nie będzie tak męczona jak seta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedźcie mi jak wy obliczacie te spalanie w crossach bo ja w swoim nie potrafie :lalag: hehe Druga sprawa jeżeli liczycie każdy litr i sie zastanwaicie czy odkręcić czy nie, bo spali to dajcie sobie spokój bo to chyba nie oto chodzi. To juz lepiej jeździć dwa razy rzadziej ale na 120% a nie na 30% żeby nie spalił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pali zadziwiająco mało ok 3l na 2 godz jazdy w terenie,

 

nierealne, u mnie w exc250 prawie cały bak schodził przez 2 H jazdy(to co licznik zarejestrował), chyba że jazda to wygląda tak :

przyjazd na miejscówkę , 2-3 piwka, 3-4 kółeczka po terenie, dojazd do domu :banghead:

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie lepiej chlopak kupi 4T. Ja naprzyklad w tym sezonie sprzedalem dwie hondy XL 185 jedna za 1300zl a druga za 500zl ( dla kumpla zklsy i smiga nia juz z miesiac i nic sie nie zepsulo) i powiem ze ta jedna przejzdzilem prawie caly sezon. I wymienilem tylko lancuszek rozrzadu i nic wiecej. Ani razu mi sie nie zepsul w terenie a byl juz naprawde leciwy.

 

Takze ja bym polecal 4T bo to i tansze w utrzymaniu i jak kupi w miare zadbane moto to se jeszce pojezdzi.

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkowicie popieram maciopsa....nie ma to jak dobre 4t...można kupić nawet coś starego co bedzie chodziło i chodziło..jak kupiłem swoją huską za 2200 ma 50 km i już sezon prześmigałem, i generalnie bez żadnych poważnych napraw, tylko musiałem wyregulować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...