Skocz do zawartości

MOTOCYKLIśCI DLA DZIECI Z DOMU DZIECKA!


YARECK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wpłacać oczywiście, że można(wnioskujac po aukcji allegro) :icon_mrgreen: zreszta lepiej jak bedzie troche wiecej poieniedzy niz sie mamy z ostatnia zlotowka liczyc.

co do noclegu to proponuje napisac na PW do osob ktore zajmuja sie tym bezposrednio(Yareck, RobB)

 

pzdr:) aaaa, co do amazonki to mysle, ze napewno nie. pare osob mysle ze zabierze swoje "pleczaczki" :biggrin:

Edytowane przez magneto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym tygodniu postaram się wpłacic kase chociaz symboliczna kwote ale liczy się gest (albo magneto to zrobi za mnie). Chciałbym się z wami wybrać do tego domu dziecka lecz raczej to niebedzie mozliwe z braku motoru chyba że ktoś mnie weżmie jako plecaczek...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak:

- amazonki pewnie jakieś będą bo oprócz motocyklistów przyjadą (mam nadzieję) ludzie z forum skuterowego, a tak amazonek troszkę jest.

 

-Co do noclegów to proszę napiszcie do RobB, myślę że więcej wie ode mnie.

 

- Tak jak pisze magneto, każda złotóweczka się liczy i jak zostanie kasa to po prostu kupimy coś dzieciom. Tak mi się marzy (gdyby nas zwolnili z opłat za Nieborów, Arkadię i Maurzyce), żeby kupić dzieciakom do domu trambambulę, ale to tak tylko na marginesie.

 

-Proszę się nie przejmować brakiem kasków dla dzieci bo z Łodzi jadą autokarem, a nie motocyklami, a na miejscu jak będziemy je wozić to na terenie ośrodka więc kaski będę niepotrzebne.

 

OCZYWIśCIE WSZYSTKIM ZA WSPARCIE JESZCZE RAZ (I NA PEWNO NIE OSTATNI) BARDZO GORąCO DZIęKUJę!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adresik juz wysłałem. WIELKIE DZIĘKI ZA WSPARCIE.

 

LUDZIEEEE! Został już tylko miesiąc do pikniku. Dobrze byłoby wiedzieć na czyją obecność mogę liczyć, jak nie przez cały piknik to w sobote (dzień największych mama nadzieje atrakcji).

 

Pozostało jeszcze 10 kalendarzy, których sprzedaż ma zasilić budżet pikniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie trzeba wygospodarować trochę miejsca na ścianie, żeby kalendarz ładnie wyglądał :)

Co do zapowiedzi to na pewno będę w piątek i sobotę. Czy zostanę do niedzieli zależy od tego czy dostanę wolne. Plecaczek jeśli nie będzie miał egzaminów także pojawi się ze mną ;)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Ozorkowa, moim skromnym zdaniem, to ma to swoje plusy i minusy. plusem to to, ze wiecej moto wiec i frajda dla Dzieci, jednak wez pod uwage,ze co za duzo, to niezdrowo... mysle, ze Ci zgromadzeni z forum stworza odpowiednia wielkosciowo grupe... nio, ale nie ja tu od zarzadzania... :D

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adresik juz wysłałem. WIELKIE DZIĘKI ZA WSPARCIE.

 

LUDZIEEEE! Został już tylko miesiąc do pikniku. Dobrze byłoby wiedzieć na czyją obecność mogę liczyć, jak nie przez cały piknik to w sobote (dzień największych mama nadzieje atrakcji).

 

Pozostało jeszcze 10 kalendarzy, których sprzedaż ma zasilić budżet pikniku.

 

Kupiłem kalendarzyk (jacki69) i postaram się przyjechać na imprezę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze by jakos to wykorzystac i zaprosic wieksza liczbe motocyklistow, by podjechali na godzinke do Grotnik?

Pomysł sam w sobie niczego sobie. Problem tym, że impreza nie jest w Grotnikach a w Bolimowie, tj. między Skierniewicami a Warszawą.

 

Dziś od wspaniałego darczyńcy otrzyamłem przelew, który spowodował, że rzeczone 5000 pękło. Mamy juz na naszą imprezę 5144 zł

WIELKIE DZIĘKI!!! ;) ;) ;) :D :D :D

 

Przypominam o kalendarzach!!!

Aukcja kończy się 23 maja a zostało ostatnie 6 sztuk.

Więcej już nie będzie.

 

Po wpłacie drobniaków i dwóch wpłatach za kalendarze mamy już 5600. HURRRRAAA. WIELKIE DZIĘKI.

 

Aż pytanie samo ciśnie się na usta: CZY PEKNIE SZEŚĆ TYSI????

Edytowane przez YARECK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...